Всичко, което ви интересува за косата 2

  • 24 488
  • 245
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 173
...Препоръча ми шампоан Дюкре. Случвало ли се е на някой, ползвали ли сте този шампоан? ...

Аз ползвах на Дюкре-  противопърхутен. НЕ бях доволна,никакъв ефект,а аптекарката много ми ги похвали:)
И аз така Peace

# 211
  • Мнения: 207
Интересна тема записвам се, за да я следя newsm10

# 212
здравейте на всички. Бих искала и аэ да се включа в темата эа косата.

# 213
някои иэполэва ли течни кристали след къпане и усещате ли си косата по суха

# 214
  • Мнения: 5 173
няма логика.
Косата ми става по-мека.

# 215
# 216
  • Варна
  • Мнения: 42
Какви шампоан-оцветители и интензивни тонери ползвате ? От кои сте доволни ?

Аз съм много доволна от италианските балсам оцветители Колор Кълт, ползвам само червените цветове, за другите не мога да изкажа мнение. Ето линк от където могат да се поръчат:

http://-spam083-/product_info.php?cPath=41&products_id=89

# 217
  • Мнения: 483
Питах и в друга тема, но ще си задам въпроса и тук. Как се тушира червеникавия оттенък след обезцветяване на черна коса , за да се получи хубав кафяв цвят?

# 218
  • Мнения: 636
Зависи  до каква степен си изсветлила косата. Може да станеш сполучливо кафява само с кафява боя, но е важно да избереш цвят от студената гама, за да няма медни и червени пигменти.

# 219
  • Мнения: 3
Питах и в друга тема, но ще си задам въпроса и тук. Как се тушира червеникавия оттенък след обезцветяване на черна коса , за да се получи хубав кафяв цвят?

Избери натурале, пепелен или перлен цвят като номер боя, не взимай бои с топъл оттенък, защото медното ще се засили.

# 220
  • Мнения: 483
Мерси за съветите. Вече се спрях на цвят Simple Smile

# 221
  • Мнения: 71
Препоръчайте ми някакъв спрей който да придава блясък на косата след цялостното й оформяне  newsm78

# 222
  • Мнения: 84
Здравейте !!!
Хайде и аз в темата. Hug

# 223
  • Мнения: 1 324
Някой да има впечатления от серията Gliss Asia Straight? Вярно ли прави косата по-права?

# 224
  • Мнения: 37
Страхотна тема !
Искам да попитам коприва на хапчета помага ли за косата ?

Общи условия

Активация на акаунт