Всичко, което ви интересува за косата 2

  • 24 400
  • 245
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Момичета и момчета, много дълга стана предишната тема и затова я заключих и ви пуснах нова. Вихрете се тук на воля.
Ето линк към старата ви тема:

Всичко, което ви интересува за косата.

# 1
"Joo,здравейте.Косата ми е тънка,с нормален към мазен скалп и суха по дължината,не е боядисвана до сега.В момента е светла(изсветляла от слънцето),искам да я боядисам много тъмно кафява/кестенява.Коя боя да избера?Трябва ми възможно най-щадящата...А какво мога да добавя към нея(бадемово масло,зехтин...подходящи ли са?А някакъв купешки продукт за "омекотяване" действието на боята върху косата и скалпа?)?Предполагам,че ми предложите някоя професионална.Бихте ли ми казал адреса на магазина,където мога да я намеря и цената и?
Искам да ви питам и какво смятате за продуктите на Клоран?
Също така как да направя косата си по-жилава и жива?Че като използвам омекотяващи продукти прилича на перушина...
Благодаря."
Може ли отговор,че ми е мн спешно...

# 2
  • София
  • Мнения: 7 849
Давам отзиви за спрея за блясък на Индола, ами няма никакъв блясък.  Naughty

# 3
Joo, здравейте Simple Smile
Въпросът ми е каква боя (като цвят, не марка, макар че ако имате конкретно предложение за боя, никак няма да се разсърдя да ми го кажете Simple Smile)  трябва да използвам, за да постигна следния цвят(втората снимка) :
 ,

 като се има предвид, че в момента съм с цвят, който Вие в предишната тема, определихте като златисто медно светло русо . Мерси предварително

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 00:00 от assaillante

# 4
  • Мнения: 216
Давам отзиви за спрея за блясък на Индола, ами няма никакъв блясък.  Naughty
Иля хубаво че сподели ,че мислех да го взимам Hug

# 5
  • Мнения: 16
А може ли да ми кажете шампоан за обем (косата ми не е мн истоштена..) Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 013
Давам отзиви за спрея за блясък на Индола, ами няма никакъв блясък.  Naughty

и на моята коса нямаше никакъв бласък! Стоеше ми като леко фиксиращ лак Crossing Arms
А термоспрея на Индола ми омазнява леко косата Whistling

# 7
  • Мнения: 1 418
Спреят за блясък,който ползвам е на Шварцкорф,много
съм доволна,наистина прави косата блестяща.

# 8
  • Мнения: 179
Аз за блясък до скоро ползвах силиконови капки, продават се из нашите бг козметични магазини, за съжаление не мога да цитирам марка - но като ги втриех само във връхчетата на косата и после разресвах, те си се разпределяха по цялата дължина на косъма и се придобиваше блясък, без да се омазнява косата.

# 9
  • Мнения: 483
Да, и аз съм постигала блясък само със силикон или кристали за коса.

# 10
  • Мнения: 1 885
хъм я ме светнете за тези силиконови капки? Някой ако знае как се казват, колко струват? Поне в какво шишенце са?

# 11
  • Мнения: 1 418
Течни кристали Peace

# 12
  • Мнения: 751
Момичета я ми помогнете.
Аз съм руса и от постоянното изрусяване косата ми стана много суха,използвала съм и кристали,и всякакви продукти,но ефект никакъв. ooooh!А ми се иска хем да е мекичка косата,хем да има блясък.

# 13
  • Мнения: 1 234
Момичета я ми помогнете.
Аз съм руса и от постоянното изрусяване косата ми стана много суха,използвала съм и кристали,и всякакви продукти,но ефект никакъв. ooooh!А ми се иска хем да е мекичка косата,хем да има блясък.
И аз като бях руса беше така-без блясък,суха,изтощена,накъсана коса.Знаеш ли кога се оправи?Когато я боядисах кестенява,отрязах я на черта,започнах да си пускам естествената коса и междувременно се скъсах-и продължавам-да си правя маски по 3 пъти седмично Stop

# 14
Joo, здравейте Simple Smile
Въпросът ми е каква боя (като цвят, не марка, макар че ако имате конкретно предложение за боя, никак няма да се разсърдя да ми го кажете Simple Smile)  трябва да използвам, за да постигна следния цвят(втората снимка) :
 ,

 като се има предвид, че в момента съм с цвят, който Вие в предишната тема, определихте като златисто медно светло русо . Мерси предварително
Joo,nа това мнение не му обръщайте внимание, защото не изчаках отговора Ви и се боядисах с garnier colour naturals  на опаковката пишеше много много светло бежово рус(номер 113) и ето ме каква съм след боядисването :

Изобщо не е русо, както се вижда. Отдавам го на това, че тази боя не обезцветява и изсветлява съвесем леко и въпросът ми е дали ще успея най-сетне да стана руса при следващо боядисване със същата боя или ще трябва да пробвам нещо различно?

А и да добавя, че не точно като цвета на джесика симпсън искам, не намерих подходяща снимка просто. По-скоро някво средно русо, да изглежда естествено, може би нещо като дженифър анистън, но по-русо..май трябва да намеря снимка на това, което искам, че не знам как ще ме разберете с обръканите ми обяснения  newsm78

ЕДИТ : открих подобен на цвета, който искам - като косата на потребителката ИЛЯ ! Доста се доближава до желаната от мен  Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 20:23 от assaillante

# 15
  • Мнения: 212
Да използвам темата и да питам дали някой е ползвал продукти на Frédéric Fekkai?И какви са му отзивите.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 849

ЕДИТ : открих подобен на цвета, който искам - като косата на потребителката ИЛЯ ! Доста се доближава до желаната от мен  Simple Smile


И аз по описанието и снимките все за моя цвят се сещах.  Flutter  Wink

# 17
  • Мнения: 10 758
Спреят за блясък,който ползвам е на Шварцкорф,много
съм доволна,наистина прави косата блестяща.
Искам и аз такъв Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 676
Аз да питам пак - значи купих си този крем на Лореал Профешънъл за къдрици, косата ми по принцип е чуплива, но като я направих с този крем и с дифузер тя не придоби желания ефект, бих казала, че иначе ми е по-къдрава та интересуваме какъв продукт да използвам за дифузера?

# 19
  • София
  • Мнения: 302
Сори, но не мога да изчета старата тема, а и не знам към кой да питам за мнение и помощ..
Последно време скалпът на косата ми се омазни ужасно просто никога не е било така, от 1-2месеца наблюдавам това явление, но... Използвам обикновени шампоани с балсам на Гарние а и спрях да се боядисвам от 3-4месеца и просто съм в шах. Преди миех косата си 2 пъти на седмица, а сега през 1-2 дена трябва...Ще ходя тези дни на фризьор ама дайте и вас да питам за някоя маска за коса,шампоан, балсам малко от малко да ми се оправи че ще се побъркам Simple Smile

# 20
  • Мнения: 430
Joo, здравейте Simple Smile
Въпросът ми е каква боя (като цвят, не марка, макар че ако имате конкретно предложение за боя, никак няма да се разсърдя да ми го кажете Simple Smile)  трябва да използвам, за да постигна следния цвят(втората снимка) :
 ,

 като се има предвид, че в момента съм с цвят, който Вие в предишната тема, определихте като златисто медно светло русо . Мерси предварително
Joo,nа това мнение не му обръщайте внимание, защото не изчаках отговора Ви и се боядисах с garnier colour naturals  на опаковката пишеше много много светло бежово рус(номер 113) и ето ме каква съм след боядисването :

Изобщо не е русо, както се вижда. Отдавам го на това, че тази боя не обезцветява и изсветлява съвесем леко и въпросът ми е дали ще успея най-сетне да стана руса при следващо боядисване със същата боя или ще трябва да пробвам нещо различно?

А и да добавя, че не точно като цвета на джесика симпсън искам, не намерих подходяща снимка просто. По-скоро някво средно русо, да изглежда естествено, може би нещо като дженифър анистън, но по-русо..май трябва да намеря снимка на това, което искам, че не знам как ще ме разберете с обръканите ми обяснения  newsm78

ЕДИТ : открих подобен на цвета, който искам - като косата на потребителката ИЛЯ ! Доста се доближава до желаната от мен  Simple Smile


нещо такова ли и аз искам да постигна такъв

# 21
  • София
  • Мнения: 206
Сори, но не мога да изчета старата тема, а и не знам към кой да питам за мнение и помощ..
Последно време скалпът на косата ми се омазни ужасно просто никога не е било така, от 1-2месеца наблюдавам това явление, но... Използвам обикновени шампоани с балсам на Гарние а и спрях да се боядисвам от 3-4месеца и просто съм в шах. Преди миех косата си 2 пъти на седмица, а сега през 1-2 дена трябва...Ще ходя тези дни на фризьор ама дайте и вас да питам за някоя маска за коса,шампоан, балсам малко от малко да ми се оправи че ще се побъркам Simple Smile

Никога не ползвам шампоан с балсам.Балсам или маска се слага след това и само по краищата иначе омазнява косата. Щом не я боядисваш е нормално косата да се омазнява по-бързо от балсама  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 206
Спреят за блясък,който ползвам е на Шварцкорф,много
съм доволна,наистина прави косата блестяща.
Искам и аз такъв Crossing Arms

Аз пък съм страшно доволна от спрея за блясък на AVON,наистина дори и изтощената коса става лъскава без да я омазнява  newsm10

# 23
  • София
  • Мнения: 7 849
Аз да питам пак - значи купих си този крем на Лореал Профешънъл за къдрици, косата ми по принцип е чуплива, но като я направих с този крем и с дифузер тя не придоби желания ефект, бих казала, че иначе ми е по-къдрава та интересуваме какъв продукт да използвам за дифузера?

rvatova, а какво количество от крема слагаш ?

Аз първият път явно нанесох прекалено много и къдричките не стояха въобще добре оформени, но сега слагам съвсееем мъничко и намачквам, ефекта е уауу.  Peace

# 24
  • Мнения: 676
Иля, какво значи съвсем малко като количество - колкото орех ли?Косата ми е средно дълга като те гледам горе-долу колкото твоята.Между другото като си сложих само крема преди да използвам дифузера къдриците бяха задоволителни, но след това с дифузера косата ми стана по-скоро на вълни, а пък като ме правиха във фризьорския салон си стана супер къдрава - къде греша?Слагаш ли след това лак за коса или нещо друго?

# 25
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля, какво значи съвсем малко като количество - колкото орех ли?Косата ми е средно дълга като те гледам горе-долу колкото твоята.Между другото като си сложих само крема преди да използвам дифузера къдриците бяха задоволителни, но след това с дифузера косата ми стана по-скоро на вълни, а пък като ме правиха във фризьорския салон си стана супер къдрава - къде греша?Слагаш ли след това лак за коса или нещо друго?

rvatova, аз си разделям косата на две и слагам количество колкото лешник и на двете части.

# 26
  • Мнения: 379
Лореал Профешънъл за къдрици става ли за изключително права коса? или трябва да е чуплива

# 27
# 28



нещо такова ли и аз искам да постигна такъв

да!!! може и с идея по-светло, но нюансът определено е този! срашно ми харесва този цвят, дано да се получи на моята коса

серендипити, мерси Simple Smile, и аз си го харесвам, но още повече ще се харесвам руса  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 279
Assaillante, аз съм била точно такъв цвят какъвто искаш. С на Гарние нутрис-с зелената кутия, номера беше деветдесет и нещо, ще те излъжа обаче. Ако намеря каталог в интернет ще ти кажа кой е ,защото много добре си спомням мацката отпред. На бала си бях така, ама няма как да ти покажа снимки, защото не са в компютъра ми.... Confused
Сега се сетих ,че е преди номер 100...защото после се правих с него Grinning

Аз пък искам да питам този цвят как да го постигна, макар че и в друга тема питах, ама всъщност въпроса ми е май за тук...

# 30
# 31
  • Мнения: 1 418
Взе ми думите от клавиатурата...
Нещо не се е появявал от известно време.

# 32
  • Мнения: 1 931
Вече две страници с въпроси, а  Joo  го няма newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 206
Вече две страници с въпроси, а  Joo  го няма newsm78

Вероятно се изчерпа вече със съветите си и няма какво повече да Ви каже  newsm62

# 34
  • Мнения: 279
Вече две страници с въпроси, а  Joo  го няма newsm78
Аз тъкмо реших да се възползвам и да питам нещо, ама нямам късмет hahaha
За сметка на това бях на фризьор и косата ми стана супер Blush Mr. Green

# 35
  • Мнения: 285
EEEE Човек не може да изчезне за малко и Вие пак ме затрупахте с въпроси.

Искам да честитя първо празника на всички ЖЕНИ,да сте живи,здрави и все така всеотдайни майки.

# 36
  • Мнения: 285
Давам отзиви за спрея за блясък на Индола, ами няма никакъв блясък.  Naughty


за кой спрей точно Иля??

# 37
  • Мнения: 285
Joo, здравейте Simple Smile
Въпросът ми е каква боя (като цвят, не марка, макар че ако имате конкретно предложение за боя, никак няма да се разсърдя да ми го кажете Simple Smile)  трябва да използвам, за да постигна следния цвят(втората снимка) :
 ,

 като се има предвид, че в момента съм с цвят, който Вие в предишната тема, определихте като златисто медно светло русо . Мерси предварително
Joo,nа това мнение не му обръщайте внимание, защото не изчаках отговора Ви и се боядисах с garnier colour naturals  на опаковката пишеше много много светло бежово рус(номер 113) и ето ме каква съм след боядисването :

Изобщо не е русо, както се вижда. Отдавам го на това, че тази боя не обезцветява и изсветлява съвесем леко и въпросът ми е дали ще успея най-сетне да стана руса при следващо боядисване със същата боя или ще трябва да пробвам нещо различно?

А и да добавя, че не точно като цвета на джесика симпсън искам, не намерих подходяща снимка просто. По-скоро някво средно русо, да изглежда естествено, може би нещо като дженифър анистън, но по-русо..май трябва да намеря снимка на това, което искам, че не знам как ще ме разберете с обръканите ми обяснения  newsm78

ЕДИТ : открих подобен на цвета, който искам - като косата на потребителката ИЛЯ ! Доста се доближава до желаната от мен  Simple Smile



Ще трябва поне още 3-4 пъти да се боядисаш,за да достигнеш желания ефект

# 38
  • София
  • Мнения: 7 849
Давам отзиви за спрея за блясък на Индола, ами няма никакъв блясък.  Naughty


за кой спрей точно Иля??

Ето този - http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=23&products_id=727

# 39
  • Мнения: 285
Давам отзиви за спрея за блясък на Индола, ами няма никакъв блясък.  Naughty


за кой спрей точно Иля??

Ето този - http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=23&products_id=727


http://indola-bg.com/10/11/81.html  този е по предназначен за блясък а на гламор си е лак с фиксация и лек блясък.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 849
Давам отзиви за спрея за блясък на Индола, ами няма никакъв блясък.  Naughty


за кой спрей точно Иля??

Ето този - http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=23&products_id=727


http://indola-bg.com/10/11/81.html  този е по предназначен за блясък а на гламор си е лак с фиксация и лек блясък.

jooo , не се измъквай !!!  Naughty

Ето разговорът ни за този спрей и твоите гаранции за блясък.  Close
Не само няма лек бялсък, няма абсолютно никакъв блясък.   Sick

А има добър ефект от спрея Гламор ?


има лека фиксация..
Доста добри отзвуци имам за него.


Имам предвид, дали наистина прави блясък на косата ?


Гарантирам,а аз рядко си позволявам това.



# 41
  • Мнения: 363
аз съм блондинка, която преди имаше и черни кичури, които подновявах през 3-4 месеца! това направо унищожи косата ми!  първият продукт, който ми определено помогна, беше кафявият шампоан и балсам на Шаума, жълтият на Лореал, а сега косата ми е здрава и блестяща благодарение на Гарние Фруктис Repair & Shine!!!

# 42
  • Мнения: 285
Давам отзиви за спрея за блясък на Индола, ами няма никакъв блясък.  Naughty


за кой спрей точно Иля??

Ето този - http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=23&products_id=727


http://indola-bg.com/10/11/81.html  този е по предназначен за блясък а на гламор си е лак с фиксация и лек блясък.

jooo , не се измъквай !!!  Naughty

Ето разговорът ни за този спрей и твоите гаранции за блясък.  Close
Не само няма лек бялсък, няма абсолютно никакъв блясък.   Sick

А има добър ефект от спрея Гламор ?


има лека фиксация..
Доста добри отзвуци имам за него.


Имам предвид, дали наистина прави блясък на косата ?


Гарантирам,а аз рядко си позволявам това.






Да този разговор го помня...
Точно колко блясък трябва да има за да си доволна от продукта без значение кой ще е ....

# 43
  • София
  • Мнения: 7 849
Не само няма лек блясък, няма абсолютно никакъв блясък.   Sick

Точно колко блясък трябва да има за да си доволна от продукта без значение кой ще е ....

jooo, отговори ми кратко и ясно на въпроса - Каква е фукцията на спрея за блясък ?

# 44
  • Мнения: 2 013
Точно колко блясък трябва да има за да си доволна от продукта без значение кой ще е ....

Jooo, ползвах няколко пъти точно този спрей за блясък и наистина няма никакъв,ама никакъв блясъкSimple SmileАз дори започнах да го ползвам само ако ми стърчи нещо,като лак с лека фиксация!
не само Иля смята така Naughty  Няма нужда да подхождаш със сарказъм smile3513

# 45
  • Мнения: 285
Аз не подхождам със сарказъм,но чак никакъв блясък да няма неможете да ме убедите в това.Вярно че няма същия ефект като другите спрейове...

# 46
  • Мнения: 2 013
Ела до тук и ще се убедиш сам  Peace Няма как иначе Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 285
на някой им допада,на други не...
аз мога да давам мнения от това което ми казват клиентите...


Извинявам се ако съм подвел някой......

# 48
  • София
  • Мнения: 7 849
Аз не подхождам със сарказъм,но чак никакъв блясък да няма неможете да ме убедите в това.Вярно че няма същия ефект като другите спрейове...

Знаеш ли jooo ще се радвам да помогна на хората, да НЕ закупят този спрей след моите отзиви, защото ПРАЗНИ ГАРАНЦИИ всеки може да даде.  smile3513

Приемам извинението и се надявам за в бъдеще да си толкова убедителен и категоричен в гаранциите за продукти, за които ти сам лично си се убедил в ефекта.  Naughty

# 49
  • Мнения: 483
Момичета, защо се връзвате на jooo, когато от самото начало на темата стана ясно, че е тук, за да рекламира Indola и сайта hair2007.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 849
Момичета, защо се връзвате на jooo, когато от самото начало на темата стана ясно, че е тук, за да рекламира Indola и сайта hair2007.

Ооо, аз се забавлявам просто покрай голямата увереност на представителите на Индола във " високото " качество на продуктите им.  Laughing

Да, jooo е тук да рекламира, но не сайта hair2007, а личния сайт на Индола, който скоро ще пуснат за онлайн поръчки и който рекламира за сега само на лични.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 285
Интересни изводи си имате,но те са си ваши...
Ако съм искал да рекламирам нещо до сега да съм го направил показно,аз не съм скромен никак даже...

# 52
  • Мнения: 285
А Индола си е марка и то доста добра,но не за всеки ................

# 53
  • Мнения: 285
Иля всеки си има вкус и предпочитания,но малко са тези който ги ценят....
Не обичам да се заяждам,но ако си решила да се ядеш с мен,ще ми е доставиш голямо забавление

# 54
  • Мнения: 285
Момичета, защо се връзвате на jooo, когато от самото начало на темата стана ясно, че е тук, за да рекламира Indola и сайта hair2007.


Hair2007 не се нуждаят от реклама,моя сайт също,така че има ли смисъл да обсъждаме тези работи..Това че си нямате друга работа си е друг въпрос..

# 55
  • Мнения: 483
Интересни изводи си имате,но те са си ваши...
Ако съм искал да рекламирам нещо до сега да съм го направил показно,аз не съм скромен никак даже...


Ами ти си я рекламираш показно, виж цяла тема си пуснал. Пример:
X, koй е най-хубавият шампоан ?
Joo:. Индола;
Y  Kакъв термоспрей да си взема?
Joo: Индола
X: Tърся си хубав спрей за блясък
Jooo - Вземи си Индола

Ами това ако не е реклама?!? И дали са хубави или не ще кажат, тези , които са я ползвали, а не тези , които я рекламират  Peace

Момичета, защо се връзвате на jooo, когато от самото начало на темата стана ясно, че е тук, за да рекламира Indola и сайта hair2007.


Hair2007 не се нуждаят от реклама,моя сайт също,така че има ли смисъл да обсъждаме тези работи..Това че си нямате друга работа си е друг въпрос..

Има смисъл да се разбере, че мненията на JOOOO не са обективни.

# 56
  • Мнения: 2 013
Jooo, това ми звучи точно като заяждане от твоя страна!
Не знам Индола за кой е,но факт е ,че с Иля имаме пълна противоположност коси,на които държим много и Индола определено не ни влияе добре!
Аз писах,че термо-спрея ми омазнява косата,същото ми каза и една приятелка със суха коса!Факта си е факт!Спрея за блясък не прави блясък на различни по цвят и тип коси! Какъв е извода,че Индола е за хора,които нямат големи изисквания?Че като си вземеш спрей за блясък не трябва да ти пука,че няма блясък,а термо-спрея ти омазнява косата?????
Никой не се заяжда! НЕ започвай и ти!Темата е,за да си казваме мнението,още повече,ако не е добро!Тук хората очакват да чуят отзиви smile3514

# 57
  • Мнения: 285
Jooo, това ми звучи точно като заяждане от твоя страна!
Не знам Индола за кой е,но факт е ,че с Иля имаме пълна противоположност коси,на които държим много и Индола определено не ни влияе добре!
Аз писах,че термо-спрея ми омазнява косата,същото ми каза и една приятелка със суха коса!Факта си е факт!Спрея за блясък не прави блясък на различни по цвят и тип коси! Какъв е извода,че Индола е за хора,които нямат големи изисквания?Че като си вземеш спрей за блясък не трябва да ти пука,че няма блясък,а термо-спрея ти омазнява косата?????
Никой не се заяжда! НЕ започвай и ти!Темата е,за да си казваме мнението,още повече,ако не е добро!Тук хората очакват да чуят отзиви smile3514


Ами за отзиви никога не съм казвал нещо,но когато въпроса е личен мисля че няма как да си мълча.А като гледам май на там отиват нещата...

# 58
  • Мнения: 2 013
Аз не виждам да е лично!С Иля не сме доволни от спрея и го написахме,за да не си го купуват и други момичета с надежда да ходят с лъскава коса NaughtyТова е!

# 59
  • Мнения: 285
Аз се извиних,за това че съм подвел някой погрешно....но който  го приема го приема,който не няма какво друго да направя за него....

# 60
  • Мнения: 285
Аз не виждам да е лично!С Иля не сме доволни от спрея и го написахме,за да не си го купуват и други момичета с надежда да ходят с лъскава коса NaughtyТова е!


ти не,но я погледни преди теб...

# 61
Коя щадяща боя за коса ще ми препоръчате?

# 62
  • Мнения: 54
Къде в София продават CHI? Ходих на Арената, но нямаше Confused

# 63
  • Мнения: 1 259
Момичета я ми помогнете.
Аз съм руса и от постоянното изрусяване косата ми стана много суха,използвала съм и кристали,и всякакви продукти,но ефект никакъв. ooooh!А ми се иска хем да е мекичка косата,хем да има блясък.
И аз като бях руса беше така-без блясък,суха,изтощена,накъсана коса.Знаеш ли кога се оправи?Когато я боядисах кестенява,отрязах я на черта,започнах да си пускам естествената коса и междувременно се скъсах-и продължавам-да си правя маски по 3 пъти седмично Stop
Аз използвам серума за суха коса на Ейвън! Добре ми понася!

# 64
  • Мнения: 1 418
Спреят за блясък е с моментен ефект,така да се каже.
Не очаквайте косата ви да блести до следващото
измиване.Няма такъв спрей.И аз ще ви кажа кой е най-
добър(пробвала съм доста)-Шварцкопф проф.От малкото
им хубави неща,това е много добро.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 849
Спреят за блясък е с моментен ефект,така да се каже.
Не очаквайте косата ви да блести до следващото
измиване.

Вярвай ми няма и 1 секунда ефект.  smile3511

# 66
  • Мнения: 1 418
Може,не съм го пробвала точно него.Твърдя за неща,
които съм ползвала.

# 67
  • София
  • Мнения: 7 849
Може,не съм го пробвала точно него.Твърдя за неща,
които съм ползвала.

Така е, не съм искала ефекта " уауу че блясък  2 дена ", но този спрей няма абсолютно никакъв нито лек, нито моментен, никакъв.  Naughty

Тути, мерси за препоръката, може да тествам този на Шварцкопф.   bouquet

# 68
  • Мнения: 1 418
Само в салоните го има.

# 69
  • София
  • Мнения: 206
Може,не съм го пробвала точно него.Твърдя за неща,
които съм ползвала.

Така е, не съм искала ефекта " уауу че блясък  2 дена ", но този спрей няма абсолютно никакъв нито лек, нито моментен, никакъв.  Naughty

Тути, мерси за препоръката, може да тествам този на Шварцкопф.   bouquet

Иля пробвай на AVON спрея за блясък бях изненадана от ефекта му, наистина е добър макар,че бях скептично настроена към него.Майка ми го беше поръчала и като го пробвах бях очарована от резултата newsm10

# 70
  • София
  • Мнения: 311
Аз си закупих термозащитния спрей на СНI, но честно казано не можах да разбера как да го нанасям - на суха или мокра коса, след измиване или директно преди изправяне с преса?
Иля, ще помагаш ли Simple Smile ?

# 71
  • София
  • Мнения: 7 849
Аз си закупих термозащитния спрей на СНI, но честно казано не можах да разбера как да го нанасям - на суха или мокра коса, след измиване или директно преди изправяне с преса?
Иля, ще помагаш ли Simple Smile ?

Люсиана , нанасяш го на суха коса преди изправянето с преса.

# 72
  • Мнения: 21
Значии.. Косата ми принципно много се омазнява и на третия ден вече е за миене. От лятото като бях за малко в София ми направиха прическа с дифузер и много се харесах, а и косата ми стоя така 4-5 дена.. Просто перфектно ми беше, не трябваше да я сресвам, нито вързвам  Hug Като се върнах от чужбина си бях взела дифузер и сама почнах да се "къдря" .. Обаче проблема беше такъв че косата ми страшно падаше..Не знам дали от силната пяна (4 степен на Тафт) и лака най-силния (черния). Към октомври спрях процедурите с дифузера и фризьорката ми препоръча Балсам на Елсев (не знам защо червения, който е за оядисана коса  Rolling Eyes), Selsun blue, и жълтия шампоан на Елсев (против накъсване на косъма) и май честно казано ми спря косопада горе-долу поне.. Та въпроса ми е дали може да е било от пяната, лака и т.н. или от самия дифузер  newsm78 Много съм объркана, защото идва лятото с дъгла коса съм, и искам пак да се почна с дифузерчето Sad Не искам да я подстригвам или да я вързвам, защото ме заболява главата, тъй като е тежка и ми опъва бая..  Crossing Arms

# 73
  • София
  • Мнения: 311
Иля, много благодаря за бързото включване  Peace Но като нанеса преди изправянето с преса косата не е ли мокра? Минава доста време докато изсъхне....

# 74
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля, много благодаря за бързото включване  Peace Но като нанеса преди изправянето с преса косата не е ли мокра? Минава доста време докато изсъхне....

Люсиана, пръскаш по- малко от спрея на цялата коса, не е нужно да е много мокра, за да е защитена добре.

После изчакай мъничко и я изправи с пресата.

# 75
  • Мнения: 779
  newsm78такива като това jooo -не знам пола,....
 такава реклама правят на индола,4е като 4ета по-нагоре написаното просто си казвам тоя 4овек е луд,..... и като Иля го пита каква е функцията на спрея за блясък,....паднах от смях  ... браво
 жалко,4е хората се подлагват така лесно и слу6ат 4овек,който специално влиза във форума,за да рекламира определен продукт-в слу4ая вси4ко на индола... Money
 това е ли4но мое мнение.аз няма да си купя техен продукт.и мисля,4е им направи една анти-реклама
   Joy
 

# 76
В крайна сметка излиза,че продуктите на Индола са некачествени,така ли?Или само някои са такива?За боите на тази фирма какво ще кажете-изтощават ли,падат ли бързо?Ако ми препоръчате някоя качествена много щадяща боя ще съм ви страшно благодарна  Hug

# 77
  • Мнения: 779
В крайна сметка излиза,че продуктите на Индола са некачествени,така ли?Или само някои са такива?За боите на тази фирма какво ще кажете-изтощават ли,падат ли бързо?Ако ми препоръчате някоя качествена много щадяща боя ще съм ви страшно благодарна  Hug
не,едва ли да са нека4ествени вси4ки,.. просто тук се орезилиха с тая реклама.аз ли4но не съм ги ползвала,и нямам намерение ве4е-поради многото абсолютно недоволни,..и поради пълния пазар с други продукти.... знам ли-много хвалят лореал кастинг като щадяща и ка4ествена,много моми4ета са доволни,лонда-щадяща също,..но по-леките падат и по-бързо-няма как Party

# 78
  • Мнения: 1 418
Продуктите на Индола са качествени!Във всяка марка
има по нещо,което не отговаря на предназначението
си.Боите са скъпи,не че са лоши,но за по-малко пари
можете да си купите същото качество.И няма щадяща
боя,има по-малко вредна.Безамонячните почти не
променят цвета-максимум 2 тона.

# 79
  • София
  • Мнения: 7 849
Продуктите на Индола са качествени!Във всяка марка
има по нещо,което не отговаря на предназначението
си.Боите са скъпи,не че са лоши,но за по-малко пари
можете да си купите същото качество.И няма щадяща
боя,има по-малко вредна.Безамонячните почти не
променят цвета-максимум 2 тона.


Тути, може да си пробвала повечко продукти на Индола от мен, би ли препоръчала някои, интересно ми е да науча, кои си заслужават ?

За боите вече разбрах, че не са нищо особенно.  Wink

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 10:00 от Иля

# 80
  • Мнения: 4 195
А какво ще ми препоръчате за сухи и цъфтящи краища?

# 81
  • София
  • Мнения: 7 849
А какво ще ми препоръчате за сухи и цъфтящи краища?

Кристалите с ленено семе на AlfaparfHeart Eyes Peace

# 82
  • Мнения: 4 195
А какво ще ми препоръчате за сухи и цъфтящи краища?

Кристалите с ленено семе на AlfaparfHeart Eyes Peace
Това ли?Колко струва?И къде мога да го намеря?

# 83
  • София
  • Мнения: 7 849
А какво ще ми препоръчате за сухи и цъфтящи краища?

Кристалите с ленено семе на AlfaparfHeart Eyes Peace
Това ли?Колко струва?И къде мога да го намеря?


В НДК от лявата страна на базар Пасажера или ул. Алабин 40 от лявата страна на Съдебната палата.  Peace

Цената на 50 мл. е около 20 лв.

# 84
  • Мнения: 4 195
Мерси.  bouquet

# 85
  • Мнения: 758
ползвали ли сте термо изглаждащия продукт на Лореал?доволни ли сте?

# 86
  • София
  • Мнения: 7 849
ползвали ли сте термо изглаждащия продукт на Лореал?доволни ли сте?

На Лореал не, сега си взех Термичен Цимент за изправяне и възстановявяне на косата с термозащитна функция на Керастаз.

Като го пробвам, ще споделя отзиви.  Peace

# 87
  • Мнения: 758
Иля  би ли споделила какъв грамаж е и на каква цена си го взе?

# 88
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля  би ли споделила какъв грамаж е и на каква цена си го взе?

125 мл. за 48 лв.  Peace

# 89
  • Мнения: 285
виждам че,и без мен се спрявяте отлично Grinning

# 90
  • Мнения: 3 695
исках да питам нещо, но разбрах отговора на въпроса си и затова само се записвам   bouquet

# 91
  • Мнения: 2 414
Аз искам да питам за "горещата ножица" и  по-точно дали има ефект от нея. Peace

# 92
  • София
  • Мнения: 7 849
Аз искам да питам за "горещата ножица" и  по-точно дали има ефект от нея. Peace

Чувала съм за случаи, при които се увелича цъфтежа на косата от нея.  Whistling

# 93
  • Мнения: 2 414
Аз искам да питам за "горещата ножица" и  по-точно дали има ефект от нея. Peace

Чувала съм за случаи, при които се увелича цъфтежа на косата от нея.  Whistling
Жалко. Sad
Косата ми в момента е доста нацъфтяла,а не искам да я скъсявам много. Sick

# 94
  • Мнения: 1 418
Става с брюлаж,но в малко салони го правят.

# 95
  • Мнения: 279
Става с брюлаж,но в малко салони го правят.
Тути,  ще споделиш ли какво представлява тоя брюлаж ?

# 96
  • София
  • Мнения: 206
Става с брюлаж,но в малко салони го правят.
Тути,  ще споделиш ли какво представлява тоя брюлаж ?

Премахване на цъфтеж с пламък на свещ  Wink
Това е техника ,която я има в учебниците по фризьорство,кичура се усуква и това което стърчи се минава много бързо с пламъка,общо взето това е много стара техника и предполагам,че само по -стари в занаята фризьорки го правят. Wink

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 11:40 от kamib

# 97
  • Мнения: 2 414
Къде в София има брюлаж? Praynig

# 98
  • Мнения: 279
Става с брюлаж,но в малко салони го правят.
Тути,  ще споделиш ли какво представлява тоя брюлаж ?

Премахване на цъвтеж с пламък на свещ  Wink
Много ми е странно това #Crazy Как така с пламък....това не го знаех
А имали ефект?

# 99
  • Мнения: 231
ползвали ли сте термо изглаждащия продукт на Лореал?доволни ли сте?

На Лореал не, сега си взех Термичен Цимент за изправяне и възстановявяне на косата с термозащитна функция на Керастаз.

Като го пробвам, ще споделя отзиви.  Peace
Иля,а би ли дала линк кой е точно,нещо не мога да го намеря в Ягодка? Благодаря типредварително!

# 100
  • Варна
  • Мнения: 3 415
katentze, аз когато си правих такова нещо ми нацъфтя косата страшно много... #Cussing out
хваща се един кичур и се навива и косъмчетата, които стърчат се изгарят със свещ...аз лично не бих го препоръчала на никой, но ако има доволни пък.... Whistling...в крайна сметка аз предпочитам да се грижа за косата си с маски и редовно подрязване на краищата, отколкото да се подлагам на интервенции с висока температура  Crazy

# 101
  • Мнения: 279
jorjeta, на мен са ми правили същото ама с ножица...сега се сетих
Ама не ми харесва процедурата. Най-добре си е подрязването на краищата Peace

# 102
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И на мен не ми хареса...аз си я правих още в началото като се появи...просто не мога да повярвам, че толкова голяма температура би "помогнала" с нещо на косата ми  Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 7 849
ползвали ли сте термо изглаждащия продукт на Лореал?доволни ли сте?

На Лореал не, сега си взех Термичен Цимент за изправяне и възстановявяне на косата с термозащитна функция на Керастаз.

Като го пробвам, ще споделя отзиви.  Peace
Иля,а би ли дала линк кой е точно,нещо не мога да го намеря в Ягодка? Благодаря типредварително!

dgeni1966, ето линк към Темичния Цимент -  http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70247&goChar=K  Peace

# 104
  • Мнения: 132
А какво ще ми препоръчате за сухи и цъфтящи краища?
Ножица.Каквото и да си слагаш,ако косата цъфти я оправя само ножицата.Трябва да видиш ЗАЩО цъфти.И да промениш нещо в поддръжката и.

# 105
  • Мнения: 231

Иля,а би ли дала линк кой е точно,нещо не мога да го намеря в Ягодка? Благодаря типредварително!
[/quote]

dgeni1966, ето линк към Темичния Цимент -  http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70247&goChar=K  Peace

Благодаря ,пропуснала съм го ,а ти се лекувай , /разбрах че страдаш от главоболие/ и най вече търси причината, направи си снимка на шийните прешлени може и от там да ти идва главоболието ,понякога се притискат нервни окончания ...

# 106
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля,а би ли дала линк кой е точно,нещо не мога да го намеря в Ягодка? Благодаря типредварително!

dgeni1966, ето линк към Темичния Цимент -  http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70247&goChar=K  Peace


Благодаря ,пропуснала съм го ,а ти се лекувай , /разбрах че страдаш от главоболие/ и най вече търси причината, направи си снимка на шийните прешлени може и от там да ти идва главоболието ,понякога се притискат нервни окончания ...

dgeni1966, мерси мила, крайно време е да си направя изследвания.  Blush

А аз чакам отзиви ти за Термичния Цимент, като го тестваш.  Wink Hug

# 107
  • Мнения: 1 418
Брюлажът премахва цъфтежа по косата без да се
скъсява дължината и.Тези,които не държат толкова
на дължина премахват цъфтежа с подстригване.

# 108
  • Мнения: 84
иля да те попитам (извинявай за ?) ама във салон за красота ли работиш че си толкова запозната по темата за косите ?? Embarassed(надявам се да не те засягам нещо)че да попитам този термичен цимент как се използва на суха или мокра коса , непосредствено преди пресата  ли ? благодаря предварително! newsm78

# 109
  • София
  • Мнения: 958
Здравейте! Много полезна тема!

Бих искала да спра да се боядисвам за един, два месеца, но вече за съжаление има доста бяло по косата ми.... Sad
Има ли нещо, с което мога да заменя боята или няма никакъв шанс...? Боядисвам се в черно.

# 110
  • София
  • Мнения: 1 877
Да, и аз съм постигала блясък ..........с кристали за коса.

редактирах за в моя случай Peace

# 111
  • Варна
  • Мнения: 3 415
PRESIPO, термичният цимент се нанася на мокра коса и после сешоар/преса  Peace
за другото Иля ще ти отговори  Mr. Green

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 86
А може ли да ми кажете шампоан за обем (косата ми не е мн истоштена..) Rolling Eyes
на alphaparf

# 113
  • София
  • Мнения: 7 849
иля да те попитам (извинявай за ?) ама във салон за красота ли работиш че си толкова запозната по темата за косите ?? Embarassed(надявам се да не те засягам нещо)че да попитам този термичен цимент как се използва на суха или мокра коса , непосредствено преди пресата  ли ? благодаря предварително! newsm78

Не, мила не се занимавам професионално с Керастаз, просто съм невероятно голям потребител и тествам и се интересувам постоянно за много продукти.  Flutter

Термичният Цимент се нанася на морка коса мъничко количество, разресваш с гребен и след това ползвам сешоар и преса.  Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 1 877
момичета, преса не се прави на мокра коса! ooooh! пък дори с цимемт!!!
пресата изпарява влагата от косъма много бързо и ще стопите косата за нула време!
контролирайте процеса на суха коса обогатена с продукт, който да се изпарява вместо самата влагана косъма, това е мнение на професионалист Peace

# 115
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ва ни ла, никой не е казал, че се ползва на мокра коса преса...говорим за препарата - термичен цимент  Peace

# 116
  • София
  • Мнения: 7 849
момичета, преса не се прави на мокра коса! ooooh! пък дори с цимемт!!!
пресата изпарява влагата от косъма много бързо и ще стопите косата за нула време!
контролирайте процеса на суха коса обогатена с продукт, който да се изпарява вместо самата влагана косъма, това е мнение на професионалист Peace

Мисля, че ясно съм написала след Цимента първо със сешоар после с преса. Naughty

Споко мила, не знам за професионалистите, но от мен необективен съвет няма да чуеш.  Flutter  Wink

# 117
  • София
  • Мнения: 1 877
извинявам се, дами за недоглеждането bowuu

# 118
  • Мнения: 302
Здравейте момичета (за да не се обръщам конкретно към Иля  Wink). Аз съм с чуплива коса и търся начин да я поддържам в естествен вид с оформени "чупки" без слпване. Търся обаче съвет за продукт, който да е в ценовия диапазон до 15-20 лева. Сигурна съм, че вече споменатите професионални продукти вършат чудеса, но аз не мога да си позволя да ги платя  Rolling Eyes, затова ми е нужно кремче/гелче/флиуд/пяна/лак (или каквото там препоръчате), но не искам и да е от ширпотребните марки, които се предлагат по супермаркетите (тези ми предубеждения се крепят на логиката на опита, не го казвам просто така). Моля за предложения  Grinning

# 119
  • София
  • Мнения: 7 849
Здравейте момичета (за да не се обръщам конкретно към Иля  Wink). Аз съм с чуплива коса и търся начин да я поддържам в естествен вид с оформени "чупки" без слпване. Търся обаче съвет за продукт, който да е в ценовия диапазон до 15-20 лева. Сигурна съм, че вече споменатите професионални продукти вършат чудеса, но аз не мога да си позволя да ги платя  Rolling Eyes, затова ми е нужно кремче/гелче/флиуд/пяна/лак (или каквото там препоръчате), но не искам и да е от ширпотребните марки, които се предлагат по супермаркетите (тези ми предубеждения се крепят на логиката на опита, не го казвам просто така). Моля за предложения  Grinning

kakaka, за мен най- доброто за къдрици е кремчето Curl Memory Down Cream на Loreal Professionnel, мъъъничко излизам от ценовият ти диапазон, но пък е толкова икономичен, че ще го имаш страшно много време.  Peace

http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=71&products_id=402

# 120
  • Мнения: 2 013
...за мен най- доброто за къдрици е кремчето Curl Memory Down Cream на Loreal Professionnel, мъъъничко излизам от ценовият ти диапазон, но пък е толкова икономичен, че ще го имаш страшно много време.  Peace


и аз съм много доволна от него  smile3533

# 121
  • Мнения: 302
Благодаря много  Hug
Доверявам се и задължително ще го пробвам. Но бихте ли ми казали, момичета, какъв ефект да очаквам и колко е траен той. Имам предвид, прочетох рекламното изречение под продукта, но то все пак си е рекламно  Laughing

# 122
  • Мнения: 2 013
не ми премигвай така миловидно,че фалирах заради теб  pliok gydi Two Hearts

какака, аз си слагам 4 капки на дланите и с тях намачквам влажната коса:)Косата ми става доста по-начупена и се оформят къдриците,стоят по подредени ,не като несресана:)хиххи не знам дали ти помогнах много  Crazy
Simple Smile

# 123
  • София
  • Мнения: 7 849
не ми премигвай така миловидно,че фалирах заради теб  pliok gydi Two Hearts

Хихихихии.  reverance People Angel hug

Благодаря много  Hug
Доверявам се и задължително ще го пробвам. Но бихте ли ми казали, момичета, какъв ефект да очаквам и колко е траен той. Имам предвид, прочетох рекламното изречение под продукта, но то все пак си е рекламно  Laughing

kakaka, аз слагам съвсем мъничко количество по дължината на костата, намачквам и после с евентуално, но не винаги с малко дифузер, ефекта е страхотно оформени къдрици. На мен ми издържат до следващото миене на косата.

И друг път съм показвала ефекта, ето - http://picasaweb.google.com/muhlata/Kadrava/photo#5163848285769699394  Peace

# 124
  • София
  • Мнения: 232
А има ли някакъв продукт, който да дава такъв ефект (начупена коса) при случай, че косата е много твърда, права и упорита?

# 125
  • Paris
  • Мнения: 1 727
А има ли някакъв продукт, който да дава такъв ефект (начупена коса) при случай, че косата е много твърда, права и упорита?
Къдрин Peace

# 126
  • Мнения: 1 931
Момичета ,кремчето Curl Memory Down Cream на Loreal Professionnel откъде мога  да си го купя във Варна или трябва да го поръчам по нета newsm78

# 127
  • София
  • Мнения: 232
А има ли някакъв продукт, който да дава такъв ефект (начупена коса) при случай, че косата е много твърда, права и упорита?
Къдрин Peace
Уви, изглежда толкова ужасно това студено къдрене  Sick

# 128
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Това беше шегичка, въпреки че само с един продукт не може твърда права коса, да стане чуплива, къдрава или вълниста.

# 129
  • Мнения: 676
Момичета ,кремчето Curl Memory Down Cream на Loreal Professionnel откъде мога  да си го купя във Варна или трябва да го поръчам по нета newsm78
Има един фризьорски салон в Гъбата (кръглата баня) и там продават продуктите на Лореал Профешънъл.

# 130
  • Сливен
  • Мнения: 894
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

# 131
  • Мнения: 277
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

Като гледам отзивите по форумите-харесват я момичетата.

# 132
  • Сливен
  • Мнения: 894
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

Като гледам отзивите по форумите-харесват я момичетата.
тенкс Hug
значи и аз ще я пробвам Wink

# 133
  • Мнения: 580
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

Като гледам отзивите по форумите-харесват я момичетата.

Страхотна е.Аз си взех "Repair and shine".Не твърдя ,че прави чудеса ,но косичката става много мекичка и това ,което за мен е най-важно , не я омазнява и отежнява Flutter

# 134
  • Мнения: 758
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

Като гледам отзивите по форумите-харесват я момичетата.
тенкс Hug
значи и аз ще я пробвам Wink

маската може и да е хубава,но ме дразни рекламата-само за 1 СЕКУНДА,то ако ставаше така.....!пробвай ако искаш и аз я видях като си пазарувах козметика и не беше скъпа около 6 лева! Peace Hug

# 135
  • София
  • Мнения: 958
Здравейте! Много полезна тема!

Бих искала да спра да се боядисвам за един, два месеца, но вече за съжаление има доста бяло по косата ми.... Sad
Има ли нещо, с което мога да заменя боята или няма никакъв шанс...? Боядисвам се в черно.


Момичета, никой ли не може да помогне със съвет? Или просто няма как да стане това, което съм наумила..... newsm78

# 136
  • София
  • Мнения: 206
Здравейте! Много полезна тема!

Бих искала да спра да се боядисвам за един, два месеца, но вече за съжаление има доста бяло по косата ми.... Sad
Има ли нещо, с което мога да заменя боята или няма никакъв шанс...? Боядисвам се в черно.


Момичета, никой ли не може да помогне със съвет? Или просто няма как да стане това, което съм наумила..... newsm78

Черната боя можеш да я замениш с черна къна  Wink По-трудно е ако искаш различен от черното цвят...

# 137
  • Мнения: 2 414
Според мен каната не е много добър вариант,понеже не се маха никак лесно. Rolling Eyes
По-добре опитай с безамонячна боя,във форума са се коментирали много и безвредните бои на Hennaplus. Wink

# 138
  • Мнения: 2 414
Някой ползвал ли е Nioxin?
http://www.euro-woman.net/nioxin.htm

# 139
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз имам един лосион вкъщи, но още не съм го ползвала  Whistling

# 140
  • Мнения: 2 414
Кой лосион? Simple Smile
По аптеките ли се продава?

# 141
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си го поръчах от ягодка...не знам кой е точно...случайно попадна върху кожата на ръката ми и тя се зачерви... Tired ... та засега имам едно наум специално за моя конкретен лосион...за другите продукти не мога да коментирам  Whistling

# 142
  • Мнения: 2 414
Мерси много,ако го пробваш да споделиш отзиви. Hug

# 143
  • Сливен
  • Мнения: 894
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

Като гледам отзивите по форумите-харесват я момичетата.
тенкс Hug
значи и аз ще я пробвам Wink

маската може и да е хубава,но ме дразни рекламата-само за 1 СЕКУНДА,то ако ставаше така.....!пробвай ако искаш и аз я видях като си пазарувах козметика и не беше скъпа около 6 лева! Peace Hug


да точно,аз искам да ми е мека косицата Wink

# 144
  • Мнения: 45
Айде сега мами (мацки )да ми напишете целия процес за изправяне на коса с преса (моята е на TAURUS с турмалиново покритие - уж щядяла косата):значи измиваме косата и кое кога нанасяме, ще си купувам кристалите с ленено семе на alphaparf и термичния цимент за изправяне с термозащитна функция  на керастаз newsm78 ще съм много благодарна мерси предварително

# 145
  • Мнения: 45
Айде сега мами (мацки )да ми напишете целия процес за изправяне на коса с преса (моята е на TAURUS с турмалиново покритие - уж щядяла косата):значи измиваме косата и кое кога нанасяме, ще си купувам кристалите с ленено семе на alphaparf и термичния цимент за изправяне с термозащитна функция  на керастаз newsm78 ще съм много благодарна мерси предварително

# 146
  • София
  • Мнения: 7 849
Айде сега мами (мацки )да ми напишете целия процес за изправяне на коса с преса (моята е на TAURUS с турмалиново покритие - уж щядяла косата):значи измиваме косата и кое кога нанасяме, ще си купувам кристалите с ленено семе на alphaparf и термичния цимент за изправяне с термозащитна функция  на керастаз newsm78 ще съм много благодарна мерси предварително

Измиваш косата, нанасяш Термичния Цимент по дължините и разресваш с гребен. Сушиш със сешоар, после минаваш с преса, накрая нанасяш кристалите.  Peace

# 147
  • Мнения: 45
много благодарско иля (като асистент си ни във форума)а иначе правилен избор ли съм направила за кристалите и цимента newsm78

# 148
  • Мнения: 45
ааааааа най-важното забравих от къде във варна да си ги купя и двете наведнъж( да не обикалям )и долу- огре колко струват?

# 149
  • София
  • Мнения: 7 849
много благодарско иля (като асистент си ни във форума)а иначе правилен избор ли съм направила за кристалите и цимента newsm78

Възможно най- добрият, страхотни продукти.  Crazy Peace

# 150
  • Мнения: 277
Някоя от вас ползвала ли е гела п/в косопад на Davines?Нямам косопад,но предлогам,че съставките му могат да направят косата ми по-здрава,а и поддържал мазните скалпове(какъвто е моя) сухи и придавал обем.Вярно ли е?

# 151
Ползвала съм шампоана на давинес против косопад и съм много доволна, но не знам за гела. Питай за мостра.  Simple Smile

# 152
  • Мнения: 170
Момичета,препоръчайте ми продукти с които да си възстановя косата Praynig
Миналият месец ми махнаха тъмния цвят с блондор и косата ми е направо ужас.Стана суха, изпръхнала,без блясък и стърчи ужасно.Сега не посягам и към пресата,а не мога да се гледам така. Мовя ви, дайте идея как да я направя отново жизнена и с блясък.Пропуснах да кажа, че я скъсих,така че съвета за ножица отпада.

# 153
  • Мнения: 2 414
Цимента на Керастаз. Peace

# 154
  • София
  • Мнения: 7 849
Момичета,препоръчайте ми продукти с които да си възстановя косата Praynig
Миналият месец ми махнаха тъмния цвят с блондор и косата ми е направо ужас.Стана суха, изпръхнала,без блясък и стърчи ужасно.Сега не посягам и към пресата,а не мога да се гледам така. Мовя ви, дайте идея как да я направя отново жизнена и с блясък.Пропуснах да кажа, че я скъсих,така че съвета за ножица отпада.

emi_lia, препоръчвам ти серията Цимент на Керастаз, невероятна серия за възстановяване на изтощена коса, ефекта е уауууу.  Crazy Wink

# 155
  • Мнения: 179
Момичета,
Прочетох, че е хубаво да се пие Алое вера.
Или да се слага на косата.
Много ще съм ви благодарна ако дадете повече инфо за това колко, как се прилага.

# 156
  • Мнения: 5 173
А този цимент в каква опаковка е? Май имаше шампоан и маска, но питах за другото, за което Иля каза, че се слага на измита коса.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ето това е цимента, за който Иля говори и се слага на измита коса  Peace

# 158
  • Мнения: 170
Благодаря за бързите отговори момичета.  bouquet
А от къде да се сдобия с тези продукти, че не съм ги срещала в магазини за козметика тук в провинцията?

# 159
  • Варна
  • Мнения: 3 415
emi_lia, те се продават във фризьорските салони принципно... Peace
би могла да си поръчаш и от тук

# 160
  • Мнения: 170
Ясно,май ще падне голямо обикаляне по фризьорските салони.Но пък щом си заслужава.

# 161
  • Мнения: 5 647
Момичета,препоръчайте ми продукти с които да си възстановя косата Praynig
Миналият месец ми махнаха тъмния цвят с блондор и косата ми е направо ужас.Стана суха, изпръхнала,без блясък и стърчи ужасно.Сега не посягам и към пресата,а не мога да се гледам така. Мовя ви, дайте идея как да я направя отново жизнена и с блясък.Пропуснах да кажа, че я скъсих,така че съвета за ножица отпада.

emi_lia, препоръчвам ти серията Цимент на Керастаз, невероятна серия за възстановяване на изтощена коса, ефекта е уауууу.  Crazy Wink

Иля, а къде може да се намери тази серия? Моята коса се омазнява много бързо и мога да кажа, че е доста изтощена напоследък.

# 162
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля, а къде може да се намери тази серия? Моята коса се омазнява много бързо и мога да кажа, че е доста изтощена напоследък.

Mojito, продуктите на Керастаз се продават само в салони или можеш да си ги поръчаш от Ягодка.  Peace

# 163
  • Мнения: 5 647
А този цимент може ли да се използва само със сешоар, без преса, защото нямам? Или ефекта няма да е същият?

# 164
  • София
  • Мнения: 7 849
А този цимент може ли да се използва само със сешоар, без преса, защото нямам? Или ефекта няма да е същият?

Може и само със сешоар.  Peace

За възстановяване на косата обаче трябва да си вземеш освен него и серията Цимент- шампоан и маска.  Wink

# 165
  • Мнения: 277
По принцип съм срещала ампули,лосиони и шампоани за косопад,но никога не съм срещала готови маски.Има ли такива???

# 166
  • Мнения: 84
иляяяя (офф ще те побъркаме май)взех си кристалите на алфапарф от серията диаманте , въпросът ми е -имали разлика в кристалите м/у сериите( не знам дали ме разбра newsm78)в смисъл тези хубави ли са???(диамантените)

# 167
  • Мнения: 19
здравейте момичета , исках да попитам, понеже видях че някой попита за брюлажа , но на мен така и не ми стана ясно , някой знае ли къде правят във Варна ( и да го правят качествено ),че ще се побъркам с тоя цъфтеж. Нито кристали, нито маски , нищо не помага ...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 168
  • София
  • Мнения: 206
здравейте момичета , исках да попитам, понеже видях че някой попита за брюлажа , но на мен така и не ми стана ясно , някой знае ли къде правят във Варна ( и да го правят качествено ),че ще се побъркам с тоя цъфтеж. Нито кристали, нито маски , нищо не помага ...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Най-ефикасното нещо за мен против цъфтеж на косата е намазване на краищата на косата за 30 мин. преди къпане с кисело мляко един или два пъти в седмицата като начало,после един път в месеца .Имах коса почти до кръста и нямах никакви проблеми с цъфтене на косата  newsm10

# 169
  • Мнения: 19
здравейте момичета , исках да попитам, понеже видях че някой попита за брюлажа , но на мен така и не ми стана ясно , някой знае ли къде правят във Варна ( и да го правят качествено ),че ще се побъркам с тоя цъфтеж. Нито кристали, нито маски , нищо не помага ...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Най-ефикасното нещо за мен против цъфтеж на косата е намазване на краищата на косата за 30 мин. преди къпане с кисело мляко един или два пъти в седмицата като начало,после един път в месеца .Имах коса почти до кръста и нямах никакви проблеми с цъфтене на косата  newsm10


Ммм Мерси много Crazy Crazy Макар 4е съм 4увала , 4е киселото мляко изсушава..Но след вси4ките глупости дето съм ги слагала на главата си и това ще пробвам  Hug Hug

# 170
  • София
  • Мнения: 206
Напротив,киселото мляко овлажнява и дава еластичност на косата Wink


Кисело мляко за еластичност.
Боядисаната и направената на студено къдрене коса е много изтощена.
Затова веднъж седмично трябва да я подложите на възстановителна процедура. За целта използвайте млечни продукти, чиито протеини и ферменти ще възвърнат еластичността на косъма.
Отделете 150 г кисело мляко, намажете с него косата и завийте главата с топла хавлиена кърпа.
След 30 мин изплакнете косата. newsm51

# 171
  • Мнения: 19
Напротив,киселото мляко овлажнява и дава еластичност на косата Wink


Кисело мляко за еластичност.
Боядисаната и направената на студено къдрене коса е много изтощена.
Затова веднъж седмично трябва да я подложите на възстановителна процедура. За целта използвайте млечни продукти, чиито протеини и ферменти ще възвърнат еластичността на косъма.
Отделете 150 г кисело мляко, намажете с него косата и завийте главата с топла хавлиена кърпа.
След 30 мин изплакнете косата. newsm51



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Още веднъж благодаря  Wink Wink

# 172
  • Мнения: 6 713
Момичета, имам въпрос - ще се боядисвам и да ви питам кога се слага боята - веднага щом се измие косата или първо трябва да я подсуша и тогава? newsm78

Също така - много често съм с вързана коса. Чувала съм, че може да изтънее косъма, дали е вярно? Покрай бебка съм все с вързана коса, пък и много взе да ме скубе напоследък Crazy Mr. Green

# 173
  • Мнения: 45
първо се боядисва косата,а след това се измива.

# 174
  • Мнения: 15 752
момичета искам и аз да питам нещо  Praynig

какво се прави при изправяне на коса с преса - четох из форума за някакви кристали, но изобщо не съм запозната

а и не разбрах косата трябва ли да е мокра, влажна или сужа - абе общо взето нищо не знам

всяка една информация ще ми е от болза

благодаря ви предварително   bouquet

# 175
  • Мнения: 277
Не мисля,че от връзване косата може да изтънее  Rolling Eyes
Адреналинке,изправянето става със сешоар и четка и/или преса.Кой метод се използва и дали ще се използват и двата зависи от упоритостта на косата.
Със сешоар се изправя суха или леко влажна коса(с втория варият става по-добре).Преса винаги на суха,иначе косъмът изгаря прекалено много.Няма значение от метода,добре е преди изправяне да се нанесе крем за топлинна защита.Кристалите се слагат накрая за заглаждане и предпазване от цъфтеж(поне така обещават).
Накратко за изправянето с преса:
1.Термозащитен крем
2.Преса(на суха коса)
3.Кристали
 Peace

# 176
  • Мнения: 267
Aya Cuervo , аз ползвам от една година едни течни кристали на r'oreal professionnal expert. розови са и съм страшно доволна,косата ми става като коприна - лека е, лъскава, мека, абе става върха. препоръчвам ги на всички,преди тези изхабих още едно шишенце.

# 177
  • Мнения: 267
Иля, извинявай, относно спрея , на тази снимка не мога да видя точно марката, може ли да ми каже6 коя е и от  каде да я намеря, мерсиииии предварително

# 178
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля, извинявай, относно спрея , на тази снимка не мога да видя точно марката, може ли да ми каже6 коя е и от  каде да я намеря, мерсиииии предварително

Ако става въпрос за Термичния Цимент на Керастаз, ето го - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70247&goChar=KPeace

# 179
  • Мнения: 267
мами, искам съвет за боядисването на косата по време на бременността, чувам ,че е много вредно за бебето, но можело ако е натурална и т.н. Предстои ми сватба и искам да я боядисам, че сега цвета от лятото ми е ужасен,но малко ме е страх даите съвет, имали вредна и невредна боя newsm78

# 180
  • Мнения: 1
ami sled kato si izmie6 kosata trqbva da q podsu6i6 s se6oar i posle s presa.kristalite se slagat sled kato q izmie6 i predi da q su6i6,samo na krai6tata. Grinning Sunglasses Shocked Hug Hug Hug Hug Hug Hug     

# 181
  • Мнения: 1
parvo sa kristalite,vie na frizior ne ste li hodili.pitaite friziora si

# 182
  • Мнения: 1
a po vaprosa za nakasvaneto na kosata.nakasva i istanqva ot vrazvane s lastik ,6nola i t.n. ne gi gledaita adrenalinkite.ako ima6 hubava kosa po trudno,no ako e po tanka i po 4esto q vrazva6 moje da iztanee.,ot se6oara i ot presata sa6to.ako q podstrigva6 po rqdko,tq raste i iztanqva

# 183
  • Мнения: 1
razlikata mejdu diamantenite kristali e v aromata.za men vsi4ki sa ednakvi.moje6 i na druga firma da si vzeme6.nqma zna4enie,prosto se nanasqt sled vsqko miene,nezavisimo dali 6te q su6i6

# 184
  • Мнения: 3 420
Отзиви за маските на Alfaparf,кои са най-добри?

# 185
  • Мнения: 3
Отзиви за маските на Alfaparf,кои са най-добри?

Препоръчвам ти от серията на Роланд и Колор лок на Бес Simple Smile ( на Кристиан оф Рома, не само на Алфапарф) Simple Smile

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Отзиви за маските на Alfaparf,кои са най-добри?

Препоръчвам ти от серията на Роланд и Колор лок на Бес Simple Smile ( на Кристиан оф Рома, не само на Алфапарф) Simple Smile
Маската на Роланд с ленено семе е страхотна, много добре действа на русите косици  Wink. На Алфапарф cъм ползвала маската от серията Nutri Seduction - слаба работа, не съм доволна.

# 187
  • Мнения: 1 418
Perdelanka,пиши на БЪЛГАРСКИИИИИИИИ!
Ако не можеш има kredor.

# 188
  • Мнения: 80
Раздвоена съм:
Имам дълга , гъста и чуплива здрава коса, но много ми пречи с бебето. Постоянно ми е вързана, защото освен че ми пречи като шетам, ми е горещо на врата от нея дори през зимата, като погледна на долу, тя ми закрива очите и нищо не виждам, защото е гъста и тежка. Вече ми омръзна да съм все вързана, боли ме главата от това и не се виждам никога с дълга коса, та се чудя защо ми е тогава и дали няма да ми е по-лесно и хубаво, ако я направя някаква средна, но не знам каква прическа да си избера?!

Идеи?

# 189
  • Мнения: 2 110
kruseto , първото голямо подстригване направих след като родих ,точно поради твойте причини.
Напълно те разбирам . Щом си с гъста коса ще ти отиват почти всички прически. Избери си такава ,която да можеш да я събираш, но количеството коса да е по-малко ,за да не ти тежи и съответно да те боли главата.

# 190
  • Мнения: 3 420
Отзиви за маските на Alfaparf,кои са най-добри?

Препоръчвам ти от серията на Роланд и Колор лок на Бес Simple Smile ( на Кристиан оф Рома, не само на Алфапарф) Simple Smile
Благодаря,при първа възможност ще пробвам!

# 191
  • Мнения: 1
Здравейте,най накрая и аз реших да се включа в темата.Аз сам с кадрава коса и все не мога да попадна на добар шампоан и балсам с  който кадриците ми да са добре оформени.Ако някой знае , моля помогнете ми

# 192
  • Мнения: 636
мами, искам съвет за боядисването на косата по време на бременността, чувам ,че е много вредно за бебето, но можело ако е натурална и т.н. Предстои ми сватба и искам да я боядисам, че сега цвета от лятото ми е ужасен,но малко ме е страх даите съвет, имали вредна и невредна боя newsm78

Не мисля, че е вредно, но много жени избягват да се боядисват. Ти в какъв цвят искаш да се боядисаш?

# 193
  • Мнения: 3
Здравейте,най накрая и аз реших да се включа в темата.Аз сам с кадрава коса и все не мога да попадна на добар шампоан и балсам с  който кадриците ми да са добре оформени.Ако някой знае , моля помогнете ми

Мисля, че тези биха ти били полезни Simple Smile

http://www.tigi.bg/bg/?p=2023,1

http://www.tigi.bg/bg/?p=2024,1

http://www.tigi.bg/bg/?p=35,1

# 194
  • Мнения: 71
Имам сравнително гъста, леко чуплива, нот тънка коса. Интересува ме кой професионален продукт ще уплътни самият косъм така че прическата да бъде по-обемна. Прочетох за няколко продукта : TIGI Bed head, Wella High Hair Add Some Body, ампули на DENISE Silicone, Phyto Phtyovolume Actif Volumizer, Paul Mitchell Volumizing Spray . Нека който има наблюдения кое ще ми свърши най-добра работа да пише. Цената не е от особено значение тъй като ще го ползвам само за специални случаи Simple Smile

# 195
  • Мнения: 3
Имам сравнително гъста, леко чуплива, нот тънка коса. Интересува ме кой професионален продукт ще уплътни самият косъм така че прическата да бъде по-обемна. Прочетох за няколко продукта : TIGI Bed head, Wella High Hair Add Some Body, ампули на DENISE Silicone, Phyto Phtyovolume Actif Volumizer, Paul Mitchell Volumizing Spray . Нека който има наблюдения кое ще ми свърши най-добра работа да пише. Цената не е от особено значение тъй като ще го ползвам само за специални случаи Simple Smile

За TIGI  мога да ти препоръчам, за другите не смея, защото не съм работила с тях. Степента на фиксация е различна и консистенцията, но ефектът им е приблизително еднакъв Simple Smile

http://tigi.bg/bg/?p=38,1

http://tigi.bg/bg/?p=39,1

# 196
  • Мнения: 121
Косата ми е гъста, къдрава и малко сухичка. Вчера си купих маска с кокосово мляко и силикон. Дали е подходяща за мен?

# 197
  • Мнения: 20
Мен ме интересува какви са продуктите за ОБЕМ, защото пресата ми няма приставки "вафлички", а само с тупиране пада, много е тежка.. някакви предложения за такива продукти?

# 198
  • Мнения: 277
Ако искам да си накъдря косата,крема за къдрици преди или след термичния продукт да го нанеса?Преди или след машата?Спрей за обем има ли как да вмъкна,ако да-къде?Ще бъде ли уместно за моя тип коса да пръска накрая спрей за блясък с фиксация?Много ще съм благодарна,ако получа отговор.Искам обем и блясък за моята косица,ама... Laughing

# 199
  • Мнения: 3
Ако искам да си накъдря косата,крема за къдрици преди или след термичния продукт да го нанеса?Преди или след машата?Спрей за обем има ли как да вмъкна,ако да-къде?Ще бъде ли уместно за моя тип коса да пръска накрая спрей за блясък с фиксация?Много ще съм благодарна,ако получа отговор.Искам обем и блясък за моята косица,ама... Laughing

След като измиеш косата си, нанеси на влажна коса напръскай в корените спреят за обем,а по дължините нанеси продуктът за къдрици. Намачквай косата докато е вече на 80 % суха и нанеси термозащитният продукт.
Има също така и продукти за къдрици със термозащитен ефект, по добре да е съчетано като продукт.
 След това оформи както искаш със сешоар или маша.
По принцип не е препоръчително да се слага и продукт за къдрици и маша, съчетанието с дифузер е по- добро.
Не пренатрупвай продукти за косата, не е добре, а ефективността няма да е никаква.  Tired

# 200
  • Мнения: 515
Косата ми е гъста, къдрава и малко сухичка. Вчера си купих маска с кокосово мляко и силикон. Дали е подходяща за мен?

според мен да  Simple Smile моята коса  е като твоята и със сигурност по къдрава, аз използвам маска с кокосово масло. отразява ми се стахотно Simple Smile

# 201
  • Мнения: 1 650
А за мазна?

# 202
  • Мнения: 277
Ако искам да си накъдря косата,крема за къдрици преди или след термичния продукт да го нанеса?Преди или след машата?Спрей за обем има ли как да вмъкна,ако да-къде?Ще бъде ли уместно за моя тип коса да пръска накрая спрей за блясък с фиксация?Много ще съм благодарна,ако получа отговор.Искам обем и блясък за моята косица,ама... Laughing

След като измиеш косата си, нанеси на влажна коса напръскай в корените спреят за обем,а по дължините нанеси продуктът за къдрици. Намачквай косата докато е вече на 80 % суха и нанеси термозащитният продукт.
Има също така и продукти за къдрици със термозащитен ефект, по добре да е съчетано като продукт.
 След това оформи както искаш със сешоар или маша.
По принцип не е препоръчително да се слага и продукт за къдрици и маша, съчетанието с дифузер е по- добро.
Не пренатрупвай продукти за косата, не е добре, а ефективността няма да е никаква.  Tired
Благодаря ти   bouquet
Ще се старая да не претрупвам продуктите,ще се опитам да постигна желаните ефекти с минимално количество продукти,надявам се да се получи.

# 203
  • Мнения: 37
Аз се къдрих на студено, преди няколко седмици. Какви продукти да ползвам- шампоан, балсам,маски....Моля, дайте ми съвет !Къдриците са ми страхотни ,но ще искат подръжка !

# 204
# 205
  • Мнения: 32
момичета можете ли да ми кажете колко лева струва тази преса remington pr4000    защото ми я подариха за рожденият ден но аз имам друга и тази ми е излишна ,а незнам за колко лева да я продам

# 206
  • Мнения: 2 110
Какви шампоан-оцветители и интензивни тонери ползвате ? От кои сте доволни ?

# 207
  • Мнения: 1 763
Днес бях на фризьор и  фризьорката ми каза, че имам себорея на скалпа и това може да доведе до косопад. Препоръча ми шампоан Дюкре. Случвало ли се е на някой, ползвали ли сте този шампоан? Въобще всяка информация по въпроса ще ми бъде полезна, защото много се шашнах. Не знам дали има връзка, но да кажа, че косата ми е гъста, къдрава и суха. Досега никога не ми е падала особено много, по скоро се накъсва, когато се реша.

# 208
  • Мнения: 2 110
 reme , тези шампоани на Дюкре,са много добри. Моя приятелка имаше себорея и беше доволна от тях !
Ето ти малко инфо за себореята !
http://www.dar-center.com/article/?article=271

# 209
  • Мнения: 2 013
...Препоръча ми шампоан Дюкре. Случвало ли се е на някой, ползвали ли сте този шампоан? ...

Аз ползвах на Дюкре-  противопърхутен. НЕ бях доволна,никакъв ефект,а аптекарката много ми ги похвали:)При мен имаше най-добър ефект от Низорал.Но при всеки е различно. Но да ти постави фризьор диагноза - по-скоро  отиди на дерматолог. Ще определи какъв ти е скалпа и в зависимост от това ще ти изпише нещо. Има едни концентрати за втриване в скалпа,те са много по-ефикасни. Peace

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 14:32 от РЕ

# 210
  • Мнения: 5 173
...Препоръча ми шампоан Дюкре. Случвало ли се е на някой, ползвали ли сте този шампоан? ...

Аз ползвах на Дюкре-  противопърхутен. НЕ бях доволна,никакъв ефект,а аптекарката много ми ги похвали:)
И аз така Peace

# 211
  • Мнения: 207
Интересна тема записвам се, за да я следя newsm10

# 212
здравейте на всички. Бих искала и аэ да се включа в темата эа косата.

# 213
някои иэполэва ли течни кристали след къпане и усещате ли си косата по суха

# 214
  • Мнения: 5 173
няма логика.
Косата ми става по-мека.

# 215
# 216
  • Варна
  • Мнения: 42
Какви шампоан-оцветители и интензивни тонери ползвате ? От кои сте доволни ?

Аз съм много доволна от италианските балсам оцветители Колор Кълт, ползвам само червените цветове, за другите не мога да изкажа мнение. Ето линк от където могат да се поръчат:

http://-spam083-/product_info.php?cPath=41&products_id=89

# 217
  • Мнения: 483
Питах и в друга тема, но ще си задам въпроса и тук. Как се тушира червеникавия оттенък след обезцветяване на черна коса , за да се получи хубав кафяв цвят?

# 218
  • Мнения: 636
Зависи  до каква степен си изсветлила косата. Може да станеш сполучливо кафява само с кафява боя, но е важно да избереш цвят от студената гама, за да няма медни и червени пигменти.

# 219
  • Мнения: 3
Питах и в друга тема, но ще си задам въпроса и тук. Как се тушира червеникавия оттенък след обезцветяване на черна коса , за да се получи хубав кафяв цвят?

Избери натурале, пепелен или перлен цвят като номер боя, не взимай бои с топъл оттенък, защото медното ще се засили.

# 220
  • Мнения: 483
Мерси за съветите. Вече се спрях на цвят Simple Smile

# 221
  • Мнения: 71
Препоръчайте ми някакъв спрей който да придава блясък на косата след цялостното й оформяне  newsm78

# 222
  • Мнения: 84
Здравейте !!!
Хайде и аз в темата. Hug

# 223
  • Мнения: 1 324
Някой да има впечатления от серията Gliss Asia Straight? Вярно ли прави косата по-права?

# 224
  • Мнения: 37
Страхотна тема !
Искам да попитам коприва на хапчета помага ли за косата ?

# 225
  • Мнения: 126
страхотна тема!
ще я използвам да ви попитам знаете ли къде в Сф мога да купя синя боя /за цветни кичури/
разбрах, 4е марки като Крамар и Лореал профешънъл имат такива цветове в каталога си, но никъде в квартала не мога да ги намеря - обиколих всички козметики без успех..
ако някой ги е купувал от някъде ще съм благодарнада сподели
 Hug

# 226
  • Мнения: 277
Боядисвала съм се с Крамер Колор,боята я взех от Зара Пловдив,не знам обаче има ли в София такъв магазин.

# 227
  • Мнения: 1 650
Как да си изсветля косата сааамооо с един тон или 2?

# 228
  • Мнения: 1 418
С боя.-1тон-3% окислител,2тона-6%.Ако ти е много тъмна косата,
примерно основа до 3 включително,трябва 6% задължително,но
говорим за естествен цвят,не за боядисана коса.ДАй снимка.

# 229
  • Мнения: 1 416
страхотна тема!
ще я използвам да ви попитам знаете ли къде в Сф мога да купя синя боя /за цветни кичури/
разбрах, 4е марки като Крамар и Лореал профешънъл имат такива цветове в каталога си, но никъде в квартала не мога да ги намеря - обиколих всички козметики без успех..
ако някой ги е купувал от някъде ще съм благодарнада сподели
 Hug
Крамер ги има в аптеки Ремедиум, мисля, че почти вив всичките(ако незнаеш адресите им, питай Winkще ти ги кажа). А Loreal professionell се продават само във фризьорските салони, които работят с тази марка. Мисля, че по обикновените козметични магазини няма да намериш на Лореал професионална боя.

# 230
  • Мнения: 1 416
А пък аз искам да питам за миенето на косата. Моята коса е с бързо омазняващи се корени - около 2 дни(наааай-много) след миенето вече ми е мазна в корените, но по дължините и в  крайщата особено е много суха. Всички фризьори ми казват , че трябва да си мия косата 2 пъти в седмицата, но аз я мия през 2 дни горе долу. Многократно съм правила опити да стоя колкото се може повече време с немита коса, както ме посъветваха, с цел да свикне косата да се мие по-рядко и ефект няма, все си се омазнява бързо! Въпросът ми е при положение, че вече е се е омазнила, трябва ли да стоя по-дълго с немита коса или е по-добре да си я мия на 2 дни, както аз си правех? Може ли да се увреди косата ако я оставям мазна, само и само да спазвам да я мия 2 пъти седмично?

# 231
  • Мнения: 1 418
Принципно,когато коренът е много мазен се получава
разхлабване на луковицата и косата може да започне
да пада по-обилно.НО!Не във всички случаи.Вземи си
хининова вода от аптеката и след измиване втривай
в корените.Тя изсушава леко.Другото е пудра-пудриш
корена и изтръскваш.Поне 1 миене ще спестиш.Отнема
мазнината.

# 232
  • Мнения: 1 282
Принципно,когато коренът е много мазен се получава
разхлабване на луковицата и косата може да започне
да пада по-обилно.
НО!Не във всички случаи.Вземи си
хининова вода от аптеката и след измиване втривай
в корените.Тя изсушава леко.Другото е пудра-пудриш
корена и изтръскваш.Поне 1 миене ще спестиш.Отнема
мазнината.

Точно това ми се случи на мен.  ooooh! След като претърпях сериозен косопад, повече нямам мераци да разреждам миенето и да ходя с мазна коса.  Tired

# 233
  • Мнения: 1 763
МОята коса е суха и един месеца да не я мия, няма да личи. Обаче аз си я усещам, че е мръсна, някак си ми тежи и си губи блясъка, затова я мия през два дена. Така процедирам от години и не ми става по-мазна.

# 234
  • Мнения: 126
благодаря ти амра:)
ще потърся в интернет адресите на аптеки ремедиум
 Hug

# 235
  • Мнения: 1 650
С боя.-1тон-3% окислител,2тона-6%.Ако ти е много тъмна косата,
примерно основа до 3 включително,трябва 6% задължително,но
говорим за естествен цвят,не за боядисана коса.ДАй снимка.
Ето ме:
http://bg.fotoalbum.eu/floral/a269179/00000002

Обаче съм се боядисвала.

# 236
  • Мнения: 1 418
Черно ли виждам?Ако е така-забрави!Ще избие
оранжево.По-скоро слагай в новоизрасналият
корен тон по-светла боя и така постепенно ще я
изсветлиш.

# 237
  • Мнения: 1 416
Принципно,когато коренът е много мазен се получава
разхлабване на луковицата и косата може да започне
да пада по-обилно.НО!Не във всички случаи.Вземи си
хининова вода от аптеката и след измиване втривай
в корените.Тя изсушава леко.Другото е пудра-пудриш
корена и изтръскваш.Поне 1 миене ще спестиш.Отнема
мазнината.
Belissima, много ти благодаря за информацията Grinning  bouquet А хининовата вода не сваля ли боята?? newsm78 И пудрата не оставя ли бежови/бели следи върху косата Shocked

# 238
  • Мнения: 1 418
Хин.вода не сваля бояга,а пудрата слагаш в корена и
после "изтупваш"косата.

# 239
  • Мнения: 1 650
Черно ли виждам?Ако е така-забрави!Ще избие
оранжево.По-скоро слагай в новоизрасналият
корен тон по-светла боя и така постепенно ще я
изсветлиш.
Черно за жалост. Аз мисля да си се боядисвам с кестеняво, пък тя косата ми ще израсте, къса ми е и се подстригвам всеки месец, такаче...

# 240
  • Мнения: 1 416
Хин.вода не сваля бояга,а пудрата слагаш в корена и
после "изтупваш"косата.
Мерси Grinning  bouquet непременно ще пробвам. Преди години се бях мазала веднъж, два пъти с хининова вода и сега пак ще почна, след като виждам, че има толкова доволни от нея Grinning

# 241
  • Мнения: 267
а това на суха,мокра коса?Как се прави,има ли значение?

# 242
  • Мнения: 1 418
Хин.вода на измита коса,пудрата на суха в корена.

# 243
  • Мнения: 267
Хин.вода на измита коса,пудрата на суха в корена.
  bouquet

# 244
  • Мнения: 71
Препоръчайте ми лак и пяна за коса които фиксират силно и косата е мека а не като пръскана със захарен сироп. Изобщо не държа да са професионални, а да са изпробвани!!! За всякакви прически става въпрос - пресак, ролки, дифузер, вълни...

 П.С. питам и в тазитема с ндеждата че тук ще поуча отговор  Praynig

# 245
  • Мнения: 418
каква е тази пудра за корените на косата?препоръчайте нещо конкретно моля  Hug

Общи условия

Активация на акаунт