Всичко, което ви интересува за косата 2

  • 24 430
  • 245
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 231

Иля,а би ли дала линк кой е точно,нещо не мога да го намеря в Ягодка? Благодаря типредварително!
[/quote]

dgeni1966, ето линк към Темичния Цимент -  http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70247&goChar=K  Peace

Благодаря ,пропуснала съм го ,а ти се лекувай , /разбрах че страдаш от главоболие/ и най вече търси причината, направи си снимка на шийните прешлени може и от там да ти идва главоболието ,понякога се притискат нервни окончания ...

# 106
  • София
  • Мнения: 7 895
Иля,а би ли дала линк кой е точно,нещо не мога да го намеря в Ягодка? Благодаря типредварително!

dgeni1966, ето линк към Темичния Цимент -  http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70247&goChar=K  Peace


Благодаря ,пропуснала съм го ,а ти се лекувай , /разбрах че страдаш от главоболие/ и най вече търси причината, направи си снимка на шийните прешлени може и от там да ти идва главоболието ,понякога се притискат нервни окончания ...

dgeni1966, мерси мила, крайно време е да си направя изследвания.  Blush

А аз чакам отзиви ти за Термичния Цимент, като го тестваш.  Wink Hug

# 107
  • Мнения: 1 418
Брюлажът премахва цъфтежа по косата без да се
скъсява дължината и.Тези,които не държат толкова
на дължина премахват цъфтежа с подстригване.

# 108
  • Мнения: 84
иля да те попитам (извинявай за ?) ама във салон за красота ли работиш че си толкова запозната по темата за косите ?? Embarassed(надявам се да не те засягам нещо)че да попитам този термичен цимент как се използва на суха или мокра коса , непосредствено преди пресата  ли ? благодаря предварително! newsm78

# 109
  • София
  • Мнения: 958
Здравейте! Много полезна тема!

Бих искала да спра да се боядисвам за един, два месеца, но вече за съжаление има доста бяло по косата ми.... Sad
Има ли нещо, с което мога да заменя боята или няма никакъв шанс...? Боядисвам се в черно.

# 110
  • София
  • Мнения: 1 877
Да, и аз съм постигала блясък ..........с кристали за коса.

редактирах за в моя случай Peace

# 111
  • Варна
  • Мнения: 3 415
PRESIPO, термичният цимент се нанася на мокра коса и после сешоар/преса  Peace
за другото Иля ще ти отговори  Mr. Green

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 86
А може ли да ми кажете шампоан за обем (косата ми не е мн истоштена..) Rolling Eyes
на alphaparf

# 113
  • София
  • Мнения: 7 895
иля да те попитам (извинявай за ?) ама във салон за красота ли работиш че си толкова запозната по темата за косите ?? Embarassed(надявам се да не те засягам нещо)че да попитам този термичен цимент как се използва на суха или мокра коса , непосредствено преди пресата  ли ? благодаря предварително! newsm78

Не, мила не се занимавам професионално с Керастаз, просто съм невероятно голям потребител и тествам и се интересувам постоянно за много продукти.  Flutter

Термичният Цимент се нанася на морка коса мъничко количество, разресваш с гребен и след това ползвам сешоар и преса.  Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 1 877
момичета, преса не се прави на мокра коса! ooooh! пък дори с цимемт!!!
пресата изпарява влагата от косъма много бързо и ще стопите косата за нула време!
контролирайте процеса на суха коса обогатена с продукт, който да се изпарява вместо самата влагана косъма, това е мнение на професионалист Peace

# 115
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ва ни ла, никой не е казал, че се ползва на мокра коса преса...говорим за препарата - термичен цимент  Peace

# 116
  • София
  • Мнения: 7 895
момичета, преса не се прави на мокра коса! ooooh! пък дори с цимемт!!!
пресата изпарява влагата от косъма много бързо и ще стопите косата за нула време!
контролирайте процеса на суха коса обогатена с продукт, който да се изпарява вместо самата влагана косъма, това е мнение на професионалист Peace

Мисля, че ясно съм написала след Цимента първо със сешоар после с преса. Naughty

Споко мила, не знам за професионалистите, но от мен необективен съвет няма да чуеш.  Flutter  Wink

# 117
  • София
  • Мнения: 1 877
извинявам се, дами за недоглеждането bowuu

# 118
  • Мнения: 302
Здравейте момичета (за да не се обръщам конкретно към Иля  Wink). Аз съм с чуплива коса и търся начин да я поддържам в естествен вид с оформени "чупки" без слпване. Търся обаче съвет за продукт, който да е в ценовия диапазон до 15-20 лева. Сигурна съм, че вече споменатите професионални продукти вършат чудеса, но аз не мога да си позволя да ги платя  Rolling Eyes, затова ми е нужно кремче/гелче/флиуд/пяна/лак (или каквото там препоръчате), но не искам и да е от ширпотребните марки, които се предлагат по супермаркетите (тези ми предубеждения се крепят на логиката на опита, не го казвам просто така). Моля за предложения  Grinning

# 119
  • София
  • Мнения: 7 895
Здравейте момичета (за да не се обръщам конкретно към Иля  Wink). Аз съм с чуплива коса и търся начин да я поддържам в естествен вид с оформени "чупки" без слпване. Търся обаче съвет за продукт, който да е в ценовия диапазон до 15-20 лева. Сигурна съм, че вече споменатите професионални продукти вършат чудеса, но аз не мога да си позволя да ги платя  Rolling Eyes, затова ми е нужно кремче/гелче/флиуд/пяна/лак (или каквото там препоръчате), но не искам и да е от ширпотребните марки, които се предлагат по супермаркетите (тези ми предубеждения се крепят на логиката на опита, не го казвам просто така). Моля за предложения  Grinning

kakaka, за мен най- доброто за къдрици е кремчето Curl Memory Down Cream на Loreal Professionnel, мъъъничко излизам от ценовият ти диапазон, но пък е толкова икономичен, че ще го имаш страшно много време.  Peace

http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=71&products_id=402

Общи условия

Активация на акаунт