Режим, не диета !

  • 3 123
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Аз пък съм на мнение,че сладкото, тестеното и другите "дебелеещи неща" трябва да се изключат от нормалното хранене.Не може цял ден да тъпчиш вафлички ,чипс,хляб и т.н.и после да чакш да сваляш килограми.Извинете ме не искам да засегна никой.Това си е мое мнение.
Абсолютно подкрепям! Peace И мисля че диетката си заслужава.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
Заслужава си да се опита, за мен си е диета, при положение, че вечер сядам с мъжа ми на масата - той мушка пържоли, а аз стъргана ябълка...си е чиста диетка Mr. Green

# 17
  • Мнения: 72
искам да попитам дали ще има същаят ефект ако е само на ябълки( тоест без канелата и сусам)

# 18
  • Мнения: 201
Комбинацията ябълки с канела е логична - канелата е сред изгарящите мазнинините храни. Сусамът обаче е изключително калоричен. Доколкото ми е известно е препоръчителна добавка към храната на веганите и бодибилдърите, които не консумират млечни продукти - съдържа много калций.
Ще се поразровя из нета да попрочета повече, иначе съм склонна да опитам.

# 19
  • Мнения: 76
Напълно възможно,това са само две ябълки.

# 20
  • Мнения: 22 437
Щом е без тестено, сладко и "дебелеещи неща", не е нормално хранене Naughty. Това си е чиста диета, която съчетана със спорт, както биха казали доста хора , не може да не даде резултати. Единственото по-различно е пречистването с тези ябълки, сусам и канела.

Да бе, според теб трябва да се натъпчем с 2банички, 1шоколад и още нещо, че да е нормално хранене ли?
Диетата е нещо съвсем друго.

# 21
  • Мнения: 2 172
Щом е без тестено, сладко и "дебелеещи неща", не е нормално хранене Naughty. Това си е чиста диета, която съчетана със спорт, както биха казали доста хора , не може да не даде резултати. Единственото по-различно е пречистването с тези ябълки, сусам и канела.

Да бе, според теб трябва да се натъпчем с 2банички, 1шоколад и още нещо, че да е нормално хранене ли?
Диетата е нещо съвсем друго.

Много ясно!Ако може и с боза  Mr. Green За мен всичко,което е ограничение(тоест не ям каквото ми се иска и когато ми се прииска по колкото ми се прииска) си е чиста диета.Щом вече правя нещо умишлено и то ме затормозява психически по някакъв начин и ме кара да мисля за него,значи си е диета(ограничение,режим) както искате го наречете  Peace А когато си яма колкото ми душа иска и съм весела и щастлива,значи си е нормално ядене( за всеки това понятие е относително  Mr. Green ) при мен значи промишлени количества  Crazy

# 22
  • Мнения: 22 437
Тук не ставаше въпрос кой как разбира понятието нормално ядене и диета.

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Някой пробвали режима?Има ли резултат?Давайте мнения.

# 24
  • Мнения: 440
 И аз да попитам - какво стана,някой пробва ли режима ?

Общи условия

Активация на акаунт