ПЛЕВЕН - 44

  • 12 106
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 668
sissi  честито,банята ти е много хубавичка  Simple Smile

# 241
  • Мнения: 161
sissi  честито,банята ти е много хубавичка  Simple Smile
Благодаря, благодаря, и още не е сефтосана Laughing, ама само тя е готова.....и спалнята, има толкова много работа още по този ремонт!

# 242
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
sissi,честита баня Grinning
На мен никак не ми е лесно,защото у нас, не аз решавам как да обзаведем и какво да купим,но все пак последната дума е моя Laughing. Не съм вярвала,че мъжа ми ще има водещата дума в обзавеждането,обикновено са жените. Ама като съм избирала да съм мислила.да не съм го взимала толкова учЕн.
Дикси,дано д се разминете леко Hug

# 243
  • Мнения: 64
Моля заповядайте! Благодаря на всички, които са се сетили!
Днес бяхме с мъжа ми и Ники на София, по работа и на разходка. Малкия много слушка, почти през цялото време спа и си игра. Заслужи си да повторим разходката Grinning
Арита стискам палци със свекъра ти нещата да се развият добре!
Страхотни снимки пак сте пуснали. Ниагара е голяма красавица, а майка й много изобретателна!
Аз също искам да си продам старата количка, така че ще прескоча до този оказион.
Лека нощ на всички!

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 21:50 от g.petkova

# 244
  • Мнения: 5 308
Здравейте,момичета Simple Smile
Нади,напълно те разбирам Simple Smile И аз съм в такова положение.Не съм вярвала,че мъж ще се интересува как е обзаведена кухнята например,как ще се подреди масата за гости,какви ястия ще се предложат и други подобни чисто женски по принцип отговорности ,но ето на Simple Smile
Сиси,аз само си мечтая за такава баня Rolling Eyes Кога ли ще ни огрее и нас. Целият апартамент плаче за ремонт,но засега няма Sad
Атракция,би ли питала за цената на джипа? Макар че с още един ще ни е трудно да излизаме,но не знам дали ще могат да разделят този,който имаме.Мислех си и за един акумулаторен мотор,но ще видим.
А за количките защо не ги пускате в продавалника или в Посоки. В този оказион ако не се лъжа искат 25% комисионна.Може и да греша,веднъж питах,но съм забравила вече.
Мириел,ти не искаш ли да раждаш в Авис медика? Аз все си мисля,че ако ми се наложи второ раждане ще отида там,та ако ще и да трябва да отгладуваме парите. Просто отношението в родилното е ужасно. Направо нямам думи за по-голяма част от персонала.Di_p,да не се обидиш,говоря за акушерките . Има и съвестни жени,но за пет дена попаднах на две или три такива, и то като им се завъртят смените май съм ги засичала по веднъж.

# 245
  • София
  • Мнения: 9 903
Галя,честит празник!  bouquet

# 246
  • Мнения: 668
25% не са ли много?то ако е така те едва ли ще я продадат скоро.аз съм я пуснала и тук,но има много колички.ние вече приключихме с ремонтите.това е ад!последно си чаках шкафовете за кухнята и естествено понеже моят ги прави си чаках доста Joy

# 247
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 984
Джина не искам да раждам в Авис Медика и то не е само заради парите. Може да прозвучи странно, но в държавната болница ще се чувствам по сигурна. Те разполагат с ресурси, апарати и т.н. да реагират при спешни случаи - да не дава Господ. Имала съм три престоя в болницата и съм доволна от персонала - може би си е било късмет.

Окситоцина, от който трябва да си закупя 2 ампули струвал около 2-3 лв. едната.

Мен ме натириха да ходя на работа и то понеже тече акредитация. Толкова се бях настроила за една седмица почивка преди да почна "ремонта" вкъщи и приготовленията за бебчо, ама не.

# 248
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Добро утро Simple Smile
И аз като Djina съм ЗА Авис Медика. Ако ми се наложи да раждам втори път,100% съм сигурна,че ще е там.Няма да стъпя в АГ-то.И без това се плащаш и на двете места, но акушерките от отделението,ако има как бомба бих им пуснала. Нито една не трябва да работи там. От най-хубавото нещо в живота,превръщат раждането в кошмар. Но от акушерката при ,която родих съм много доволна.
Miriel,пожелавам ти леко раждане Hug

# 249
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 984
Има ли някакви промени в Родилно, за които трябва да знам newsm78
Какво се плаща? А в Авис Медика как е?

# 250
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз исках да родя при лекар на когото имам доверие и за това и в двата случая казах,че се плаща.
За Авис медика може да питаш Гретхен.Тя роди Иван там.

# 251
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз пък да ви кажа много съм доволна от раждането си. Родих при Д-р Славов, който ме наблюдаваше през бременноста, не съм плащала нищо, отношението на всички към мен беше супер. Не знам може би защото съм колежка или просто екипа беше свестен.
Д-р Славов вече е в Авис Медика.
Не мисля вече да раждам, но ако случайно стане ще е пак при него.

# 252
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз също съм доволна от екипа при, който родих. Но от тези в отделението след това съм отвратена. На мен доктора също не ми искаше парите,но някакси ми беше неудобно да го карам да се разправя с мен и да му кажа мерси.

# 253
  • Мнения: 668
определено ако има второ няма да е горе в аг-то.така и така искат и там да си плащаш по добре да е на частно.за авис медика чувам само добри неща

# 254
  • Мнения: 22 523
Добро утро момичета. )))

Ние след малко слизаме към центъра на разходка, така че ако се видим с някой ще си е супер. )))

Аз също съм доволна от болницата, целият персонал беше ок и акушерките и сестрите и санитарките, много мили и симпатични хора.

Общи условия

Активация на акаунт