Покривка или мушама

  • 20 949
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
За покривки нямам нерви, мушамата не ни се върже и си карам на непокрита маса с подложки при хранене.

# 76
  • Мнения: 281
Храним се върху покривка.Мушамата ми простее малко,въпреки,че е лесна за почистване Thinking.

# 77
Вкъщи сме с покривка, по ми харесва

# 78
  • Мнения: 127
Храним се само на покривка , никога съм нямала мушама .Дори и на вилата (която е на село ) се храним на бели покривки .След всяко хранене ги пера , затова съм си накупила много .Мразя да се храня на мушама нещо са ми гнусни . newsm78

# 79
  • Мнения: 198
Покривка,не обичам мушама.

# 80
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Покривка,не обичам мушама.
И аз така!  Peace

Честит празник, момичета! Да сте здрави и щастливи и да обичате семействата си!

# 81
  • Мнения: 682
Определено покривка, мушамата някак ми простее.

# 82
  • Мнения: 4 187
Идеята за мушама никак не ми допада, използвам покривка или подложки!

# 83
  • Мнения: 19 527
Абе хора вие по колко часа на ден работите?Защото аз работя по 12 и покривката като се нацапа и синът ми не я изпере веднага знаете ли какво се получава?И не ми казвайте ,че е селско защото по-добре чиста мушама отколкото покривка на петна.Аз мисля ,че второто е по-гнусно
[/quote
Има такива покривки, които не задържат петна. На мен така ми е по-удобно.защото масата ми е стъклена, слагам покривката, храним се и след това я изтръсквам. Ако е изцапана - в пералнята. Нямам аварии досега. Мушамата ще се плъзга на стъклото, а и няма как да я изтръскам лесно - трябва да бърша с кърпа и половината трохи да са на земята.]

# 84
  • София
  • Мнения: 416
Мушама

# 85
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Покривка малко ми е странно да седнем да се храним на мушама.Вкъщи също много се цапа, но пералнята се справя.

# 86
  • Мнения: 970
Покривка-ако останат лекета които не могат да излязат-ХВЪРЛЯМ  chef

# 87
  • Мнения: 492
Засега с покривки.

# 88
  • София, България
  • Мнения: 5 609
покривки  Peace

ама ми се е случвало и на гола маса да ям  Embarassed

# 89
  • Мнения: 843
покривки  Peace

ама ми се е случвало и на гола маса да ям  Embarassed

  Споко , и на мен.    Да не кажа , че и  си чета, когато съм сама.  Ям без хляб.., пък и с хляб да беше... нямам стил относно собсвената си персона.   Единствено мразя да ям ПРАВА  по какъвто и да е било повод.  Случвало се е рядко , но ми е безкрайно неприятно., чувствам се като "нагушено" пате и ми е мръсно.

Общи условия

Активация на акаунт