The Sims2 - някой играе ли?

  • 40 116
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1
Бих искала да попитам за нещо.Как се инсталират допълненията на Симс 2? ooooh!

# 271
  • not found
  • Мнения: 581
Има ли някой желаещ да ми обясни като на първокласник как да инсталирам играта , опитах няколко пъти , тегля я от замунда , зареждам с даемон тулс и после все нещо не се получава , та има ли някой ентусиаст да ми помага в инсталирането ?

# 272
  • Мнения: 3 634
Отдавна беше, дано си спомня правилно. 4 диска бяха, трябва да заредиш всичките последователно в деймъна. На кой етап не се получава?

# 273
  • not found
  • Мнения: 581
Още на първия , може би правя някоя малка , но значителна грешка  Rolling Eyes Не знам , ако имаш време и желание да ми помогнеш без да се ядосваш на глупавите въпроси , които ще имам много вероятно , ще съм ти благодарна   bouquet

# 274
  • Мнения: 3 634
Ще ти помогна, само дано си спомням правилно всички стъпки. Пиши ми на скайп, ако предпочиташ, в профила ми е.

# 275
  • Мнения: 0
хей приятели, огромна фенка съмм на симс 2 може ли да ми кажете как да си направя зомби много ви моля  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 276
  • Мнения: 0
 newsm78 как мога да разбера да ли е бременна жената и кога ще се роди бебето

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
DANI.VIP по принцип те като правят секс и като свършат се чува един звук ама много малко сигурно за 5 секунди.Как да ти го обясна... като детска музикална играчка  Laughing И тогава вече е бременна и започва да и се гади да ходи често до тоалетната....расте й корема... И колкото повече играеш толкова по-бързо ще роди.Ама я гледай хубаво щото много бързо й се изпразват онея.. зеленките  Crazy
Силно се надявам да си ме разбрала  newsm03

# 278
  • Мнения: 0
може ли тинейджър да го отвлекат извънземни  Thinking  newsm78
и междодругото тук пише някой трансформаций: http://bulgarian-sims2-site.dir.bg/_wm/library/item.php?did=3598 … 84229&dflid=3

# 279
  • Карлово
  • Мнения: 4 661
Kak да нахраня симсовете в СИМС 3? Слагам храната от раницата в хладилника и цъкам на хладилника и не ми дава възможност........

# 280
  • София
  • Мнения: 1 508
Можеш да ядеш директно от раницата, в хладилника нещата се използват за приготвяне на по-сложни ястия.

# 281
  • Карлово
  • Мнения: 4 661
Не искам продуктите да ядат. Искам да си приготвят храна. Например палачинки.

# 282
  • Мнения: 1 775
Не трябваше ли да имат няакъв cooking skill, за да могат да приготвят храна? Thinking Ако кликнеш на готварската печка или микровълновата, какво ти дава?

# 283
  • София
  • Мнения: 1 508
За палачинки ти трябва първо ниво, обаче се могат да се приготвят само за закуска или предиобедно ядене (brunch). Трябва да кликнеш върху печката, не върху хладилника.

# 284
  • Карлово
  • Мнения: 4 661
А как се придобива кукинг скил?

Последна редакция: сб, 27 авг 2011, 16:01 от chatNoir

Общи условия

Активация на акаунт