Питате ли се как да имам желания пол дете!

  • 5 685
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 329
Искам бебе без значение какво!
Ако имам три момчета, бих се замислила за четвъртото....
Но, Божа работа!
Ние се опитваме в живота си да предвидим всичко и да вървим по план график, но това не става...

# 16
Цитат на: Tinka79
Сигурно много бъдещи мами искат хубав син или прекрасна мома. Но как да направят така, че да има определения пол. Знам начи, който увеличава шанса да имате жалания пол дете. Абе всичко зависи от таткото, както знаете жените носят във себе си винаги X хромозома, а мъжте Y, и съответно зависи сперматозуида който оплоди яйцеклетката какъв хромозом ще носи X или Y. Ако мъжкия X се свърже с женския X, ще е момиче, а ако мъжкия Y се свърже с женския Х, ще е момче. Сигорно нищо ново не казвам. Но мисля, че и много зависи и от времето на зачеване, женските Х хромозоми са по издържливи, а мъжките Y са по бързи, ако искате момиче трябва да го правите веднага след менструацията, така мъжките ще стигнат до яйцеклетката по бързо, но която още няма да е готова за оплождане и ще умрът, а женските които са издържливи ще изчакат готовноста на яецеклетката. А ако искате момче, ще трябва да го правите по време на овулациятая, така мъжкият сперматозоид който носи Y хромозома, ще стигне по бързо и ще оплоди яйцеклетката. Незнам дали това е гаранция, но поне увеличавате доста шанса за искания от вас пол. Зависи кой вид спрматозоид ще оплоди яйцеклетката X или Y.



Ами аз имам момче и момиче - близнаци. Как са се получили, според тази теория?

# 17
  • Мнения: 398
Цитат на: татата
[

Aми аз имам момче и момиче - близнаци. Как са се получили, според тази теория?


  202uu

# 18
Цитат на: татата


Ами аз имам момче и момиче - близнаци. Как са се получили, според тази теория?


Хихихи ти си късметлийка! Laughing

# 19
  • Мнения: 3 010
Цитат на: vessi
Преди ,след , схеми ,изчисления... #Silly  бла -бла .... имам две момчета Wink .


Да април месец 2004г и аз се замислях над въпроса, но 6-7 месеца по-късно като резълтата беше нищо..................Днес по-ве4е от година безуспешни опити си казвам: Дай Боже да имам детенце пък каъв пол е няма зна4ение, какъвто Ти се рекъл Господи!   Оби4аме ние да си планираме живота, ха ама нищо не се полу4ава- вси4ко рухва и става обратното!

# 20
  • Мнения: 1 768
Хайде,мацки споделете какво детенце искате.То е ясно,4е няма zна4ение пола,важно да дойде zдрави4ко,ама все пак не може вие да не си ме4таете тайни4о zа мома или момък.Та споделете сега. Laughing

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Весе абе стига си изравяла архивите Crazy
В седмичната доста сме говорили какво искаме....май повечето нямаме претенции стига да имаме Blush
Аз искам обаче близнаци Mr. Green момчета...ако не е много нахално Crazy

# 22
Херка,рекох да не ходят дЗян,zатова Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 768
АЗ искам да имам това newsm17 stork-girl,ама и това да дойде  stork-boy няма да го върна.

# 24
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Мааамооооо,на що щуротии се начетох в тая тема,не е истина!

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мааамооооо,на що щуротии се начетох в тая тема,не е истина!
Близнаците ми ли ти се сториха щуро Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 825
Аз искам обаче близнаци Mr. Green момчета...ако не е много нахално Crazy

И аз искам близнаци, ама момче и момиче  Wink Още по-нахално  Mr. Green С един куршум два заека  Wink

# 27
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ааа,не,Херкоу,за други работи си мислех...
Иначе,и за близнаците малко ми се вижда налудничаво,тъкмо като за нас!(и аз искам чифт,ма не знам вече,ако е много нахално,да не взема да прекаля с желанията...)Мечтата ми е първо 1,а после близнаци изневиделица!
И другата ми мечта е да родя преди да стигна до болницата!
Пък за пола - по принцип си исках момченце,ама айде - и дрисла да е ,нема да я върна!

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мечтиии мечтииии...ама никой пък не може да вземе на човек мечтите и надеждите.
Гелчо и аз искам момчета...ама мъжо девойка искал...абе с много претенция сме ама да видим тая работа Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 1 067
Аз искам каквото дойде...

Ама знам че мъжлето ще се радва на момиченце повече... искал малка принцеска дето да прилича на мен...

 4470

Но в крайна сметка, важното е с бебето всичко да е наред... а какво е, каквото дойде... дано...

Общи условия

Активация на акаунт