Тестове за бременност-две чертички, но......

  • 2 046
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Момичета много съжалявам обаче ми дойде днес на 46 ден, по точно снощи се събудих с много силни болки и отидох до тоалетната и........ newsm45 newsm45 няма да ви казвам как се чуствам. . . Просто сега се питам дали да продалжа с опитите още поне 2-3 месеца или направо да се насочвам за инвитро

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Толкова съжалявам, мила  Cry Cry Cry
Сега ще ти трябва време да преглътнеш болката/никога не се случва напълно, но все пак.../ и добър лекар, който да те посъветва занапред! Кураж и късмет!!!  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 73
Момичета ако бремеността ми е била извън маточна (примерно в тръбите) и сега като ми дойде това означава ли че съм изхвърлила плода, притеснявам се да не ми стане нещо. В смисъл дали съм се изчестила?Моя доктор беше много нелюбезен като му звъннах снощи да му кажа че имам по силно кръвотечение и че ми е отпаднало, неговия отговор беше: "щом има по силно кръвотечение аз не се наемам да предприемам нищо, ако искате обърнете се към друг специалист, но за мен това не е нормална бременност".И какво точно трябваше да предприеме се питам освен да ми обясни какво следва от тук нататък а той и това не направи. А аз просто му звъннах да го осведомя, защото той ме помоли да го държа в течение и да го питам има ли опасност за мен, тъй като е 21 часа през ноща, а той....Та значи ако беше нормална бременност щеше да ме поеме, а при този случай бяга от отговорност и се питам къде отидоха добрите и съвестни доктори?

# 18
  • Мнения: 1 699
Здравей CALY според мен при положение че си имала положителни тестове- бременност е имало.Маточна или извънматочна незнам.Чувала съм че в много редки случаи извънматочната може да се изхвърли сама от организма.Ти забеляза ли при къвотечението ти имаше ли нещо по-особено,нещо като кръвоизлив?И при двата случая според мен трябва задължително да посетиш друг лекар,някой който ще ти обърне нужното внимание.От къде си?Потърси добър лекар.Дано всичко е наред и скоро започнеш нови опити за бебче.Пиши като предприемеш нещо.Късмет

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 260
CALY, според мен изчакай с инвитрото. Най - вероятно бременноста ти е била нормална, но явно плода е бил с "непоносимост към живита" - така на мен ми обясниха, когато направих мисед. Изчакай 3 месеца и пак опитайте за бебче. Дано всичко е наред . Стискам ти палци и незабравяй да потърсиш мнение на специалист.  Praynig

# 20
  • Мнения: 73
Elsinor, честно да ти кажа май нищо особенно нямаше освен че много ме боля корема,  но да ти кажа то от притеснения май не съумях да забележа нищо. Kpematopka наистина мисля така да направя, да не избързвам с инвитрото. Ще ви държа в течение момичета.

Общи условия

Активация на акаунт