Всичко, което ви интересува за косата 2

  • 24 425
  • 245
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1
ami sled kato si izmie6 kosata trqbva da q podsu6i6 s se6oar i posle s presa.kristalite se slagat sled kato q izmie6 i predi da q su6i6,samo na krai6tata. Grinning Sunglasses Shocked Hug Hug Hug Hug Hug Hug     

# 181
  • Мнения: 1
parvo sa kristalite,vie na frizior ne ste li hodili.pitaite friziora si

# 182
  • Мнения: 1
a po vaprosa za nakasvaneto na kosata.nakasva i istanqva ot vrazvane s lastik ,6nola i t.n. ne gi gledaita adrenalinkite.ako ima6 hubava kosa po trudno,no ako e po tanka i po 4esto q vrazva6 moje da iztanee.,ot se6oara i ot presata sa6to.ako q podstrigva6 po rqdko,tq raste i iztanqva

# 183
  • Мнения: 1
razlikata mejdu diamantenite kristali e v aromata.za men vsi4ki sa ednakvi.moje6 i na druga firma da si vzeme6.nqma zna4enie,prosto se nanasqt sled vsqko miene,nezavisimo dali 6te q su6i6

# 184
  • Мнения: 3 421
Отзиви за маските на Alfaparf,кои са най-добри?

# 185
  • Мнения: 3
Отзиви за маските на Alfaparf,кои са най-добри?

Препоръчвам ти от серията на Роланд и Колор лок на Бес Simple Smile ( на Кристиан оф Рома, не само на Алфапарф) Simple Smile

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Отзиви за маските на Alfaparf,кои са най-добри?

Препоръчвам ти от серията на Роланд и Колор лок на Бес Simple Smile ( на Кристиан оф Рома, не само на Алфапарф) Simple Smile
Маската на Роланд с ленено семе е страхотна, много добре действа на русите косици  Wink. На Алфапарф cъм ползвала маската от серията Nutri Seduction - слаба работа, не съм доволна.

# 187
  • Мнения: 1 418
Perdelanka,пиши на БЪЛГАРСКИИИИИИИИ!
Ако не можеш има kredor.

# 188
  • Мнения: 80
Раздвоена съм:
Имам дълга , гъста и чуплива здрава коса, но много ми пречи с бебето. Постоянно ми е вързана, защото освен че ми пречи като шетам, ми е горещо на врата от нея дори през зимата, като погледна на долу, тя ми закрива очите и нищо не виждам, защото е гъста и тежка. Вече ми омръзна да съм все вързана, боли ме главата от това и не се виждам никога с дълга коса, та се чудя защо ми е тогава и дали няма да ми е по-лесно и хубаво, ако я направя някаква средна, но не знам каква прическа да си избера?!

Идеи?

# 189
  • Мнения: 2 110
kruseto , първото голямо подстригване направих след като родих ,точно поради твойте причини.
Напълно те разбирам . Щом си с гъста коса ще ти отиват почти всички прически. Избери си такава ,която да можеш да я събираш, но количеството коса да е по-малко ,за да не ти тежи и съответно да те боли главата.

# 190
  • Мнения: 3 421
Отзиви за маските на Alfaparf,кои са най-добри?

Препоръчвам ти от серията на Роланд и Колор лок на Бес Simple Smile ( на Кристиан оф Рома, не само на Алфапарф) Simple Smile
Благодаря,при първа възможност ще пробвам!

# 191
  • Мнения: 1
Здравейте,най накрая и аз реших да се включа в темата.Аз сам с кадрава коса и все не мога да попадна на добар шампоан и балсам с  който кадриците ми да са добре оформени.Ако някой знае , моля помогнете ми

# 192
  • Мнения: 636
мами, искам съвет за боядисването на косата по време на бременността, чувам ,че е много вредно за бебето, но можело ако е натурална и т.н. Предстои ми сватба и искам да я боядисам, че сега цвета от лятото ми е ужасен,но малко ме е страх даите съвет, имали вредна и невредна боя newsm78

Не мисля, че е вредно, но много жени избягват да се боядисват. Ти в какъв цвят искаш да се боядисаш?

# 193
  • Мнения: 3
Здравейте,най накрая и аз реших да се включа в темата.Аз сам с кадрава коса и все не мога да попадна на добар шампоан и балсам с  който кадриците ми да са добре оформени.Ако някой знае , моля помогнете ми

Мисля, че тези биха ти били полезни Simple Smile

http://www.tigi.bg/bg/?p=2023,1

http://www.tigi.bg/bg/?p=2024,1

http://www.tigi.bg/bg/?p=35,1

# 194
  • Мнения: 71
Имам сравнително гъста, леко чуплива, нот тънка коса. Интересува ме кой професионален продукт ще уплътни самият косъм така че прическата да бъде по-обемна. Прочетох за няколко продукта : TIGI Bed head, Wella High Hair Add Some Body, ампули на DENISE Silicone, Phyto Phtyovolume Actif Volumizer, Paul Mitchell Volumizing Spray . Нека който има наблюдения кое ще ми свърши най-добра работа да пише. Цената не е от особено значение тъй като ще го ползвам само за специални случаи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт