за зъбките на бебето

  • 1 407
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 477
от кога започнахте да миете зъбките на бебето чувам много противоречиви мнения newsm78
Откакто станаха 2-3  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 9 814
Като й поникнаха първите зъби, т.е. на около 10 м.

# 17
  • Мнения: 244
ползвам ненедент с накрайник от 1 месец но ние вече имаме 11 зъба идаже позакъснях  Embarassed малкия много се кефи мисля че най добре е да започнеш с ненедент с накрайник все някъде трябва да го има  Peace

# 18
  • Мнения: 3 695
От 8 зъба, годинка и месец.  Peace

# 19
  • Мнения: 2 090
Момичета,с пастата Ненедент ли трябва да се почне?Колко време се ползва,преди да се започне с друга?Аз търсих в няколко аптеки,но я нямаше....друга алтернатива има ли?
Не че трябва,но е хубаво-тя е без флуор(бебенцата я гълтат Naughty),а и накрайника е много удобен.Аз я смених с друга детска(с флуор,Чико) преди няколко месеца,когато Александър започна да изплюва водата(използвах хитринка за това-давах му топла водичка,а той хич не обича топли напитки,вкл. вода),а и много силно започна да ми захапва пръста докато мия зъбките,та затова смених и накрайника с ''истинска'' бебешка четка(за деца над 4 месеца) Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 20
  • Мнения: 128
Мия от както и излязоха първите два зъба не толкова заради чистотата, а за да и създам този навик.

# 21
  • Мнения: 523
Когато стана на 1г и половина .Сега сама си казва , че зъбките трябва винаги да се мият , за да бъдат чисти , бели и красиви .

# 22
  • Мнения: 454
От  както стана на годинка му мия зъбите с паста. Има 6 зъбчета и никнат още. Моето мнение е, че колкото по-рано започнеш, толкова повече детето ще ти съдейства. От около 10 месец ми ги миех само с един мек накрайник и водичка и сега като го види си отваря устата и нямам никакви проблеми с измиването на зъбите.

# 23
  • Мнения: 610
От скоро,когато ме види мен с четката и е забавно,но като види нейната не и е.Самичка се опитва дори да ги мие.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Когато излезе и 4тото зъбче.

Общи условия

Активация на акаунт