Всичко, което ви интересува за косата 2

  • 24 430
  • 245
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 277
Някоя от вас ползвала ли е гела п/в косопад на Davines?Нямам косопад,но предлогам,че съставките му могат да направят косата ми по-здрава,а и поддържал мазните скалпове(какъвто е моя) сухи и придавал обем.Вярно ли е?

# 151
Ползвала съм шампоана на давинес против косопад и съм много доволна, но не знам за гела. Питай за мостра.  Simple Smile

# 152
  • Мнения: 170
Момичета,препоръчайте ми продукти с които да си възстановя косата Praynig
Миналият месец ми махнаха тъмния цвят с блондор и косата ми е направо ужас.Стана суха, изпръхнала,без блясък и стърчи ужасно.Сега не посягам и към пресата,а не мога да се гледам така. Мовя ви, дайте идея как да я направя отново жизнена и с блясък.Пропуснах да кажа, че я скъсих,така че съвета за ножица отпада.

# 153
  • Мнения: 2 414
Цимента на Керастаз. Peace

# 154
  • София
  • Мнения: 7 895
Момичета,препоръчайте ми продукти с които да си възстановя косата Praynig
Миналият месец ми махнаха тъмния цвят с блондор и косата ми е направо ужас.Стана суха, изпръхнала,без блясък и стърчи ужасно.Сега не посягам и към пресата,а не мога да се гледам така. Мовя ви, дайте идея как да я направя отново жизнена и с блясък.Пропуснах да кажа, че я скъсих,така че съвета за ножица отпада.

emi_lia, препоръчвам ти серията Цимент на Керастаз, невероятна серия за възстановяване на изтощена коса, ефекта е уауууу.  Crazy Wink

# 155
  • Мнения: 179
Момичета,
Прочетох, че е хубаво да се пие Алое вера.
Или да се слага на косата.
Много ще съм ви благодарна ако дадете повече инфо за това колко, как се прилага.

# 156
  • Мнения: 5 173
А този цимент в каква опаковка е? Май имаше шампоан и маска, но питах за другото, за което Иля каза, че се слага на измита коса.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ето това е цимента, за който Иля говори и се слага на измита коса  Peace

# 158
  • Мнения: 170
Благодаря за бързите отговори момичета.  bouquet
А от къде да се сдобия с тези продукти, че не съм ги срещала в магазини за козметика тук в провинцията?

# 159
  • Варна
  • Мнения: 3 415
emi_lia, те се продават във фризьорските салони принципно... Peace
би могла да си поръчаш и от тук

# 160
  • Мнения: 170
Ясно,май ще падне голямо обикаляне по фризьорските салони.Но пък щом си заслужава.

# 161
  • Мнения: 5 647
Момичета,препоръчайте ми продукти с които да си възстановя косата Praynig
Миналият месец ми махнаха тъмния цвят с блондор и косата ми е направо ужас.Стана суха, изпръхнала,без блясък и стърчи ужасно.Сега не посягам и към пресата,а не мога да се гледам така. Мовя ви, дайте идея как да я направя отново жизнена и с блясък.Пропуснах да кажа, че я скъсих,така че съвета за ножица отпада.

emi_lia, препоръчвам ти серията Цимент на Керастаз, невероятна серия за възстановяване на изтощена коса, ефекта е уауууу.  Crazy Wink

Иля, а къде може да се намери тази серия? Моята коса се омазнява много бързо и мога да кажа, че е доста изтощена напоследък.

# 162
  • София
  • Мнения: 7 895
Иля, а къде може да се намери тази серия? Моята коса се омазнява много бързо и мога да кажа, че е доста изтощена напоследък.

Mojito, продуктите на Керастаз се продават само в салони или можеш да си ги поръчаш от Ягодка.  Peace

# 163
  • Мнения: 5 647
А този цимент може ли да се използва само със сешоар, без преса, защото нямам? Или ефекта няма да е същият?

# 164
  • София
  • Мнения: 7 895
А този цимент може ли да се използва само със сешоар, без преса, защото нямам? Или ефекта няма да е същият?

Може и само със сешоар.  Peace

За възстановяване на косата обаче трябва да си вземеш освен него и серията Цимент- шампоан и маска.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт