Споделете практически идейки как си оправяте настроението!

  • 2 283
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
1. Упражнения за стягане на мускулатурата - пускам си любимата музика и правя упражнения за долните и горните коремни мускули и краката. Там имам най - сериозни проблеми след раждането. Правя ги всеки ден по 20 мин., докато малкия спи. След тях се чуствам прекрасно  Grinning
2. Разходки с малкия на чист въздух - всеки ден най - малко по 2 часа. Доста релаксиращо ми действат.
3. Работат също е добро средство - особено обичам да мия чинии и да гладя.
4. Гледам да мисля само за приятни неща   Wink - имам си една теория, че колкото повече се усмихваш на живота, толкова повече и той ще ти се усмихва  Grinning

# 16
  • Мнения: 402
Преди раждането ми помагаше много слушането на музика, разходките из точно определени улички из квартала ми, похапването на шоколада...
От 9 месеца обаче депресията ми е пълна, нямам нито време, нито желание за гореизброените неща. А лекарката ми каза,че следродилната депресия ( ще й се незнае  #2gunfire) щяла да ми се засили към 10-тия месец  Shocked bowuu

# 17
  • Мнения: 118
Приятел/ка и да носи бира/коняк/вино...  А като ни заскача малкият по главите в опити да докопа чашите... Всичко ми минава  hahaha

# 18
  • Мнения: 51
1. Чаша червено вино късно вечер, гореща баня:)
2. Утре съм на педикюр и цял ден имам настроение Laughing и ще взема да направя и промяна на прическата
3. Не на последно място - шопинг, дай ми само пари да харча. С много работа ги изкарвам и много лесно ми изтичат между пръстите...пуста лъвица
4. Моите приятелки, моята среда, работата

# 19
  • Мнения: 6 315
Нищо не ми помага напоследък. Всичко възможно съм опитала, явно този път просто трябва да мина през "пролетната умора/депресия" по различен начин. Толкова ми е зле главата, че ме е срам даже. Щото върша сума глупости (а те ме скапват още повече) и съм зверски уморена, но пустия ми мозък работи на свои си обороти и не ще да почива  Confused Cry. И съм като на въртележка...

# 20
  • Мнения: 1 732
Маргарита, и аз не съм в цветущо състояние тази пролет...
Вчера даже си купих по препоръка на лекар КалМаЦин - да си направя една терапия, тъй като действал косвено и на нервната система. Адски изморена се чувствам, и подтисната, и без грам тонус. Сега екипчето, маратонките и през оставащите почивни дни ще тичам на стадиона. Дано като се изморя физически, се промени нещо.

# 21

Общи условия

Активация на акаунт