Всичко, което ви интересува за косата 2

  • 24 430
  • 245
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 277
По принцип съм срещала ампули,лосиони и шампоани за косопад,но никога не съм срещала готови маски.Има ли такива???

# 166
  • Мнения: 84
иляяяя (офф ще те побъркаме май)взех си кристалите на алфапарф от серията диаманте , въпросът ми е -имали разлика в кристалите м/у сериите( не знам дали ме разбра newsm78)в смисъл тези хубави ли са???(диамантените)

# 167
  • Мнения: 19
здравейте момичета , исках да попитам, понеже видях че някой попита за брюлажа , но на мен така и не ми стана ясно , някой знае ли къде правят във Варна ( и да го правят качествено ),че ще се побъркам с тоя цъфтеж. Нито кристали, нито маски , нищо не помага ...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 168
  • София
  • Мнения: 206
здравейте момичета , исках да попитам, понеже видях че някой попита за брюлажа , но на мен така и не ми стана ясно , някой знае ли къде правят във Варна ( и да го правят качествено ),че ще се побъркам с тоя цъфтеж. Нито кристали, нито маски , нищо не помага ...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Най-ефикасното нещо за мен против цъфтеж на косата е намазване на краищата на косата за 30 мин. преди къпане с кисело мляко един или два пъти в седмицата като начало,после един път в месеца .Имах коса почти до кръста и нямах никакви проблеми с цъфтене на косата  newsm10

# 169
  • Мнения: 19
здравейте момичета , исках да попитам, понеже видях че някой попита за брюлажа , но на мен така и не ми стана ясно , някой знае ли къде правят във Варна ( и да го правят качествено ),че ще се побъркам с тоя цъфтеж. Нито кристали, нито маски , нищо не помага ...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Най-ефикасното нещо за мен против цъфтеж на косата е намазване на краищата на косата за 30 мин. преди къпане с кисело мляко един или два пъти в седмицата като начало,после един път в месеца .Имах коса почти до кръста и нямах никакви проблеми с цъфтене на косата  newsm10


Ммм Мерси много Crazy Crazy Макар 4е съм 4увала , 4е киселото мляко изсушава..Но след вси4ките глупости дето съм ги слагала на главата си и това ще пробвам  Hug Hug

# 170
  • София
  • Мнения: 206
Напротив,киселото мляко овлажнява и дава еластичност на косата Wink


Кисело мляко за еластичност.
Боядисаната и направената на студено къдрене коса е много изтощена.
Затова веднъж седмично трябва да я подложите на възстановителна процедура. За целта използвайте млечни продукти, чиито протеини и ферменти ще възвърнат еластичността на косъма.
Отделете 150 г кисело мляко, намажете с него косата и завийте главата с топла хавлиена кърпа.
След 30 мин изплакнете косата. newsm51

# 171
  • Мнения: 19
Напротив,киселото мляко овлажнява и дава еластичност на косата Wink


Кисело мляко за еластичност.
Боядисаната и направената на студено къдрене коса е много изтощена.
Затова веднъж седмично трябва да я подложите на възстановителна процедура. За целта използвайте млечни продукти, чиито протеини и ферменти ще възвърнат еластичността на косъма.
Отделете 150 г кисело мляко, намажете с него косата и завийте главата с топла хавлиена кърпа.
След 30 мин изплакнете косата. newsm51



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Още веднъж благодаря  Wink Wink

# 172
  • Мнения: 6 713
Момичета, имам въпрос - ще се боядисвам и да ви питам кога се слага боята - веднага щом се измие косата или първо трябва да я подсуша и тогава? newsm78

Също така - много често съм с вързана коса. Чувала съм, че може да изтънее косъма, дали е вярно? Покрай бебка съм все с вързана коса, пък и много взе да ме скубе напоследък Crazy Mr. Green

# 173
  • Мнения: 45
първо се боядисва косата,а след това се измива.

# 174
  • Мнения: 15 878
момичета искам и аз да питам нещо  Praynig

какво се прави при изправяне на коса с преса - четох из форума за някакви кристали, но изобщо не съм запозната

а и не разбрах косата трябва ли да е мокра, влажна или сужа - абе общо взето нищо не знам

всяка една информация ще ми е от болза

благодаря ви предварително   bouquet

# 175
  • Мнения: 277
Не мисля,че от връзване косата може да изтънее  Rolling Eyes
Адреналинке,изправянето става със сешоар и четка и/или преса.Кой метод се използва и дали ще се използват и двата зависи от упоритостта на косата.
Със сешоар се изправя суха или леко влажна коса(с втория варият става по-добре).Преса винаги на суха,иначе косъмът изгаря прекалено много.Няма значение от метода,добре е преди изправяне да се нанесе крем за топлинна защита.Кристалите се слагат накрая за заглаждане и предпазване от цъфтеж(поне така обещават).
Накратко за изправянето с преса:
1.Термозащитен крем
2.Преса(на суха коса)
3.Кристали
 Peace

# 176
  • Мнения: 267
Aya Cuervo , аз ползвам от една година едни течни кристали на r'oreal professionnal expert. розови са и съм страшно доволна,косата ми става като коприна - лека е, лъскава, мека, абе става върха. препоръчвам ги на всички,преди тези изхабих още едно шишенце.

# 177
  • Мнения: 267
Иля, извинявай, относно спрея , на тази снимка не мога да видя точно марката, може ли да ми каже6 коя е и от  каде да я намеря, мерсиииии предварително

# 178
  • София
  • Мнения: 7 895
Иля, извинявай, относно спрея , на тази снимка не мога да видя точно марката, може ли да ми каже6 коя е и от  каде да я намеря, мерсиииии предварително

Ако става въпрос за Термичния Цимент на Керастаз, ето го - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70247&goChar=KPeace

# 179
  • Мнения: 267
мами, искам съвет за боядисването на косата по време на бременността, чувам ,че е много вредно за бебето, но можело ако е натурална и т.н. Предстои ми сватба и искам да я боядисам, че сега цвета от лятото ми е ужасен,но малко ме е страх даите съвет, имали вредна и невредна боя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт