използвате ли течен прах за пране?

  • 153 504
  • 753
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 478
Аз използвам новия Ариел , който е супер концентриран гел . Тубата е 950 мл. - за 25 дози. Изпира Чудесно , дори на опаковката му пише ,Че е ефикасен дори при 15°С- не съм  правила още този експеримент , но при 30°С изпира супер Peace

И аз миналата седмица се върнах от Германия и си купих такъв нов Ариел-гел-даже го изпробвах-пере и ухае невероятно.За сравнение го взех на промоция за 3,45 евро=6,90лв.Тук течния Ариел е 15 лв.

# 541
  • Мнения: 803
Аз използвам новия Ариел , който е супер концентриран гел . Тубата е 950 мл. - за 25 дози. Изпира Чудесно , дори на опаковката му пише ,Че е ефикасен дори при 15°С- не съм  правила още този експеримент , но при 30°С изпира супер Peace

И аз миналата седмица се върнах от Германия и си купих такъв нов Ариел-гел-даже го изпробвах-пере и ухае невероятно.За сравнение го взех на промоция за 3,45 евро=6,90лв.Тук течния Ариел е 15 лв.
Много добра цена, много добър гел за пране. Само малка поправка в цитата: 950 мл е за 16 дози.

# 542
  • Мнения: 206
На моята  опаковка  пък  пише 18 пранета, имам и една лилавка  за цветно  тя е по -голяма като размер- на нея пише 28 пранета - 1,120 л.

# 543
  • София
  • Мнения: 4 397
Вчера една позната ми предложи някакъв прах на FORMIL каза, че е немски и бил страхотен, чували ли сте за този прах и някакви отзиви  Peace

А този гел на Ариел сега чух от вас и ако видя някъде ще взема и него да пробвам.

# 544
  • Мнения: 5 207
Вчера една позната ми предложи някакъв прах на FORMIL каза, че е немски и бил страхотен, чували ли сте за този прах и някакви отзиви  Peace

Formil е собствена марка на веригите супермаркети Lidl (както Aro на METRO и Clever на Billa). Мои приятели от Англия само него ползват (Non-Bio варианта) и са много доволни. Евтин е доста - последният път бяха взели 54 пранета за 4,95 паунда. Аз не мога да кажа нищо за качеството му, но приятелите ми го харесват.

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 15:29 от guess who

# 545
  • Бургас
  • Мнения: 443
Искам да похваля течния препарат за пране на Карфур-ползвала съм само този за цветно пране-еми изпра ми черната боя за коса от хавлията.

 Peace Ползвала съм и от двата вида-за ръчно пране и за пералня.По-доволна съм от първия.И двата ги ползвам за кратката програма.Евтин и ефикасен-наистина маха петна (останах приятно изненадана)

# 546
  • Мнения: 803
Вчера една позната ми предложи някакъв прах на FORMIL каза, че е немски и бил страхотен, чували ли сте за този прах и някакви отзиви  Peace

Formil е собствена марка на веригите супермаркети Lidl (както Aro на METRO и Clever на Billa). Мои приятели от Англия само него ползват (Non-Bio варианта) и са много доволни. Евтин е доста - последният път бяха взели 54 пранета за 4,95 паунда. Аз не мога да кажа нищо за качеството му, но приятелите ми го харесват.

това мнение е много точно!

Лидл е хард-дискаунтер на собствениците на познатия ви  Кауфланд / Schwarz Group /. Това са малки супермаркети с ограничен асортимент, много собствени марки и много ниски цени. До края на годината ще има такива магазини и в България. Колкото до праха - може и да е немски, но по-скоро е гръцки или хунгарски, или където има магазини Лидл. Чак да е превъзходен - не е, по-скоро определението е "евтин". Ако се продава тук, ще е на цената на Клевър в Била, както е дала примера guess who.

# 547
  • София
  • Мнения: 4 397
За Клевър мнението ми хич не е положително  Sick , ама взех сега един прах пък да видим  Peace

Виждам, че сте запознати да попитам и нещо което не е по темата ама пак ми дадоха уж немски били шампоани на KUR basic пише, някакви отзиви за тях.

# 548
  • София
  • Мнения: 3 414
От всички течни прахове които съм използвала Сано-то ми изпира най добре.
Ариел-гела кога ли ще дойде в БГ а и цената му сигурно няма да е същата

# 549
  • Мнения: 180
Ариел-гела кога ли ще дойде в БГ а и цената му сигурно няма да е същата
Има го в България, но за цена не мога да помогна. Гледах го онзи ден в едно магазинче във Варна, но не питах за цената.

# 550
  • Мнения: 206
Малкия гел го купувам  18 дози- 19,90, а големия 28 дози - мисля че 28 лева го взех . Не съм мн сигурна  понеже купих още куп неща. Има го за бяло и цветно

# 551
  • София
  • Мнения: 3 414
Явно в кварталните магазинчета при нас го няма,до тях ми се свежда мирогледа.В големите хипермаркети има ли го?

# 552
  • Мнения: 1 650
Явно в кварталните магазинчета при нас го няма,до тях ми се свежда мирогледа.В големите хипермаркети има ли го?
В хипермаркетите има само течен вариянт на пликовете от 2 кг., които се произвеждат СПЕЦИАЛНО за нашия пазар. Laughing
Виждам, че си от София, наистина ли не си виждала хубав Ариел в някое малко магазинче?

# 553
  • Мнения: 5 207
Не се произвеждат специално за нашия пазар. Ние сме тръде малки и незначителни, че някой да произвежда нещо специално за нас. Произвежда се за 5-6 държави, покрай които и ние закачаме нещо. Това е.
Ariel Excel Gel е твърде нов продукт. Като го научат вносителите, ще го има и у нас. Но не се вдъхновявайте много, защото не е нищо кой знае колко по-добро от стандартния течен Ариел, само по-скъп. Пробвах този за цветно, който имам от Англия. Много трудно се дозира, не мирише много хубаво, не е неприятно, но не е като на стандартния гел, и много се пени, прекалено много се пени, което хич не е добре.

# 554
  • София
  • Мнения: 3 414
brillante Blumen незнам какво значи хубав Ариел,той си е той!?Аз искам да пробвам точно този от снимката,гела.От чисто любопитство.

Общи условия

Активация на акаунт