Отговори
# 75
  • Мнения: 1 279
Голде, вий у кой фитнес зал топити вашата благородна мас?

У кварталУ, че иначе ич нямаше и да ида!
Сега като ми е под носа - нямам оправдание!
http://emotionbg.com/

# 76
  • Мнения: 1 488
Небесна,този път аз ще съм пас!Няма кой да ми гледа дятито за мое съжаление Sad
Ох,чакам да ми доди и съм крива и целия свят ми е крив.Но утре пак ще ходя да се чекна,даже и карта ще си купя.Голди коремните са важни не ги скатавай! Naughty
Ади махам се,че мъжу ще ми изде главата.За любопитните.Печен пипер със сирене и яйце ще правя.  chef Ади чао

# 77
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Дени ,  какво стана с изпита ? Да пускаме ли палците
Госпо'ице , земвайте я полата  Peace
Щъкчо , 10х за идеята за вечерята .
И аз ще пропусна Китайския
Голди , ГОЛЯМО БРАВО  Hug
Небесна , споделете моля новия си режим  Praynig
Аз пък да се оплача - не ми се яде . Досега имам 663 ккал  Embarassed Иначе вода пия .
На всички ' мазни " Дами  Hug

П.П Щък , много ви е " наточен " сина  Laughing

# 78
  • Мнения: 2 897
Добре мина, смея да твърдя  bouquet!

# 79
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Какво ям.. Струваше ми се, че са малко калориите и ще умра от глад, но съм сит. Закусвал е 1 грейпфрут и 3 белтъка. Обядвал е пилешко филе с картоф голям, на който му турих сол и копър и го намачках на пюре и стана превъзхподно. Същото картофено го сложих за вечеря с пъстърва. А пък следобедна закуска от грах тоже изядох доволно.
Утрешната закуска е от 50гр овесени ядки и долу-горе същите работи, а в следващите дни имаразни зеленчуци за гарнитур на месото и плодови салати.
Много вода пия, жабясвам за пореден път. До фитнес не стигнал днес, но мечтае утре как ще кара ски на кростренажор. Crazy
За Осмия март малко му чоглаво, защото освен безкраен гуляй 24часов, в който няма да употребим превъзходни блюда, но и алкохоли ще забравим. 14 дни. Но понеже съм ентусиазиран, рекох да съм и стриктен,  щото да ми бърза метаболизма и да дава резултат, който да ми повиши самочувствието.

Денич, бравос за разултата изпитен!

# 80
  • Мнения: 789
Ох мале...
днеска ме проскубаха кат кокошка по слабините и ми е едно накукуружено такова...Мерсим за линка за чайчето, това което ми хареса е че намалява болките при цикъл- аз съм зле с това..

Днеска: супичка, репички..нещо не ядох много..ама си хапнах малко бонбонка..ма не ме е срам..Не съм качила поне
Имах тренировка днес и сега съм свежо в леглото..

Айде до утре, ще ходя да зимам чайченцето..

# 81
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Заъ женския събор и аз съм аут,имам друга ангажимента в събота, в неделя-пак
Доволен съъм,че въглехидрацията не ме възкачва, вероятно щото не ям захар и съм в състояние да поема малко картоф,както се случи онзи ден.
Пък ний сми от онез дет сми със спуканата тръба и няммами вода Close бесен съм, няма къде един зъб да оплакнеш,едно пиле да очистиш,ах  Close
Хай дано петък не е петъчен,а мине много бързо и леко
Бай съм Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 720
Добро утро. Срам не срам, ще си кажа. Вчера ядох едни сладкаши и днес кантара показва разни лоши работи. Tired
Или днес или утре ще карам воден ден.
Някой от вас съчетава ли НВ-ВМХ с един ден вода? Ако има такива дайте един акъл, че не зная има ли ефект. В смисъл след един такъв ден свалих и след два режимни върнах половината. Хич не знам има ли смисъл от него, затова питам.
Айде хубав петъчен ден от мен.  Hug

# 83
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Добро утро на всички.   Grinning
Денят при нас започва със слънце, и се готвя за дълги приятни разходки.
След няколко дневна почивка от режимите, днес отново ми дойде мотивацията. Ще огранича мазнотийските и млечните храни за сметка на движението. Единствено ще си слагам зехтин на салатата и ленено семе. Ей, че го измислих  . bowuu

И аз няма да съм много по режима в темата, ама пък вас съвсем ви няма. Почти на трета страница ви открих.
Желая  хубав ден на най-прекрасните и гиздави дами от целия форум.  Hug

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 10:47 от Danielka1

# 84
  • Мнения: 5 873
Честит Празник!  bouquet


# 85
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Честит празник красавици   bouquet
Слънцето пекна и всички забягнахме Simple Smile
 Hug

# 86
  • Мнения: 884
Честит празник, момичета! Бъдете много обичани, и от близките хора , и от кантара Wink!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Халю  Sunglasses
Честит празник от вчера, всички да сте ми таквиз засукани и сладурести малини Heart Eyes
Аз имах гости-майне мутер комт цу мир унд вир зинд зеер глюхклих, ала бала и пратакала също и той беше гостенин Laughing
Но похапнал съм си повечко, нищо излишно или нережимно,но все пак преядох няколко дни и шкембето си навири носа пак, днес ще се мъчим да го приберем,но сме на обяд поканени и трудно ще да стане тоз номер
Казал ли съм ви аз,че пия бира -добре ми се отразява, не прекалява,мисли с любов за брат му и Рос Heart Eyes
Така, освен туй днес прощален ден бил, да не се правим на по-големи от празника, та затуй простете му на брат Армандо,ако лош дъх е имал,или крив зъб е заголил и деня ви е развалил  Praynig
Хайде,приятно слънце Sunglasses

# 88
  • Мнения: 1 488
Честит 8 март на патерици  Wink

Целуфки
Като имам повечко време ще пиша повече  Wink

# 89
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добриютро bowuu
Нещастън съм,щото трябва да ходя на работа-не съм се оплакал тука,но работим вече до 19часот целият месец март, при това безплатно,щото не сме "социална фирма" според думите на шефа #Sniper,ама май с тоз екстра-труд от наша страна направо си станахме такава. Преди 20h не мога да се прибера,а след това съм абсолютен труп #Puppy dog
Уморен съм, изхабен съм, за нищо нямам ни желание,ни старание

Иначе вчера си ядох много режимно-зелена салата,варени яйца,домати,краставица, малко пържол и гъб за украса,туй успя в корема ми да втаса
Приятна седмица на вас Heart Eyes,че моята ще настъпи чак на 01 април,ако не излезе лъжа ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт