Всичко, което ви интересува за косата 2

  • 24 425
  • 245
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 285
Аз не виждам да е лично!С Иля не сме доволни от спрея и го написахме,за да не си го купуват и други момичета с надежда да ходят с лъскава коса NaughtyТова е!


ти не,но я погледни преди теб...

# 61
Коя щадяща боя за коса ще ми препоръчате?

# 62
  • Мнения: 54
Къде в София продават CHI? Ходих на Арената, но нямаше Confused

# 63
  • Мнения: 1 259
Момичета я ми помогнете.
Аз съм руса и от постоянното изрусяване косата ми стана много суха,използвала съм и кристали,и всякакви продукти,но ефект никакъв. ooooh!А ми се иска хем да е мекичка косата,хем да има блясък.
И аз като бях руса беше така-без блясък,суха,изтощена,накъсана коса.Знаеш ли кога се оправи?Когато я боядисах кестенява,отрязах я на черта,започнах да си пускам естествената коса и междувременно се скъсах-и продължавам-да си правя маски по 3 пъти седмично Stop
Аз използвам серума за суха коса на Ейвън! Добре ми понася!

# 64
  • Мнения: 1 418
Спреят за блясък е с моментен ефект,така да се каже.
Не очаквайте косата ви да блести до следващото
измиване.Няма такъв спрей.И аз ще ви кажа кой е най-
добър(пробвала съм доста)-Шварцкопф проф.От малкото
им хубави неща,това е много добро.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 895
Спреят за блясък е с моментен ефект,така да се каже.
Не очаквайте косата ви да блести до следващото
измиване.

Вярвай ми няма и 1 секунда ефект.  smile3511

# 66
  • Мнения: 1 418
Може,не съм го пробвала точно него.Твърдя за неща,
които съм ползвала.

# 67
  • София
  • Мнения: 7 895
Може,не съм го пробвала точно него.Твърдя за неща,
които съм ползвала.

Така е, не съм искала ефекта " уауу че блясък  2 дена ", но този спрей няма абсолютно никакъв нито лек, нито моментен, никакъв.  Naughty

Тути, мерси за препоръката, може да тествам този на Шварцкопф.   bouquet

# 68
  • Мнения: 1 418
Само в салоните го има.

# 69
  • София
  • Мнения: 206
Може,не съм го пробвала точно него.Твърдя за неща,
които съм ползвала.

Така е, не съм искала ефекта " уауу че блясък  2 дена ", но този спрей няма абсолютно никакъв нито лек, нито моментен, никакъв.  Naughty

Тути, мерси за препоръката, може да тествам този на Шварцкопф.   bouquet

Иля пробвай на AVON спрея за блясък бях изненадана от ефекта му, наистина е добър макар,че бях скептично настроена към него.Майка ми го беше поръчала и като го пробвах бях очарована от резултата newsm10

# 70
  • София
  • Мнения: 311
Аз си закупих термозащитния спрей на СНI, но честно казано не можах да разбера как да го нанасям - на суха или мокра коса, след измиване или директно преди изправяне с преса?
Иля, ще помагаш ли Simple Smile ?

# 71
  • София
  • Мнения: 7 895
Аз си закупих термозащитния спрей на СНI, но честно казано не можах да разбера как да го нанасям - на суха или мокра коса, след измиване или директно преди изправяне с преса?
Иля, ще помагаш ли Simple Smile ?

Люсиана , нанасяш го на суха коса преди изправянето с преса.

# 72
  • Мнения: 21
Значии.. Косата ми принципно много се омазнява и на третия ден вече е за миене. От лятото като бях за малко в София ми направиха прическа с дифузер и много се харесах, а и косата ми стоя така 4-5 дена.. Просто перфектно ми беше, не трябваше да я сресвам, нито вързвам  Hug Като се върнах от чужбина си бях взела дифузер и сама почнах да се "къдря" .. Обаче проблема беше такъв че косата ми страшно падаше..Не знам дали от силната пяна (4 степен на Тафт) и лака най-силния (черния). Към октомври спрях процедурите с дифузера и фризьорката ми препоръча Балсам на Елсев (не знам защо червения, който е за оядисана коса  Rolling Eyes), Selsun blue, и жълтия шампоан на Елсев (против накъсване на косъма) и май честно казано ми спря косопада горе-долу поне.. Та въпроса ми е дали може да е било от пяната, лака и т.н. или от самия дифузер  newsm78 Много съм объркана, защото идва лятото с дъгла коса съм, и искам пак да се почна с дифузерчето Sad Не искам да я подстригвам или да я вързвам, защото ме заболява главата, тъй като е тежка и ми опъва бая..  Crossing Arms

# 73
  • София
  • Мнения: 311
Иля, много благодаря за бързото включване  Peace Но като нанеса преди изправянето с преса косата не е ли мокра? Минава доста време докато изсъхне....

# 74
  • София
  • Мнения: 7 895
Иля, много благодаря за бързото включване  Peace Но като нанеса преди изправянето с преса косата не е ли мокра? Минава доста време докато изсъхне....

Люсиана, пръскаш по- малко от спрея на цялата коса, не е нужно да е много мокра, за да е защитена добре.

После изчакай мъничко и я изправи с пресата.

Общи условия

Активация на акаунт