Слънце, мимози и приказки по италиански - Част 78

  • 22 942
  • 257
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 617
КАЛА,



 Hug Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 3 388
И тук времето е слънчево, но студено и излезе гаден вятър  Tired

Ние излизахме за кратка разходка и посл еходихме да купуваме торта, малко зеленчуци и други папанета за Сами. Купих му и подарък, нали на всяко месече му купувам задължително. Не че иначе прескачаме повече от 2-3 дни без да купим нещо   Mr. Green

# 62
  • Мнения: 708


Мило Кал4е,да си много здрава,оби4ана и желана.Бъди все така мила,сладка и добра   bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

4естити 6 месеца на сладкото Сами  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 3 425
ООО,Сонитке, Браво Честит 6 месец на Сам  Crazy

Благодаря  Heart Eyes
 

За инфо...ваксината в момента се изпробва върху 26 до 45годишни и се предвижда да се разработи за всички възрасти....та пак да попитам БИХТЕ ЛИ СЕ ВАКСИНИРАЛИ? 

# 64
  • Мнения: 359
КАЛА честит рожден ден.Да си жива,здрава,щастлива и пенлива.Същото желая и на семейството ти.
Соня и на Сами същото +много играчки.
Аз не бих се ваксинирала,но без някаква основателна противпричина,така,че не мога да съм ти полезна с необоснованият си отговор.Вероятно защото все по често чувам за някои неприятни последствия от ваксините.И аз не знам.
Тук от снощи вали проливен дъжд,един студ е ,абе форумско време
Аз денунча не направих.Защо?Защото на пазара има виджили,на който обясних ситуационето,но той ми вика,че разбирал,съжалявал,но какви доказателства имам,че е бил въпросният човек,а не банкомата да ми е пуснал фалш. солди.Така,че без доказателства,ако пусна денунча именно срещу пазарския ченчеджия,същият можел да ми направи куерела и съответно да замина на страната на виновния..И понеже знам как завърши един такъв  случай се отказах.
А чухте ли за Фабрицио корона и фалшивите пари.силен вятър имаше може и насам да ги е довял.

# 65
  • Мнения: 6 167
Калче, Честит Рожден Ден!!! Да си здрава, усмихната и много щастлива!  Hug

Да, аз бих се ваксинирала. Имам и аз опасенията на Овчева, но пък не ми се мре от папилома вирус, ако мога да си го спестя...

Тук е студ и дъжд. Тъпо, сиво и мрачно.

# 66
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4естит Рожден Ден,Кала    bouquet

С пожелания за много Щастие,слън4еви дни и сбъднати желания  Hug

4естита половин годинка на Сами на Сонита newsm67

Весело и безгрижно детство му желая   bouquet

Имам нужда от малко стиснати палци в петък... Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 18:21 от mcdirock

# 67
  • Мнения: 3 388
Благодаря за пожеланията на всички   bouquet

А гледахте ли снощи по Стриша българските им колеги? Мъжо веднага разпозна Зуека от рекламата Grinning

mcdirock - имаш ги  Peace

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 19:51 от Sonita

# 68
  • София
  • Мнения: 2 530
Момичета, кажете моля как е кръщене на италиански. Извинявам се, че нахлувам в темата   bouquet.

# 69
  • Мнения: 6 167
Момичета, кажете моля как е кръщене на италиански. Извинявам се, че нахлувам в темата   bouquet.

баттезимо

# 70
  • Мнения: 750
А гледахте ли снощи по Стриша българските им колеги? Мъжо веднага разпозна Зуека от рекламата Grinning

Да гледахме ги говориха много добре и италиянски Simple Smile

# 71
  • Мнения: 2 379
Кала, ЧРД! Grinning  bouquet Hug Party

Макдирок, зареждам палците. А като стане, ще кажеш ли за какво стискахме? Blush

# 72
  • Мнения: 1 545
Кала, да си жива и здрава!

# 73
  • София
  • Мнения: 2 530
Lennie, много благодаря   bouquet.

# 74
  • Мнения: 3 425
Благодаря за пожеланията ехххх, ако ставах и аз на 6 месеца Joy Joy Joy


Мкдирок, имаш ги и от мен  Hug

Сонитке, гледахме ги....голям смях!

Наоколо съм  Crazy



Общи условия

Активация на акаунт