Колко често дете на 2г6м да спи при баща си?

  • 3 624
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Aми моят син е на 2,4 години, но баща му не е изявил желание да го вижда за повече от половин ден.
Бих искала преди да го оставя да спи където и да е да знам къде отива и има ли условия.
Но този въпрос при нас не е на дневен ред Whistling

# 16
  • Мнения: 1 280
Аз веднага го давам дребния, ама го не щат.. Mr. Green
   

              Peace и аз така 
               Пък сега вече и да го поискат, то детето ги не ще  Mr. Green НО те си го направиха, да му мислят, макар че се съмнявам да им пука  Thinking

# 17
  • Мнения: 671
Много е зает бе Никси Laughing,бизнес,пари...Влез му в положението.
На мен все това ми разправяха-нямам време,разбери,не мога... ooooh!
По един час два пъти в годината.Оууу,за спане и дума да не става.
Сега като знам,че трябва да прави декларация за чужбина и се налага да го виждам направо Sick Sick Sick

# 18
  • Мнения: 2 723
Много е зает бе Никси Laughing,бизнес,пари...Влез му в положението.

 hahaha
Влизам аз, влизам.
Дано му потръгне бизнеса най-после и в пари да се види, че нали аз му ги харчех по моловете... сега сигурно ще спести ooooh!

# 19
  • Мнения: 402
ама какви са тези работи- да остава да спи при баща си,за когото има подозрения, че ''може нещо да й /му направи'' , каквото и да нзачи това- никакво оставане тогава ! какво като се води баща?  и без това на повечето от майките им се налага да ''тикат'' децата си насила у донорите,само и само да прекарват някакви часове там месечно с ''баща си''  newsm78 щом въпросният татко е под каквото и да било минимално съмнение за читавост, никакво даване на детето Naughtyкато порасне, само ще си прецени дали да ходи и дали изобщо.
крайна съм ама това е щото съм прясно разделена още

# 20
  • Мнения: 671
Мy_everything,всичко е според зависи.Аз такива съмнения нямам за донора,и повярвай ми, бих го оставила да спи при него,не заради друго а защото винаги съм искала детето ми да познава и обича баща си,да не чувства толкова болезнено липсата му,да има връзка между тях или що годе нормални отношения.Защото за мен той може и да е най-голямия мухльо,но за Нико е баща.
Само че не стана така-синът ми вече не си спомня за него,не ми задава въпроси(поне за сега)а вече е почти на шест.За него той е чужд човек.
Не бих го "тикала" в ръцете му за нищо на света,просто винаги ми се е искало нещата между тях да стоят по друг начин,ама здраве да е. Wink

# 21
  • Мнения: 408
Не знам дали случайно, или нарочно, заглавието е малко подвеждащо!  newsm78
Както една майка иска да прегърне и целуне сина си, така и един баща иска да прегърне и целуне дъщеря си.
Както педофилията е ненормална, така и ненормално е една майка да си ляга гола в едно легло с 5 - 10 годишния си син.
Знам за няколко такива случаи, които обаче никога не излизат на показ, и не съм чул да се преследват от закона.
Темата се измести ( не знам дали това е била целта на авторката), но в нормална ситуация, не виждам, защо трябва да има някакви ограничения и фиксиране на контактите , на детето, с родителите, които не живеят заедно.

# 22
  • Мнения: 402
разбирам те , omorfis и съжалявам,че не се е получила такава връзка, каквото си искала и каквото и идеалният вариянт да я има  Cry Hug явно детето ти все пак много добре усеща нещата ...
аз пък не искам детето ми да има връзка с БНД-то  Tired незнам дали той ще иска...но няма да мога да понеса детето да слуша гадости за майка си (което със сигурност другата рода ще го прави) , и да се чувства раздвоено и разкъсвано Tired
поне аз имам шанса да успея да не давам детето,защото то така или иначе не е припознато .

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
ама какви са тези работи- да остава да спи при баща си,за когото има подозрения, че ''може нещо да й /му направи'' ...

Май нещо грешно съм се изразила - Нямам ни най-малкото съмнение в БНД... Пази Боже  Praynig Но тъй като знам /за съжаление/ колко ужасяващо често се случват подобни неща - включително и казаното от Инкел - си отварям очите на 1000... Преди няколко месеца бавачката ми не дойде за едно мое вечерно излизане - можех да оставя /вече спящата Дариа/ с много близък мой роднина, но отложих излизането. Параноичка съм, но ... 

# 24
  • Мнения: 6 703
....................................................................
Както педофилията е ненормална, така и ненормално е една майка да си ляга гола в едно легло с 5 - 10 годишния си син.
...........

А с 5 - 10 годишната си дъщеря нормално ли е  newsm78

# 25
  • Мнения: 408
....................................................................
Както педофилията е ненормална, така и ненормално е една майка да си ляга гола в едно легло с 5 - 10 годишния си син.
...........

А с 5 - 10 годишната си дъщеря нормално ли е  newsm78

Ти как мислиш ?

# 26
  • Мнения: 418
ако много е искал да е с детето,да е мислил навреме.... Peace

Е, айде сега глупости!


Никакви глупости не са....детето ми не е пионка,да се размотава по различни къщи....такива НЕ ЗАСЛУЖАВАТ да виждат децата си....и ако един ден трябва да мисля,дали да му оставя детето да спи при  него,няма да се замисля....ЗА НИЩО НА СВЕТА... Grinning

# 27
  • Мнения: 4 458
За мен не е нормално дете на тази възраст да остава с преспиване при другия родител и аз не бих го позволила.
Съгласна съм с INA*I.

Моите деца бяха с график 2 дена в месеца с бащата от 9 до 5. След втория път настоях аз да присъствам на срещите и така.


Що се отнася до съмненията и опасенията за педофилия.... там и мен ме гони параноя и многократно съм казвала, че нямам вяра на нито един мъж ( и жена май  Rolling Eyes )! То детето няма значение къде спи - в леглото при баща си или в кошарата залепена до леглото, то ако има да става нещо, ще стане, пази Боже.
Баща който взима дъщеря си с преспиване би трябвало да и осигури отделна стая както и присъствието на друга жена. Друг е въпроса ако детето само иска да спи в леглото - няма да го гони я.
Замислям се аз ако имам син който да остава при мен от време на време.... Бих предпочела, определено, да спи в друга стая или най малкото в отделно легло.
Зависи и  от отношенията ... доста е индивидулано.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 286
Какви "такива", бе Инче?
Значи понеже таткото вече не ме обича, аз ще го накажа като няма да му давам детето му??? Защо? Понеже е спрял да те обича, значи няма право да е баща ли, какво? Или трябва цял живот да  остане с теб, за да има правото да вижда собственото си дете??
Не мислиш за детето, а за наказание на бившия, това е много порочно и неправилно и честно, дразня се, че съм жена понякога като чета такива неща.
И защо на две години и половина да не спи при баща си? На колко години трябва да стане, за да се "позволи" на бащата да е баща?
(Говоря за случаите, в които бащата го иска, разбира се).
Дани, подкрепи ме  Laughing

# 29
  • Мнения: 671
Не съм Дани нито inkel ама те подкрепям. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт