А подарявате ли мартеници след 1 март?

  • 3 172
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Подарявам, защо не?

# 17
  • Мнения: 2 407
Да,няма как .

# 18
  • София
  • Мнения: 4 751
Да, подарявам.  Peace

# 19
  • варна
  • Мнения: 1 830
И аз подарявам Peace

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз също ще подарявам мартеници на 4-ти март, а детето ми ще носи мартеници на съучениците си също.

# 21
  • Мнения: 4 447
Мисля, че до 5-ти е съвсем в реда на нещата... да се върже или подари мартеничка  Peace

# 22
  • Мнения: 472
Подарявам, разбира се. Не мога да се видя с всички близки и приятели на първи  Grinning
Peace

# 23
  • Мнения: 183
aз ще подарявам на 4-ти защото е непосилно да видя всички на 1-ви Peace

# 24
  • Мнения: 71
да естествено, на близките, с които не сме се видели

# 25
  • Мнения: 120
Тази година на 1-ви март не се вързвали мартеници, защото се падало голяма Задушница. Някой чувал ли е нещо подобно?  newsm78

# 26
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Тази година на 1-ви март не се вързвали мартеници, защото се падало голяма Задушница. Някой чувал ли е нещо подобно?  newsm78
ooooh! ooooh! ooooh!Прочети другата тема, там разискваха казуса подробно.
Освен това сега след заговезни, та до великден не трябва да правиш секс  Naughty - това също е забранено. Така, че като приключиш с мартениците си насочи мисълта към безсексието.

# 27
  • Мнения: 3 459
Зависи, ако видя някой роднина да  Peace
Мойте, които ми подариха вече ги свалих всички, не можаш да ги изтърпя и ги махнах. Пречат ми супер много, особено когато се къпя  Wink

# 28
  • Мнения: 120
Не съм видяла , че има друга тема, но сега ще я разгледам.
Непременно ще си насоча мислълта към безсексието .Добре , че ми каза иначе щях да съгреша без да искам.

# 29
  • Мнения: 930
да, не тези на които искам да подаря, но съм нямала възможност да ги видя на 1 март

Общи условия

Активация на акаунт