Отговори
# 30
  • Мнения: 1 488
Добро утро и от мен  Hug
Раче и аз смятам да си направя малко чистка от месото почивка.Дали да не поповстя,ще видим мисля го още.
Ама както си описала небесната,чак си я представих  Wink
Хубав ден на всички.Допих си чая,сега отивам да храня малкия

Ели сега ти видях лентичката,защо ми се струва,че твоя Дидо е по голям от Косьо с 9 дена  Grinning много съм загубена,ади,че кривчооооо ме викаааа

# 31
  • Мнения: 122
Здравейте и от мен, по празниците нямам време за нищо, дори и за ядене  Embarassed
Смъмрете ме едно хубаво, признавам си без бой само по един път съм хапвала на ден  Sick, месце със салатка  Mr. Green

От днес отново съм с вас Peace
Мога ли да ям трушия със месо, вместо прясна салата?

Госпойца Димитрова много хубава ти е новата снимка.
Не съм в Бразилия, но тук при нас в Стара Загора си е за къс ръкав, даже днес имаше и по потници  Mr. Green

# 32
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Да се отчета за обяда-черен дроб в масло и шопска салата. Peace

# 33
  • Мнения: 720
Здравейте момичета. Я кажете зелен боб може ли или не може да се яде? За вечеря го мисля и се чудя да го ям ли или друго да готвя за мен. 

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Туршия може, но внимателно с количеството, защото съдържа доста сол. За предпочитане са домашни туршии. Плюсът на тези храни е, че са запазени витамините. Но зависи от туршията. Някои хора казват на печен, маринован и варен буркан  червен пипер, че бил туршия. Crazy
Зелен боб може понякога, че малко е по.-ака въглехиден, но мисля, че сякаш фибри имаше повече. Трябва да провериш във Фитдей как е с цифрите. Не съм сигурна вече, забравил съм.

# 35
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз си карам на месо и салата 3 ти ден и като, че ли свиквам вече. За 3 дни да съм изпила и половин литър сок от портокал в кутия  Embarassed, ама това, за да ми се промени вкуса в устата.
Е след такъв месен маратон, който смятам да продължи до неделя поне, сигурно ще стана вегетарианец  Rolling Eyes. Иначе това е най скоростното отслабване за мен без глад. От другия понеделник почвам захранване с кисело мляко и извара, пък да видим.

# 36
  • Мнения: 1 279
Привет и от мен!
Апатията здраво ме е налегнала!
Само чета, ама ме мързи да пиша!
Росе- фитнеса е супер! WinkХодя си редовно, през ден, ама такъв вълчи глад ме налегна, че... ooooh!Почнах пак да смятам във "Фитдея", че иначе направо се оливам с плюскането... Rolling Eyes

# 37
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 След фитнес и аз съм зверски гладна. Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 5 193
, ама такъв вълчи глад ме налегна, че... ooooh!Почнах пак да смятам във "Фитдея", че иначе направо се оливам с плюскането... Rolling Eyes
Щом има спорт,трябва да се яде повече, увеличете си калорията с 300 броя,даже може и повече,ако сте по-активни
Голде три пъти ли ходиш,ако е тъй трябва да си сметнеш пак калориите и да ги умножиш с нов коефициент
Гладен не се стои

# 39
  • Мнения: 122
Ето го моето менщ днес, направо преядох .....
капучино, кисело мляко с ленено семе
кебапче, домат, сирене, маслини, лук
свинска пържола със маруля и много оцет  Twisted Evil /почти изпуснах шишето в салатата, но нямах друга маруля/ ....

Междудругото и аз пия натурални сокове /не фрешове/  Mr. Green
Иначе само вода ми е трудно да се наливам, надявам се и това да изчистя с времето  bowuu

# 40
  • Мнения: 720
Странно меню докарах днес, има какво да му дооправям, но това ядох:
Кисело мляко с лен;
Домашна наденица;
Тричава палачинка и домашна наденица;
Заешка мръвка;
Зелен боб със заешка мръвка, салата зеле, моркови и зехтин.
 Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 2 897
Таня, ти хубаво преяде, но си яла малко и ще свалиш в дългосрочен план с толкова малко ядене точно никога.
А соковете ти прецакват режима отвсякъде.
300 мл сокче и имаш толкова въглехидрати, че даже не ти се иска да знаеш точно колко.
А за ниско въглехидратен режим със сок не може да се говори въобще.

Ели, по-скоро ти е добро менюто.
Но не яж гола гола наденица, или наденица с палачинка само, гледай да има зеленчук винаги.

# 42
  • Мнения: 122
Надявам се скоро наистина да премахна всичко което вреди на режима  Mr. Green

Все още не смея да се кача на кантара  ooooh!

# 43
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро и хубав ден  Hug

# 44
  • Мнения: 1 488
Добро утро, хубав да е дано.Подготвям се да ходя на каланетика.Роси,при Тони ходила ли си на каланетика?

Общи условия

Активация на акаунт