The Sims2 - някой играе ли?

  • 40 041
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • На небето
  • Мнения: 5 530
..........Мъжът ми бая се потруди да ги свали,но всеки път като пробваше му излизаше съобщение,че необходим оригиналния диск........


А, той сложи ли крака, че му излиза такова съобщение? И ако "да", пробва ли да дръпне друг крак?

# 46
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момиче, преди да де-инсталирате The Sims Free Time задължително си копирайте някъде другаде сейфовете и папката Download (със дърпаните в нея скинове). Затри ми се всичко цялата папка ЕА GAME  от My Documents и съответно всичко което бях събирала като скинове от години и всички сейфове със семействата и градове всичко се затри. Ще се пръсна от яд имах 11GB скинове, a  сейфовете ми не ми се иска да си спомням имах допълнително 3 града и всички градове бяха тъпкани с къщи, които съм строила. За нещастие дори мъжа ми (който има компютърна фирма и работи от години с компютри) не можа да ги възстанови и всички програми за тази цел се оказаха безполезни. Възстанови част от нещата, но много естествено всичко се скапа при копирането.   smile3511 smile3518

# 47
  • Мнения: 756
а това за диска трябва да създадете виртуален диск и всичко е ок- после ще пиша , че детето е тладно

# 48
  • Мнения: 3 634
Estell, този номер го знам, за щастие не от личен опит. Мисля, че някъде бях чела, че който и експанжън да де-инсталираш се получава този номер. При мен спирането на тока прецаква докъдето съм стигнала и вече запазвам на всеки 20мин.  Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 3 129
Аз да попитам само...
Как мога да преместя в нова къща семейство, което сама съм си направила. Т.е. вече си имат къща, но в по-голяма да се преместят. Когато натисна на семействата излизат само тези от играта които са си, моето как трябва да се намърда там?

# 50
  • Мнения: 59
Аз да попитам само...
Как мога да преместя в нова къща семейство, което сама съм си направила. Т.е. вече си имат къща, но в по-голяма да се преместят. Когато натисна на семействата излизат само тези от играта които са си, моето как трябва да се намърда там?
Трябва да отидеш на телефона и да избереш "move" или нещо подобно имаше.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз знам ... но незнам далище мога да ти го обясня за да го разбереш....
Значи,след като влезнеш в града... в който ти е семейството... преди да избереш да влезнеш в него, от страни на лентата в ляво има .. най-отгоре "фемилиес"... натискаш го него.. и след това пак там в ляво има едно "муув фемили" натискаш него.. и си избираш твоето семейство.. то те пита нещо и ти избираш "да" и веднага семейството ти отива долу в лентата от кудето може да го преместиш където искаш... надявам се да си ме рабрала  Wink

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
А това където се обаждаш по телефона или по интернет да си търсиш нов дом.. не става.. поне при мен де  Wink

# 53
  • Мнения: 3 634
През телефона, нет-а и вестника може да преместиш определен член на семейството+още няколко, но не и цялото семейство.
Повече инфо на бг ще намерите в тези сайтове:

http://bulgarian-sims2-site.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3

http://sims2forum.forumi.bg/

http://sims2-bulgaria.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3

# 54
  • София
  • Мнения: 3 129
Аз знам ... но незнам далище мога да ти го обясня за да го разбереш....
Значи,след като влезнеш в града... в който ти е семейството... преди да избереш да влезнеш в него, от страни на лентата в ляво има .. най-отгоре "фемилиес"... натискаш го него.. и след това пак там в ляво има едно "муув фемили" натискаш него.. и си избираш твоето семейство.. то те пита нещо и ти избираш "да" и веднага семейството ти отива долу в лентата от кудето може да го преместиш където искаш... надявам се да си ме рабрала  Wink
Много благодаря   bouquet

# 55
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Е, хайде и аз да се запиша в темата за Симс.
Бях се зарибила страшно по Симс Лайф, после ми поомръзна.
Преди месеци си качих и Симс 2. Не ми допада, че е на английски /Симс Лайф има и на руски/, а също така не ми съхранява играта, т.е. при всяко ново стартиране на играта си играя отначало - нищо не е запазено от предишното отваряне на Симс-а... Защо така? newsm78

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
 newsm78 MiRa_55 това го чувам за първи път.. че не може да се запази играта....Нали като натиснеш "quit" те пита дали да ти я запази,защото има неща които може да не се съхранят  newsm78

# 57
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
newsm78 MiRa_55 това го чувам за първи път.. че не може да се запази играта....Нали като натиснеш "quit" те пита дали да ти я запази,защото има неща които може да не се съхранят  newsm78

Да, има и възможност да се запише играта и без да излизаш от нея - е, пробвах и така, пробвах и преди да изляза от играта да я съхраня, обаче - не става. Явно нещо по настройки ли, по какво ли. Абе, важно е, че мога да играя, когато ми скимне. Нямам намерение да я изтрия и отново да я инсталирам, че ми е адски трудно това с инсталирането.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Даааам инсталирането е много много гадно.... и аз не го мога  Crossing Arms  Laughing

# 59
  • Мнения: 3 634
Да кажа за близнаците...родиха се когато за майката основно беше семейството и вече имаше 3 деца. Тези дни ще опитам и с друга двойка.

Общи условия

Активация на акаунт