"Москва не вярва на сълзи"

  • 8 660
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 271
Много любим филм! Не знам, ако го гледах сега за първи път как щях да го възприема. Но като тийн или някъде там ми хареса страшно много и всеки път като го гледам го преоткривам. С малко филми е така след толкова много гледания.

# 16
  • Мнения: 1 165
Спомням си, че много плаках като гледах филма. Много ме развълнува. Гледала съм го преди близо 10 години, сега ще го изтегля ,за да го гледам повторно-любопитно ми е дали ще има същия ефект.

# 17
  • Мнения: 2 257
Ооооох, всеки път като ми се налага да стана по-рано от обикновено (щото съм бивша глезла), се сещам как си навиваше часовника, милата, за 5 часа и как и беше трудно сама с детето. И как после стана шефка в завода. Хе хейййй. Всичко се отплаща, дори и ранното ставане. Wink
Страхотен филм!

# 18
  • Мнения: 1 813
Изтеглих го,тръгна,сега трябва да намеря 2 часа спокойствие да го изгледам. Стигнах до момента,в който гледа ТВ .......бейзболиста и главната актриса и виждат приятелката и в студио с оператора.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Изтеглих го,тръгна,сега трябва да намеря 2 часа спокойствие да го изгледам. Стигнах до момента,в който гледа ТВ .......бейзболиста и главната актриса и виждат приятелката и в студио с оператора.

Е къде по онова време в Русия е имало бейзбол?  Laughing

Иначе на мен този филм ми е много любим. Гледала съм го десетки пъти, доста фрази от нега са станали "крилати". Напоследък мъжът ми като нещо почва да ме поучава, му казвам "Не учи меня жить, лучше помоги материально!"  Joy

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хокеист беше Серьожа, хокеист.
Много го обичам този филм. И книгата ми хареса. Тя всъщност е писана по филма, с някои допълнения за "онези" времена.

# 21
  • Мнения: 2 312
Книгата е много интересна-лятото си я купих и я прочетох.
Филма скоро го взех от Метро,на ДВД ,имаше разпродажба,но още не му е дошъл ред...

# 22
  • Мнения: 1 813
Хокеист беше Серьожа, хокеист.
Много го обичам този филм. И книгата ми хареса. Тя всъщност е писана по филма, с някои допълнения за "онези" времена.


 ooooh!  Ами аз го гледах малко,багажа си оправях ... да права си.
еххх,добре,че беше Киса !!!  Whistling

# 23
  • Мнения: 1 813
Не мога да си намеря точни субтитри за втората част.  #Cussing out  От 4 места теглих и все не съвпадат.  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 1 734
Вчера го гледах. Срахотен филм! Още съм запленена....

# 25
  • Мнения: 1 813
Вчера го гледах. Срахотен филм! Още съм запленена....

От къде го изтегли?

# 26
  • Мнения: 1 734
От Замунда

# 27
  • Мнения: 1 813

Субтитрите на втората част наред ли са ти?  И аз от там го изтеглих,но не съвпадаха.Забавени бяха.  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 734
Да, на втората част са забавени и не е много добър превода, но се разбира. Е, с по-хубави субтитри би било по-добре

# 29
  • София
  • Мнения: 210
Филмът ми е уникално любим, както всички на Рязанов. Не съм чела книгата, но някак си не вярвам да е по-добра от филма.
Гледам го поне по 2-3 пъти на година, и всеки път откривам по нещо ново, което да ми харесва. За любителите на руско кино:
http://tfile.ru/forum/viewforum.php?f=15

Общи условия

Активация на акаунт