Сватбена рокля - къде?

  • 65 764
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
Някой знае ли как са цените на  Mr.Tyler ?Поне некви рамки ,в които варират?Роклите са много хубави....Разгледай ги

# 16
  • Мнения: 2 382
Първоначалните впечатления от магазините в Асеновград са "ужасен кич",но истината е ,че това се търси и това има по витрините.
Обаче шивачките са страшно опитни и ако знаеш какво искаш определено ще го получиш и то на смешна цена.
Моята рокля беше от "Александра",ушиха ми е по модел от списание,като преди това ме накараха да премеря различни кройки,защото не винаги това,което си представяш,ще стои добре на фигурата ти.Очарована съм от резултата Simple Smile.
Но по време на баловете е истинска лудница.

# 17
  • Мнения: 258
аз бих ти препоръчала магазинът от където аз си купих моята рокля за сватбата. Супер доволна съм и от качеството на роклята и от обслужването в магазина. Моята рокля ми я продадоха с 50% намаление, защото беше участвала в "Златната игла" и някаква манекенка я беше разходила за 5 мин на подиума...





Това е роклята ми, сватбата беше 2004г.

Ето сайт-а:
http://www.holidaywed.com/

# 18
  • Мнения: 408
С 2 ръце съм за АСЕНОВГРАД ,там има толкова голям избор че може и глава да те заболи.Аз лично нямах време за шиене,понеже решихме че ще правим сватба и отидохме в дома и най-близкия възможен час за подписване беше след точно 1 месец,ама тава е друга тема...Та отидох в А-д и в 1-я магазин в които влезнах си купих роклята!

# 19
  • Мнения: 408
Пак съм аз исках само да допълна че там цените са много ниски сравнително със софия и пловдив,най-малко 100 лв по-малко!

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
viky_v - хубава рокля, за хубава гръд. Евалла  Peace

В събота просто минавахме през Асеновград.  Само по пътя преброих над 20 салона...

# 21
  • по света
  • Мнения: 1 587
Препоръчвам ти салон "Романтика" в София на Пиротска,много съм доволна.Отворих един каталог казах искам това и ми го направиха едно към едно,успех Wink

# 22
  • Мнения: 339
Аз препоръчвам Мон Амур ,намира се на Раковска. Там намерих своята рокля, при това моделите са уникати и на добра цена.

# 23
  • Мнения: 690
Въпреки че обожавам пазаруването в Пловдив, категорично съм против Асеновград  Naughty

1) има страшно много булчински салони, но циганията е голяма. Ако искаш да си като торта, там е мястото. Когато трябваше да си търся рокля, отидох там тъй като е меката на булчинските рокли. Но няма нищо от класа. Софийските бутици са много по-рафинирани в асортимента си.

2) цените им са доста по-високи от цените по другите градове, тъй като Асеноград е дестинацията за рокли и търговците се възползват от "Дойдох в Асеновград да си купя рокля" за да вдигат цените.

Моята рокля си я поръчах в магазин Милениум (до Пиротска) на фирма "Аз и Ти" Смолян. Ако искаш снимка, пиши на лични  Hug

# 24
Е, хайде да не забравяме, че има и хора, на които вкусът им не е "рафиниран" като твоя! Разни хора-разни вкусове. Щом продължават да се продават "торти" значи "нерафинираните госпожици" още не са изчезнали. Нека не ги обиждаме!
Лично аз НЕ харесам "тортите"! 
В Асеновград има уникални модели на стилни рокли, които биха задоволили и най-капризната булка. Мое мнение. А дори и мечтаната рокля да я няма до края на деня ще ви бъде ушита.  Все още съжалявам, че булчинската ми рокля не беше от там.........

# 25
  • Мнения: 690
Е, хайде да не забравяме, че има и хора, на които вкусът им не е "рафиниран" като твоя! Разни хора-разни вкусове. Щом продължават да се продават "торти" значи "нерафинираните госпожици" още не са изчезнали. Нека не ги обиждаме!
Лично аз НЕ харесам "тортите"! 
В Асеновград има уникални модели на стилни рокли, които биха задоволили и най-капризната булка. Мое мнение. А дори и мечтаната рокля да я няма до края на деня ще ви бъде ушита.  Все още съжалявам, че булчинската ми рокля не беше от там.........
Хехе, кумата ми има магазин в Асеновград  Grinning Ако знаеш само клиентелата там каква е... ама прави парички. В крайна сметка дето казва тя "Аз не продавам каквото ми харесва, а каквото се търси. Търсят се цигании". Освен това ушитите до края на деня рокли преди сватбата отиват за преработка (една приятелка си взе рокля с перлички, които при пробата вкъщи се разпаднаха)

Но си права, за всеки има по нещо  Wink Щом не си намерила и ти там неща.... Thinking

# 26
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Аз съм от Асеновград и ти гарантирам че това е мястото за булчини рокли и аксесоари за цялата сватба.Със сигурност тук ще намериш роклята на мечтите си.Успех...

# 27
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Клиантелата е от цяла България jollity и ти искаш да кажеш че всички копуват цигании от магазина на кумата ти.Само ще ти кажа че Фирма Сиана миналата събота са продали 20 рокли булчини а за абитуриенски да не говорим.Сигурно всичките са цигански Naughty

# 28
  • Мнения: 2 786
Благодаря на всички за мненията  Hug
Различните булки имат различна идея за роклята-мечта.
Аз също не харесвам роклите "торти", само защото не ги смятам за особено удобни, но щом има момичета, които ги харесват, ще се произвеждат   bouquet
Относно качествените и некачествени рокли ... всичко е въпрос на изработка според мен!
И на материали.
Аз предпочитам шито, а не лепено - по-здраво е.

# 29
В кой град ще ти е сватбата?Аз съм от Варна и роклята ми е от един бутик Cimbeline, има много хубави работи.

Общи условия

Активация на акаунт