Покривка или мушама

  • 20 916
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Мушама - нито ми е гнусно, нито селско. Що да ме е гнус, това си е моята мушама newsm78 Не бих изтраяла да пера покривки след всяко ядене - не виждам смисъл.

# 16
  • Мнения: 22 444
Храним се на покривка, щом се изцапа веднага отива в пералнята.
Мушамата за мен си е за село, или за външни маси и то по-скоро да предпазва самата маса от атмосферни влияния.
Дори и на село върху мушамата се слага покривка когато се храним.

# 17
  • Мнения: 83
 NaughtyПокривка.На верандата на село-мушама.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Само на покривка.Много мразя мушама,гнусно ми е като съм виждала захабени.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 775
Их начи, веднага пратихте тези, които ползват мушами на село Simple Smile
Виждала съм много красиви мушами. вярно, че моята мушама я ползвам само в/у масата, служеща ми за работен кухненски плот. Но пък си я избрах хубава Simple Smile И ми е удобна. Готвя, меся, мърлям, после само бърша.

# 20
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
храним се на бамбуково Placemate.  Peace

# 21
  • варна
  • Мнения: 1 830
Храним се на покривка Peace.В къщи мушама нямаме Crossing Arms

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Храним се на покривка  и при нас се цапа , но затова има перални.

# 23
  • На село
  • Мнения: 873
На покривка се храним, въпреки че децата много цапат. Има дни, в които сменям покривката по 2 пъти, но пак не бих сложила мушама. Мушама използвам само когато правя баница.

# 24
  • Мнения: 745
Храним се на покривка. Скоро открих едни покривки, върху които не остават петна - супер са.

# 25
  • Мнения: 73
Абе хора вие по колко часа на ден работите?Защото аз работя по 12 и покривката като се нацапа и синът ми не я изпере веднага знаете ли какво се получава?И не ми казвайте ,че е селско защото по-добре чиста мушама отколкото покривка на петна.Аз мисля ,че второто е по-гнусно

# 26
  • Мнения: 1 775
Опитах се с покривки, хора, обаче нямам нерви, честно. Имах няколко любими покривки, всички бяха безвъзвратно унищожени от лекета. Сега ползвам само мушами - купувам си винаги много красиви. Последната ми е оранжева с огромни гербери - много я харесвам, създава ми настроение. Обаче сътворих великата тъпотия да оставя върху нея памуче, напоено с лакочистител и сега ще купувам нова.

# 27
  • Мнения: 982
Храним се на покривка.Не пера на ръка, а за петна съм открила страхотен препарат.
Но, за да съм честна, вкъщи мъжете ми пазят и не се хранят като прасенца.  Simple Smile
Може би не е тук темата,но все пак да попитам виждали ли сте покривка с рязана бродерия?
Имам такава покривка, но ми е подарък, донесоха ми я от Малта.Сега, като се замисля, свекърва ми ми подарява често покривки и всичка са много хубави!

# 28
  • Мнения: 463
Покривка - тя пералнята друга работа няма освен да пере, нали?! Wink

# 29
  • Мнения: 1 080
Покривка за сега, ама ще видим с малко дете дали ще е толкова лесно за поддръжка като сега!!!

Общи условия

Активация на акаунт