Някой ползвал ли е секса за предизвикване на раждане?

  • 6 852
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 357
една приятелка го използваше за това и роди малко преди термин и то много лесно - дали има общо незном, но според лекарката и имало  Peace

# 16
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
да  и с двете бременности.ама си излязоха когато си искат.

# 17
  • Мнения: 50
    То секс и ние си правихме до последно ,но въпроса е дали сте се възползвали от природните простагладини/тоест сперма/.
   Mr. GreenСнощи опитахме ,но все още съм си у дома ooooh! така ,че май ще се чака .Joy

# 18
  • Мнения: 1 938
При мен не действа.  Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 555
Не действа особено!  Crazy Аз моя мъж го тормозех много.  Twisted Evil Родих 10 дена преди термин, но плацентата ми беше отдавна престаряла и се очакваше по-рано да родя, така че едва ли е това причината. Но пък доста бързо и лесно родих....тук може и сексът да е помогнал кой знае?  Thinking

Пробвай,няма какво да ти стане.И без това скоро след като родиш няма да видиш секс  Twisted Evil
Поне няколко месеца Simple Smile

Ееее...не плашете така момичето. И по-рано може ...  Rolling Eyes Blush

# 20
  • Мнения: 872
    То секс и ние си правихме до последно ,но въпроса е дали сте се възползвали от природните простагладини/тоест сперма/.
   Mr. GreenСнощи опитахме ,но все още съм си у дома ooooh! така ,че май ще се чака .Joy

По-редовно,по-редовно  Mr. Green


Ееее...не плашете така момичето. И по-рано може ...  Rolling Eyes Blush
е,поне лохиите да спрат  Joy

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Да,но ефект нямаше. Wink

# 22
  • Мнения: 3 069
Не съм пробвала.
Пожелавам ти успех и леко раждане.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Опитай , няма какво да се случи , освен да родиш  Joy.
Услех и леко раждане Peace

# 24
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Не бих опитала да правя секс точно за предизвикване на раждане, а и с този голям корем в 9ти месец и като знам какво ме чака....
Предпочитам да трая и да очаквам "включване" от медицинските признаци, че ще раждам.... Wink
Успех и дано леко и безпроблемно станеш мама! Peace

# 25
  • Мнения: 27 524
Аз не, защото нямах желание. Разхождах се много и ядях ананас  Grinning Родих 3 седмици по-рано, но разбира се заради нито едното от двете  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 372
И аз съм 3 дни преди термин и от няколко дни се колебая за този метод. То като не помага няма и да навреди, обаче първо с този корем и при липса на желание не знам как ще се получи, и мъжо не мога да навия. То сега бебето се било спуснало по - надолу и въобще не ще и да чуе за секс!  Трябва явно да търся някой друг Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 50
 Опитах още веднъж, но  newsm25.Днес ми е термина.Явно съм от тези ,при които не се получава.
Вече ще си чакам.
Благодаря на всички за отговорите  bouquet

# 28
  • Мнения: 6 442
Стискам палци всичко да мине успешно!Когато си е решило-тогава ще дойде!
И да се похвалиш! Hug

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Аз опитах този начин, но ефект нямаше. Всичко е строго индивидуално.
И аз. Опитите бяха доста интензивни LaughingПреносих и на 7 ден ми предизвикаха раждането.

Общи условия

Активация на акаунт