Празника на мама наближава, РАЗГРАД с юбилейна тема поздравява!

  • 9 015
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАВЕЛ НА МАМА PLAMPETJ!Да е жив и здрав,добър ученик и расте спокойно! newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  bigdance2 dance

# 16
  • Мнения: 25
Ето и по едно кафе,то тази сутрин пак сама ще си го пия май ами!Ставайте,ставайте,ето Coffee

# 17
  • Мнения: 227

Момичета честит Национален празник на България

# 18
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Честит празник на всички Българи!

Честит рожден ден и на Павел на мама Plampetq!



и за мама

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 09:10 от Аз съм си

# 19
  • Мнения: 227
Честит Рожден Ден,
на Павел! на мама plampetq

Бъди здраво , умно , палаво и щастливо дете!
Весел празник и много подаръци!

# 20
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
така сега и аз да кажа за каузата - винаги когато мога ще помагам Peace Така, че бройте ме!


Между другото в миналата те4мичка и аз зададох въпрос - Защо Max_mama я няма във списъка ни? Защо и децата и ги няма? Тя също е от Разград и продължава да пише във  Форума!

# 21
  • Разград
  • Мнения: 518
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАВЕЛ НА МАМА PLAMPETQ!!!
 newsm59 С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО, МНОГО ПРИЯТЕЛИ И ВЕСЕЛИ ИГРИ!!! newsm59

ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!!!


Плами за теб

# 22
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
а още кафе иска ли някой?

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Честит национален празник!!!

Пети, честит рожден ден на Павчо!!!
Да ти е жив и здрав!!!


# 24
  • Мнения: 500
Честит рожден ден на Павел!Да расте жив и здрав и много да помага на мама!
Честит ни национален празник празник !
Аз ще тръгвам,че днес се успахме,ама снощи аз издържах само до 2 часа.......... Tired

# 25
  • Мнения: 50
Честит национален празник!

Честит рожден ден на Павел! Нека бъде много здрав! Весело и безгрижно детство!

Бен, темата е страхотна Peace.

Хубав ден на всички, приятна разходка Grinning.

# 26
  • Мнения: 124
Честит Празник на всички!
Честит Рожден Ден на Павчо!Да расте здраво и щастливо дете!Да е най-обичания син и батко!
Ели,max-mama я няма в списъка,защото не е писала скоро тук.Танчето помоли всеки да погледне дали съществува в списъка,защото разчисти малко списъка.И тъй като никой не се обади аз го копирах същия!Просто приех,че останалите наистина нямат желание да са сред нас!
Моля всеки,който има желание да бъде вписан да ми сигнализира(може и на лични).Не ме мързи и веднага ще бъде добавен!Предварително се извинявам на всички за допуснатите грешки!
Сега да започна с конструктивните предложения относно дома!
1.Да организираме акция за събиране на дрешки!Децата там са от 3г.до 16г.така,че почти няма ограничение!Дрешките трябва да са здрави и без лекета!Който реши може да ги оставя при Мирка в магазина,после ще ги разделим по възрасти и ще ги занесем.
2.Моля ви помислете можем ли да направим великденски базар!Който има желание и може да прави разни украшения да сигнализира!В клуб"Хоби"има много идеи.Освен това много от градовете организират такива базари и можем да взаимстваме от техните идеи!Естествено,ако харесате нещо,мисля,че е хубаво да се изпрати едно лично до твореца с молба да се използва идеята му!Нека уважаваме труда на всички!
3.Аз мисля да се ссвържа с художествената паралелка на Ботев и да ги помоля за участие!Ако някой има друга подобна идея моля да сигнализира!
4.За да наемем от общината маса,трябва да сме организация или да сме под шапката на такава!Помислете към кого да се обърнем!Всъшност,ако sindarella може да помогне с разяснение точно каква трябва да е организацията ще сме благодарни!В смисъл можем ли да използваме някое читалище примерно?
Това е за начало!

# 27
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Благодаря за отговора Бен  bouquet

Това за дрехите е супер идея - всеки има в гардероба дрехи които не носи или са станали малки на децата. Peace
Може пак да съберем по някой лев и да им купим памперси и мокри кърпички (от това имаха нужда нали newsm78) Дали няма да може да сложим една кутия в магазина на Мирката (ако е съгласна де  bouquet) и до Велик ден който може да пуска там по колкото може да отдели. предполагам няма да е проблем всеки да отдели по 2-3 лв на седмица за тези деца. До Великден има кажи чеи два месеца......... Та с тези пари може да се купят памперси.

# 28
  • Разград
  • Мнения: 2 102
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАВЕЛ! ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!

# 29
  • Мнения: 500
Благодаря за отговора Бен  bouquet

Това за дрехите е супер идея - всеки има в гардероба дрехи които не носи или са станали малки на децата. Peace
Може пак да съберем по някой лев и да им купим памперси и мокри кърпички (от това имаха нужда нали newsm78) Дали няма да може да сложим една кутия в магазина на Мирката (ако е съгласна де  bouquet) и до Велик ден който може да пуска там по колкото може да отдели. предполагам няма да е проблем всеки да отдели по 2-3 лв на седмица за тези деца. До Великден има кажи чеи два месеца......... Та с тези пари може да се купят памперси.
Нямам нищо против,ама не знам,дали имам право...да не ми тръснат някой акт? newsm78Иначе знаете,че съм винаги нареща........с каквото и колкото мога...Ето днес минаха от градината ни-събрали са парички за двд.Браво!Похвално!Сега ще им запишем Франклин и някои други филмчета и песнички.Не знам тия деца в Просторно ,дали имат тв и ако не-дали да не съберем парички и с тая цел.....
Айде,отивам да полягам,че нещо много ми се спи напоследък......... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт