ХОРОСКОПИ

  • 5 494
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Много ми е антипатична тази жена, въпреки цялото й изтъкване колко е добра и единствена, не бих  си поръчала хороскоп при нея. Иначе знам, че струва 2000 лева.


2000 лв  Shocked Shocked Shocked
Това са много, ама много банани, цяла плантация. ooooh!

# 16
  • Мнения: X
Темата ти да не би да е повлияна от днешния епизод на Горещо. Днес си беше чиста реклама. Даже по едно време множко ми дойде.
И на мен ми дойде множко..особено разговорът им за магиите. За пореден път се убеждавам,че Венета Райкова е доста елементарен човек,макар и понякога да ми е симпатична.

# 17
  • Мнения: 606
  1200 лв.......  Shocked
  Щом се чудиш дали да ги дадеш за хороскоп те разбирам. Представям си колко струва чантата ти.  Mr. Green
  Ми дай ги, що се чудиш. Дай и на някоя бабка дето проси пред магазина. Аз дадох на един дядо 10 лева и той се разплака.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Две хиляди лева са множко пари.И да ги имам не бих ги дала за хороскоп.По -добре петдневна почивка за същата сума  bowuu

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Две хиляди лева са множко пари.И да ги имам не бих ги дала за хороскоп.По -добре петдневна почивка за същата сума  bowuu
А вЕ бих "дала" толкова пари ако знам че това нЯщо ще ми "изкара"  2000 х 2  Laughing Laughing Laughing Laughing

Затова ми е интересно ако има някой който си е правил примерно персонален хороскоп какво му е впечатлението .



Чисто и просто любопитство  Wink Whistling

# 20
  • Мнения: 335
... при тази Алена наистина е 2000 лв. ...

Сигурно в хороскопа й пише, че ако ги пусне по 2001 лв. няма да се харчат.


ПП  А при 1999 лв. ще са под себестойността си и тя ще се разори, понеже ще са на безценица.
Нещо като млякото, дето го изкупуват от селяните по 25-30 ст./л. , а им продават фуража (с който да се произведе) по - 70 ст.



# 21
  • Мнения: 1 072
На мен звездите отдавна ми говорят. След една пиянска, студентска вечер виждам бъдещето. От водката ми се отвориха чакрите за всекакъв вид космическа енергия. Пиши ми на ЛС.  Grinning

# 22
  • Мнения: 360
2000 лв си е много и според мен и Зефс мисля че коментара ти е малко злобен, извини ме ако не съм го разтълкувала правилно. Чантата ми си е съвсем нормална цена и не съм някаква глезла, която не цени парите. Стана ми интересно дали някой си е правил хороскоп, има и такива между 50 и 200лв. В интерес на истината съм си правила годишен хороскоп преди около 5год. при една възрастна астроложка, живееше някъде в Гео Милев. Бях много скептично настроена, заведе ме една приятелка, струваше ми 20лв. Смях се и не повярвах на много неща, но после се убедих че е била права. За това просто питам. Благодаря все пак за отговорите.  bouquet

# 23
  • Мнения: 222
Аз съм си правела при Иван Станчев...

# 24
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз съм си правела при Иван Станчев...

Доволна ли беше?

# 25
  • Мнения: 47 985
2000 лв си е много и според мен и Зефс мисля че коментара ти е малко злобен, извини ме ако не съм го разтълкувала правилно. Чантата ми си е съвсем нормална цена и не съм някаква глезла, която не цени парите. Стана ми интересно дали някой си е правил хороскоп, има и такива между 50 и 200лв. В интерес на истината съм си правила годишен хороскоп преди около 5год. при една възрастна астроложка, живееше някъде в Гео Милев. Бях много скептично настроена, заведе ме една приятелка, струваше ми 20лв. Смях се и не повярвах на много неща, но после се убедих че е била права. За това просто питам. Благодаря все пак за отговорите.  bouquet
аз живея  в гео милев, кажи й адреса на астроложката да я изпробвам  Flutter

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз съм си правела при Иван Станчев...

Доволна ли беше?
Разкажи  Hug какво ти е мнението за подобни персонални хороскопи  Grinning Наистина ми е инетресно ..... доват ли поне някакъв стимул  Rolling Eyes

Честно да си кажа по склонна съм да "вярвам" на хороскоп отколкото на гледачки и тям подобни ...  newsm78


п.п.не съм ходила нито по гледачки нито съм си правила персонал. хороскоп .... просто наистина ми е любопитно да чуя менение от човек който си е правил хороскоп 

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 10:38 от Desss

# 27
  • София
  • Мнения: 708
тия хора са луди да искат токова пари   Shocked
а още по-луди са тия дето им ги дават!   ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 959
Миналото лято беше най-тежкия момент от депресията ми. Никога не съм искала да знам бъдещето си,
но тогава просто ми трябваше нещо, за което да се хвана. И реших да си направя хороскоп за една година.
Платих 20 лв.,  до два дена ми го пратиха на мейла. След 6 месеца равносметката е, че хороскопът ми е
доста точен. Познала е събития и обрати, които изненадаха дори мен, аз въпреки че си знаех бъдещето,
до последно не вярвах че нещото ще стане. Има разминавания и някой неща не знам как да ги тълкувам.
Най-много ме е учудвало, колко точно е описала чувствата ми и терзанията ми през тези месеци и сега.
Понякога се изкушавам да си направя за още една година. Но няма...
Моят хороскоп е доста оптимистичен, но на приятелката ми-не. На нея пък толкова точно
описа проблемите й със съпруга, ама онези между личностните, не обичайните битовизми.
Обобщавам-не е хубаво човек да си знае бъдещето.
И 2000 лв. са престъпно много пари за такова нещо!

# 29
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Миналото лято беше най-тежкия момент от депресията ми. Никога не съм искала да знам бъдещето си,
но тогава просто ми трябваше нещо, за което да се хвана. И реших да си направя хороскоп за една година.
Платих 20 лв.,  до два дена ми го пратиха на мейла. След 6 месеца равносметката е, че хороскопът ми е
доста точен. Познала е събития и обрати, които изненадаха дори мен, аз въпреки че си знаех бъдещето,
до последно не вярвах че нещото ще стане. Има разминавания и някой неща не знам как да ги тълкувам.
Най-много ме е учудвало, колко точно е описала чувствата ми и терзанията ми през тези месеци и сега.
Понякога се изкушавам да си направя за още една година. Но няма...
Моят хороскоп е доста оптимистичен, но на приятелката ми-не. На нея пък толкова точно
описа проблемите й със съпруга, ама онези между личностните, не обичайните битовизми.
Обобщавам-не е хубаво човек да си знае бъдещето.
И 2000 лв. са престъпно много пари за такова нещо!

ти къде си го прави? би ли дала координати, може и на лични

Общи условия

Активация на акаунт