The Sims2 - някой играе ли?

  • 40 104
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 459
Аз я играя и то по 100 000 пъти на ден. Така съм се зарибила, че не съм спряла да си свалям най-различни обекти откъде ли не  Wink

# 31
  • Мнения: 3 634
На мен нещо... не ми става....иска ми диск 2  newsm78

Сложи си крака. Аз я старитрах, но е голяма боза. Не открих как се върти на 360' и се издразних. Всичко е на много елементарно ниво, а човечетата са супер дебели.  Crossing Arms

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Dante ... не си мисли че съм много запозната с тези работи  Laughing  Laughing

# 33
  • Мнения: 3 634
Такова хубаво семейство имах...родиха ми се близнаци! Докато успивах директора на частното училище и децата останаха гладни. Социалните ми ги взеха, а бащата се сби с големия син, който е гей! Освен това бащата е женкар, но си пада само по бабички и майката го хвана с една в джакузито. Сега е бременна и пред развод.  Crazy

# 34
  • Мнения: 734
Такова хубаво семейство имах...родиха ми се близнаци! Докато успивах директора на частното училище и децата останаха гладни. Социалните ми ги взеха, а бащата се сби с големия син, който е гей! Освен това бащата е женкар, но си пада само по бабички и майката го хвана с една в джакузито. Сега е бременна и пред развод.  Crazy

 rotfImao
Аз не знаех, че можело да се родят близнаци....Ще ме зарибите пак, ей!

# 35
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Dante,благодаря ти много.Пуснах я да я свалям,пък дано този път успея да я стартирам.

# 36
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да се включа и аз към The Sims играчите. Поигравам от време на време от както съществува играта. Но общо взето съм на периоди. Имам всички допълнения вече, вчера дръпнах последното и смятам да го инсталирам и да я пробвам, но мисля първо да сготвя, че иначе рискувам нищо да не свърша.   Embarassed

# 37
  • Мнения: 11 747
Тъй като никога не съм я играла, откъде мога да си изтегля The Sims1, пък може и The Sims2, но да не е Замунда, щото не мога да тегля от там  Sad

Ще взема да потърся в Арена.

А дали ще тръгне на моя компютър - лаптоп е и няма кой знае какви видеокарти и прочие? newsm78

# 38
  • Мнения: 11 747
Няма да се оправя....  Трябвало първо да си инсталирам The Sims2, откъде да го взема?! Thinking   пък после нам що си...

Ето какво има в Арена, за желаещите
http://www.DMCA-removal-from-Google/torrents.php?search=The+Sims … y=27&active=1

# 39
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Ето ви и още една луда. Crazy
Не помня откога в къщи се играе Sims1 и естествено Sims 2.Но лошият късмет ни преследва.Преди 1г. мъжът ми купи на децата  диск на играта от Славейков,всичко беше на 6,но не можеше да се строят къщи,а това на нас ни е едно от любимите занимания.Един приятел тогава обясни,че за целта бил необходим оригинален диск и за Коледа се появи и оригиналът плюс една надстройка като бонус.Радостта ни бе голяма,може да се построят страхотни къщи,симовете карат коли,ходят на дискотека,ресторант,забавляват се,но..  Оказа се ,че когато даден сим изпита голяма радост или удоволствие , над главата му се появява синя светлинка и играта забива.Което обезсмисля всичко.Нямам идея на какво може да се дължи,а на съпругътми му писна да се занимава с нашите терзания. Mr. Green
Ако някой от вас има идея? newsm78

# 40
  • Мнения: 3 634
Елица, а защо се мъчите с купени дискове? Освен, ако не го играете на плейстейшън, не виждам смисъл. Всичко необходимо за стартирането го има в Замундата, но както казах не е задачка за всеки. В някаква степен мога да помогна, но много трябва да ви се играе.  amiiii

# 41
  • Мнения: 734
 newsm78
Явно краковете вървят по-добре от оригиналите...Simple Smile

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
newsm78
Явно краковете вървят по-добре от оригиналите...Simple Smile


Е,не си мислете,че веднага се юрнахме да купуваме дискове. Laughing
Мъжът ми бая се потруди да ги свали,но всеки път като пробваше му излизаше съобщение,че необходим оригиналния диск.

Елица, а защо се мъчите с купени дискове? Освен, ако не го играете на плейстейшън, не виждам смисъл. Всичко необходимо за стартирането го има в Замундата, но както казах не е задачка за всеки. В някаква степен мога да помогна, но много трябва да ви се играе.  amiiii

За игра, им се играе на децата особено на щерката,с удоволствие приемам съвети. Hug

# 43
  • Мнения: 3 634
Свали си Симс 2 от Замундата и Daemon Tools. Следвай инструкциите и, ако пак не става ще помагам. Не съм имала случай повредата да е от торента, обикновено моето незнание пречи.

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Благодаря,но се налага да се заема с една прозаична задача като приготвянето на вечеря.Ще докладвам по-късно какво съм свършила. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт