дограма

  • 10 370
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
тя сега е от ПДЧ.но искаме да я сменим,за6тото дуьа, а е на 6год.

# 16
  • Мнения: 1 120
Века, Рехау, немския профил е за предпочитане.

# 17
  • Мнения: 606
  Сложете си дървена. Тези съкращения не ми вдъхват доверие за врата. А тя като входна не трябва ли да е кражбоустоичива???

# 18
  • Мнения: 852
Ние си сложихме немски ПВЦ профйл Тисен,без никакви забележки относно дограмата и монтажа Peace

# 19
  • Мнения: 31
Някой използвал ли е услугите на тази фирма http://www.alu-tech.com/ ? Ще ви бъда благодарна ако получа информация от вас за качеството на работата им и цените!!!   bouquet

# 20
  • Мнения: 31
Няма ли някой от Варна или Русе, който да е ползвал услугите им?

# 21
  • Мнения: 8 999
Нашата е на Трокал, 5 камерна, двоен стъклопакет. Другата - пак, но вместо стъклопакет има ПДЧ.

# 22
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
А някой има ли наблюдения над дограмата Шуко / Schuco /?
Чудим се коя да изберем Саламандър или Шуко?  newsm78

# 23
  • Мнения: 337
Тисен е най-добрата немска дограма засега с гаранция от 5 години. Професионалистите в дограмата работят в  град Берковица. Знам, че там има най-много фирми в цяла България за производство на пластмасова и алуминиева дограма. Ние сме с такава, потърсете и разгледайте офертите. Нашата е на "Тера пласт".

# 24
  • София
  • Мнения: 6 091
А някой има ли наблюдения над дограмата Шуко / Schuco /?
Чудим се коя да изберем Саламандър или Шуко?  newsm78
Когато аз проучвах ПВЦ дограмите, бях останала с впечатлението, че Саламандър са от най-добрите...  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 825
И аз се нуждая от информация за PVC дограма. Освен качеството и, според мен, е важно също така и фирмата "да не си остави ръцете". До гуша ми дойде да правя рекламации. Ще се радвам на предложения за изпитана фирма в района на София.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Нашата е на Трокал, 5 камерна, двоен стъклопакет.....
Peace

# 27
  • Мнения: 133
здравейте и на мен ми предстои смяна на дограма и като гледам ПВЦ-то е по предпочитата.а да питам не пожълтява ли?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 825
Моля, препоръчайте фирма, която ви е монтирала дограмата и от която сте доволни!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 390
Направете си дограмата по програма Енергийна ефективност. Това гарантира донякъде качеството й, а и ви връщат 20% от вложените материали.

Общи условия

Активация на акаунт