използвате ли течен прах за пране?

  • 153 508
  • 753
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 650
Дедо, да, съгласна съм, има го само в магазинчета на дребни търговци и е по- нисък клас.  Peace

# 511
  • Мнения: 65
Момичета,само течен прах ползвам и съм много доволна.Ползвам на Ариел-от новите,с лавандула и с лимоните отвън на опаковката,освен че прането ми е супер домът ми с часове ухае невероятно, а е и с омекотител,което ме улеснява,а за черно пране сега съм на Персил.

# 512
  • Мнения: 1 650
Момичета,само течен прах ползвам и съм много доволна.Ползвам на Ариел-от новите,с лавандула и с лимоните отвън на опаковката,освен че прането ми е супер домът ми с часове ухае невероятно, а е и с омекотител,което ме улеснява,а за черно пране сега съм на Персил.
Би ли споделила повече за персила за черно?

# 513
  • Мнения: 133
Само такъв ползвам.
Черните дрехи изглеждат много по-добре.

# 514
  • Мнения: 65
Момичета,само течен прах ползвам и съм много доволна.Ползвам на Ариел-от новите,с лавандула и с лимоните отвън на опаковката,освен че прането ми е супер домът ми с часове ухае невероятно, а е и с омекотител,което ме улеснява,а за черно пране сега съм на Персил.
Би ли споделила повече за персила за черно?
Доволна съм,но ако дадена дреха пуска боя,прахът не може да спре този процес,а иначе не позволява да се избелва черния цвят.

# 515
  • Мнения: 15 379
И на мен ми допада Первол за черно пране, харесвам и Домал - пак за черни тъкани.

# 516
  • Мнения: 803
Первол за черно - да, има подобно нещо. Но Персил за черно - и го видя, няма да повярвам на...очите си Laughing

# 517
  • Мнения: 15 379
Первол за черно - да, има подобно нещо. Но Персил за черно - и го видя, няма да повярвам на...очите си Laughing
Joy Joy Joy

# 518
  • Мнения: 1 732
миналата година ми донесоха персил за черно пране от гърция,много ми хареса и няма и нужда дори от омекотител.750 мл.струваше около 8 лв.,малко скъпо идва,но ако намеря пак ще си купя.

# 519
  • Мнения: 65
Первол за черно - да, има подобно нещо. Но Персил за черно - и го видя, няма да повярвам на...очите си Laughing
Повярваи!Аз съм го извадила пред мен за да мога да ти напиша опаковката,а то е:Persil Black Magic,за 1,5 л и е за 30,40,60 градуса, това не е нов продукт на пазара,защото го ползвам доста време.

# 520
  • Мнения: 803
natali.gric

Права си!   bouquet
Видях го и не повярвах! Признавам си грешка.
Първо помислих да не би да е на Юнилевър, Те притежават марката Персил в няколко страни-Франция например. Пък и имат страхотен гел за черно - Корал. Но не бяха те, а Хенкел. Ама и тез от Хенкел си правят каквото си искат, беше в същата опаковка като Первол. Някъде в Холандия го зърнах, а щом е там, може да го има навсякъде. Както споменава и мимето26 преди нас - в Гърция.
Ей, човек се учи докато е жив. Laughing
Весел ден да имате!

# 521
  • у нас
  • Мнения: 5 716
ползвам от време на време Peace

# 522
  • Мнения: 206
Браво Дедо - право в десятката - за черния Корал  си много прав. Страхотен е. Пробвах и Fewa  black но  се върнах на любимия Корал. черното направо свети,  ухае невероятно. Peace

# 523
  • Мнения: 3 219
Да, определено, ако не ми беше жал, щях да пера с Корал за черно всичко Crazy

# 524
  • Мнения: 206
мерСедес, не те разбрах- как така с Корала за черно  всичко, нали си имат и Корали за Цветно и Вълна?

Общи условия

Активация на акаунт