Всичко, което ви интересува за косата 2

  • 24 434
  • 245
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 028
...за мен най- доброто за къдрици е кремчето Curl Memory Down Cream на Loreal Professionnel, мъъъничко излизам от ценовият ти диапазон, но пък е толкова икономичен, че ще го имаш страшно много време.  Peace


и аз съм много доволна от него  smile3533

# 121
  • Мнения: 302
Благодаря много  Hug
Доверявам се и задължително ще го пробвам. Но бихте ли ми казали, момичета, какъв ефект да очаквам и колко е траен той. Имам предвид, прочетох рекламното изречение под продукта, но то все пак си е рекламно  Laughing

# 122
  • Мнения: 2 028
не ми премигвай така миловидно,че фалирах заради теб  pliok gydi Two Hearts

какака, аз си слагам 4 капки на дланите и с тях намачквам влажната коса:)Косата ми става доста по-начупена и се оформят къдриците,стоят по подредени ,не като несресана:)хиххи не знам дали ти помогнах много  Crazy
Simple Smile

# 123
  • София
  • Мнения: 7 895
не ми премигвай така миловидно,че фалирах заради теб  pliok gydi Two Hearts

Хихихихии.  reverance People Angel hug

Благодаря много  Hug
Доверявам се и задължително ще го пробвам. Но бихте ли ми казали, момичета, какъв ефект да очаквам и колко е траен той. Имам предвид, прочетох рекламното изречение под продукта, но то все пак си е рекламно  Laughing

kakaka, аз слагам съвсем мъничко количество по дължината на костата, намачквам и после с евентуално, но не винаги с малко дифузер, ефекта е страхотно оформени къдрици. На мен ми издържат до следващото миене на косата.

И друг път съм показвала ефекта, ето - http://picasaweb.google.com/muhlata/Kadrava/photo#5163848285769699394  Peace

# 124
  • София
  • Мнения: 232
А има ли някакъв продукт, който да дава такъв ефект (начупена коса) при случай, че косата е много твърда, права и упорита?

# 125
  • Paris
  • Мнения: 1 727
А има ли някакъв продукт, който да дава такъв ефект (начупена коса) при случай, че косата е много твърда, права и упорита?
Къдрин Peace

# 126
  • Мнения: 1 935
Момичета ,кремчето Curl Memory Down Cream на Loreal Professionnel откъде мога  да си го купя във Варна или трябва да го поръчам по нета newsm78

# 127
  • София
  • Мнения: 232
А има ли някакъв продукт, който да дава такъв ефект (начупена коса) при случай, че косата е много твърда, права и упорита?
Къдрин Peace
Уви, изглежда толкова ужасно това студено къдрене  Sick

# 128
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Това беше шегичка, въпреки че само с един продукт не може твърда права коса, да стане чуплива, къдрава или вълниста.

# 129
  • Мнения: 676
Момичета ,кремчето Curl Memory Down Cream на Loreal Professionnel откъде мога  да си го купя във Варна или трябва да го поръчам по нета newsm78
Има един фризьорски салон в Гъбата (кръглата баня) и там продават продуктите на Лореал Профешънъл.

# 130
  • Сливен
  • Мнения: 894
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

# 131
  • Мнения: 277
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

Като гледам отзивите по форумите-харесват я момичетата.

# 132
  • Сливен
  • Мнения: 894
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

Като гледам отзивите по форумите-харесват я момичетата.
тенкс Hug
значи и аз ще я пробвам Wink

# 133
  • Мнения: 580
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

Като гледам отзивите по форумите-харесват я момичетата.

Страхотна е.Аз си взех "Repair and shine".Не твърдя ,че прави чудеса ,но косичката става много мекичка и това ,което за мен е най-важно , не я омазнява и отежнява Flutter

# 134
  • Мнения: 758
момичета хвърлих едно око назад но не видях обсъждали ли сте вече маската-балсам на Гарние,тази моменталната,която рекламират newsm78
дайте отзиви моля baby_neutral

Като гледам отзивите по форумите-харесват я момичетата.
тенкс Hug
значи и аз ще я пробвам Wink

маската може и да е хубава,но ме дразни рекламата-само за 1 СЕКУНДА,то ако ставаше така.....!пробвай ако искаш и аз я видях като си пазарувах козметика и не беше скъпа около 6 лева! Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт