Басейн в София?

  • 2 857
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
И ти искаш да плуваш в басейн на болница? Просто така, за удоволствие?  newsm78
Какъв е проблема? Басейна на Правителствена сигурно е най-поддържания на целия полуостров.
Преди 12-13 години плувах всеки ден там.
Беше чисто и поддържано, но най-вече не
беше препълнено. Съблекалните не бяха от
най-луксозните, но имаше сауна, а отсреща
и разни уреди и масажи. Че и кортове даже.
И какво? Сега е затворена базата, така ли?

# 16
  • Мнения: 5 370
Лиска, Тонита е дала отговор на въпроса за басейна на Правителствена.
Иначе-в Правителствена има СВОБОДЕН достъп срещу официално заплащане на касата и документ. Има и случаи по клинични пътеки, естествено.
Естествено, който си е контингент на болницата, не плаща нищо-имам предвид служители на разни министерства....не съм много наясно.
П.С. Голям фен съм на тази болница!!! Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 11 711
Ако държиш на басейн към болница имало такъв и към болницата на Мазнейкова.Но нямам лични впечатления,чист ли е,колко е голям,става ли за толкова малко дете.

# 18
  • Мнения: 2 755
Ако държиш на басейн към болница имало такъв и към болницата на Мазнейкова.Но нямам лични впечатления,чист ли е,колко е голям,става ли за толкова малко дете.
Там има малък басейн подходящ за 2-годишни жабки и е в съседство с басейна за възрастни. Гледах го в сайта им, обаче лични впечатления оттам нямам.

# 19
  • Мнения: 4 916
Ако държиш на басейн към болница имало такъв и към болницата на Мазнейкова.Но нямам лични впечатления,чист ли е,колко е голям,става ли за толкова малко дете.
Там има малък басейн подходящ за 2-годишни жабки и е в съседство с басейна за възрастни. Гледах го в сайта им, обаче лични впечатления оттам нямам.

Мисля, че има един отбор в "Красива мама", които ходят там на водна аеробика. Дуци, Еми и други, те могат да дадат повече инфо за този басейн.

# 20
  • Мнения: 4 916
Лиска, Тонита е дала отговор на въпроса за басейна на Правителствена.
Иначе-в Правителствена има СВОБОДЕН достъп срещу официално заплащане на касата и документ. Има и случаи по клинични пътеки, естествено.
Естествено, който си е контингент на болницата, не плаща нищо-имам предвид служители на разни министерства....не съм много наясно.
П.С. Голям фен съм на тази болница!!! Heart Eyes Heart Eyes


Доколкото помня, в Правителствена вече може да се отиде и само с направление от личния лекар. Виждала съм много хора с направление и то от цялата страна. Може да се отиде и да се плати на общо основание - мисля че преглед във Вътрешни болести например е 20 лв.
Има кабинети, в които дори контингента не може да се прегледа без направление от джи пи-то.

# 21
  • Мнения: 3 423
Съвсем се отплеснахте. Темата е за басейна.
Какви клинични пътеки, какви Вътрешни или
други болести? Искате да кажете, че трябва
направление, за да се ползва басейн, така ли?
Някога басейнът се ползваше без направление.
Ползваше се от здрави хора, можещи да плуват.

# 22
  • Мнения: 17 546
Ходя да плувам в басеин "Академика", защото съпруга ми е инструктор по плуване там. Басеина се намира в комплекса на БАН, срещу завод Електроника - кв.Гео Милев. Обстановката в съблекални и бани не е луксозна, но водата в басеина се подгрява и има химичен контрол на място. Дълбочината в единия край е 1,70, а в другия 1,40.

# 23
  • Мнения: 653
доста си смела - с две годишно дете в обществен басейн?!
водата трябва да е поне с 2-3 градуса по-топла за детето, а и чистотата на водата и самия басейн е особено важна
посещавала съм баня Мадара преди ремонта, ходих редовно и на Спартак, ами не мисля че е особено чисто
особено за малко дете
поинтересувай се за басейн, в който предлагат плуване за бебета, там може би ще е по-удачно
работила съм като спасител на басейн и освен да наблюдавам хората, трябваше да се грижа за чистотата на басейна, плочките, водата и т.н. , включително рН и хлориране, оттогава много гледам къде ходя да плувам


а детето просто не знам кога да го подхвана да се учи - някой може ли да каже - възраст 4-5 годинки дали е добре?

Общи условия

Активация на акаунт