The Sims2 - някой играе ли?

  • 40 100
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Да кажа за близнаците...родиха се когато за майката основно беше семейството и вече имаше 3 деца. Тези дни ще опитам и с друга двойка.

Къде ги гледахте толкова деца, бе?  #Crazy Laughing Моите къщи все са натрупани с мебели и почти няма място за допълнителни кревати.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Премести ги в по-голяма къща  Wink  Peace

# 62
  • Мнения: 3 634
Нали за всички е ясно, че има кода за пари и не е нужно симсовете да бачкат като луди?! Може да си купиш и най-голямата възможна къща с всички помощници. Аз имам 7 градинаря в къщата на гейовете.  Mr. Green

# 63
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Нали за всички е ясно, че има кода за пари и не е нужно симсовете да бачкат като луди?!

Абе, знам, ама тръпката тогава е различна. Аз пък съм мазохист Rolling Eyes /може би/ Mr. Green и искам семействата ми да си изкарват парите по честен начин.... Тогава когато си купят нещо ново какъв кеф е, ей! Peace

# 64
  • Мнения: 3 634
Нали за всички е ясно, че има кода за пари и не е нужно симсовете да бачкат като луди?!

Абе, знам, ама тръпката тогава е различна. Аз пък съм мазохист Rolling Eyes /може би/ Mr. Green и искам семействата ми да си изкарват парите по честен начин.... Тогава когато си купят нещо ново какъв кеф е, ей! Peace

Да, но не им остава време да се образоват и изневеряват. Все са изморени! Все пак това е виртуалният по-добър живот. bowuu

# 65
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Dante, ааа, моите си изневеряват - дори в семейната спалня и все с колеги  Mr. Green

# 66
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Нали за всички е ясно, че има кода за пари и не е нужно симсовете да бачкат като луди?! Може да си купиш и най-голямата възможна къща с всички помощници. Аз имам 7 градинаря в къщата на гейовете.  Mr. Green


Е защо пък са нужни 7 градинари.И те ли участват в забавите? hahaha

# 67
  • Мнения: 3 634
Нали за всички е ясно, че има кода за пари и не е нужно симсовете да бачкат като луди?! Може да си купиш и най-голямата възможна къща с всички помощници. Аз имам 7 градинаря в къщата на гейовете.  Mr. Green


Е защо пък са нужни 7 градинари.И те ли участват в забавите? hahaha


Много ясно! В къщата на гейовете се въртят само купони. Имат си готвачка и чистачка и всичко е парти нон-стоп.  Laughing Имам една ферма, но нямам крави...идеи?!

# 68
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Я разкажи,че ми стана интересно откъде намери готвачка?В смисъл поръчваш си я като другия персонал ли?А това за фермата е новост също за мен.Какви надстройки имаш?

# 69
  • Мнения: 3 634
За готвачката ти трябва Open for bussiness. Стартираш home bussiness и назначаваш 2 души. Единият му възлагаш make many group meals, а на другия да чисти. Те работят и като се изморят си почиват или у вас, или си ходят. Периодично ти сервираш готвеното и така. Другият вариант е да си купиш коктейлна маса и само избираш restock като свърши яденето. Аз преди имах публичен дом, да ви разкажа ли?  Joy

А фермата си я купих с готова къща и затова незнам откъде да си взема крави или други животни. Пробвах да осиновя пингвин, не стана!  Thinking

# 70
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Давай, разказвай. За сега в къщи децата играят Sims-Pets.На мене ми става досадно,че трябва и с домашните любимци да се разправяш ама ай де.Не знам защо (доста съм боса в тоз занаят)играта от време на време забива и айде пак отначало.И за това я карам дъщеря ми -основният играч  Laughing да си запазва играта на 10-15 мин.

# 71
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз преди имах публичен дом, да ви разкажа ли?  Joy
Еее, ти ме разби с този публичен дом!  Laughing Разказвай, разказвай!

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Хайде MiRa_55 разказвай че и на мен ми стана интересно  Laughing

# 73
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Хайде MiRa_55 разказвай че и на мен ми стана интересно  Laughing

Аз май нямам какво да разкажа, обаче Dante я чакам с този публичен дом... Crazy

# 74
  • Мнения: 3 634
Ами дадох на един, който целта е му да е популярен (нарекох го Pimp) много пари и го преместих в имението в покрайнините. Наех си по известния вече начин постоянен персонал и поканих няколко мадами да живеят при него. Заведох ги в магазина, купих им дрехи и започнах да правя партита и шаврантиите да омайват мъжете.  Laughing Почти всички мъжки симсове ходят в публичния дом.

От днес играя с хора-растения. Готино е защото се раждат направо toddler и после стават възрастни. Възпроизвеждат се сами, а по стандартния начин се раждат обикновени симсове. За хората-растения е много лесно защото не се хранят и не спят, та докато белите си почиват зелените се забавляват. Освен това сем. Хлорофил много добре поддържат оранжерията.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт