Всичко, което ви интересува за косата 2

  • 24 451
  • 245
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 958
Здравейте! Много полезна тема!

Бих искала да спра да се боядисвам за един, два месеца, но вече за съжаление има доста бяло по косата ми.... Sad
Има ли нещо, с което мога да заменя боята или няма никакъв шанс...? Боядисвам се в черно.


Момичета, никой ли не може да помогне със съвет? Или просто няма как да стане това, което съм наумила..... newsm78

# 136
  • София
  • Мнения: 206
Здравейте! Много полезна тема!

Бих искала да спра да се боядисвам за един, два месеца, но вече за съжаление има доста бяло по косата ми.... Sad
Има ли нещо, с което мога да заменя боята или няма никакъв шанс...? Боядисвам се в черно.


Момичета, никой ли не може да помогне със съвет? Или просто няма как да стане това, което съм наумила..... newsm78

Черната боя можеш да я замениш с черна къна  Wink По-трудно е ако искаш различен от черното цвят...

# 137
  • Мнения: 2 414
Според мен каната не е много добър вариант,понеже не се маха никак лесно. Rolling Eyes
По-добре опитай с безамонячна боя,във форума са се коментирали много и безвредните бои на Hennaplus. Wink

# 138
  • Мнения: 2 414
Някой ползвал ли е Nioxin?
http://www.euro-woman.net/nioxin.htm

# 139
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз имам един лосион вкъщи, но още не съм го ползвала  Whistling

# 140
  • Мнения: 2 414
Кой лосион? Simple Smile
По аптеките ли се продава?

# 141
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си го поръчах от ягодка...не знам кой е точно...случайно попадна върху кожата на ръката ми и тя се зачерви... Tired ... та засега имам едно наум специално за моя конкретен лосион...за другите продукти не мога да коментирам  Whistling

# 142
  • Мнения: 2 414
Мерси много,ако го пробваш да споделиш отзиви. Hug

# 143
  • Сливен
  • Мнения: 894
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

Като гледам отзивите по форумите-харесват я момичетата.
тенкс Hug
значи и аз ще я пробвам Wink

маската може и да е хубава,но ме дразни рекламата-само за 1 СЕКУНДА,то ако ставаше така.....!пробвай ако искаш и аз я видях като си пазарувах козметика и не беше скъпа около 6 лева! Peace Hug


да точно,аз искам да ми е мека косицата Wink

# 144
  • Мнения: 45
Айде сега мами (мацки )да ми напишете целия процес за изправяне на коса с преса (моята е на TAURUS с турмалиново покритие - уж щядяла косата):значи измиваме косата и кое кога нанасяме, ще си купувам кристалите с ленено семе на alphaparf и термичния цимент за изправяне с термозащитна функция  на керастаз newsm78 ще съм много благодарна мерси предварително

# 145
  • Мнения: 45
Айде сега мами (мацки )да ми напишете целия процес за изправяне на коса с преса (моята е на TAURUS с турмалиново покритие - уж щядяла косата):значи измиваме косата и кое кога нанасяме, ще си купувам кристалите с ленено семе на alphaparf и термичния цимент за изправяне с термозащитна функция  на керастаз newsm78 ще съм много благодарна мерси предварително

# 146
  • София
  • Мнения: 7 915
Айде сега мами (мацки )да ми напишете целия процес за изправяне на коса с преса (моята е на TAURUS с турмалиново покритие - уж щядяла косата):значи измиваме косата и кое кога нанасяме, ще си купувам кристалите с ленено семе на alphaparf и термичния цимент за изправяне с термозащитна функция  на керастаз newsm78 ще съм много благодарна мерси предварително

Измиваш косата, нанасяш Термичния Цимент по дължините и разресваш с гребен. Сушиш със сешоар, после минаваш с преса, накрая нанасяш кристалите.  Peace

# 147
  • Мнения: 45
много благодарско иля (като асистент си ни във форума)а иначе правилен избор ли съм направила за кристалите и цимента newsm78

# 148
  • Мнения: 45
ааааааа най-важното забравих от къде във варна да си ги купя и двете наведнъж( да не обикалям )и долу- огре колко струват?

# 149
  • София
  • Мнения: 7 915
много благодарско иля (като асистент си ни във форума)а иначе правилен избор ли съм направила за кристалите и цимента newsm78

Възможно най- добрият, страхотни продукти.  Crazy Peace

Общи условия

Активация на акаунт