Пей с мен!

  • 24 035
  • 583
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 11 747
Той Борис Солтарийски направо си пя вместо човека на Кали, но и вместо самата Кали да беше пял някой!

# 271
  • Мнения: 4 435
Дам,човека на Софи беше много зле.Дано и в другите стилове не е така.И на Кали половинката се изложи.Иначе Кали по принцип може да пее,не ми пречи че не се е справила този път.А Деси и аз смятам,че няма да смени момиченцето,не само заради баща й,ама тя много й се радва наистина,а и момичето има глас.

# 272
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
кой е бащата на мелинда?  newsm03

# 273
  • Мнения: 4 435
Хари Христов е баща й.Ето песен дует между него и Деси: http://www.zazz.bg/play:344dd6e0

# 274
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
мерси. не го знам. Simple Smile ама дъщеря му пее по-добре. Grinning

# 275
  • Мнения: 11 747
да и на мен дъщерята ми се вижда по-талантлива, макар че то в тази песен не се видя талант ни на Десислава, ни на Хари...

# 276
  • Мнения: 1 318
Ей сега го дръпвам и като го изгледам, ще пишем и коментари.  Simple Smile

# 277
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не знам защо ми се стори, че проблемът беше в микрофона на половинките.
Имах чувството, че е настроен за беквокал, но все пак не съм специалист по озвучителна техника.

# 278
  • София
  • Мнения: 6 302
Преди малко говорих с една приятелка, тя е била на концерта в понеделник. А мъжът й работи във фирмата, която прави озвучаването на "Пей с мен". Та приятелката ми каза, че определено е имало проблеми със звука, микрофоните и ефектите. Но на мен пред телевизора си ми хареса, аз явно толкова разбирам... Девойчето с Орхан Мурад май беше повечко притеснено и не се представи по най-добрия начин. И този Анджело.... язък за Тони Димитрова, аз много я харесвам. Браво на Иво Гюров и дуетната му половинка!  bouquet

# 279
  • Мнения: 11 747
Ох, аз ако работех с тези озвучители, демек ако бях една от тях, щеше много да ме е срам... Embarassed  Ми то беше трагично, аз толкова лошо озвучаване не бях чувала от Стар Академи насам - те бяха пословични с некадърността си!!

Дано не осерат и следващия концерт, просто беше мъка, беше ме яд, не можах да гледам предаването, нито да се насладя на песните - толкова беше кофти! Щом ти е познат, кажи му да внимава в картинката!! Naughty

# 280
  • Мнения: 11 747
Айде, Вейдър на Йода думаше.... Mr. Green

# 281
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 083
Много ми е постно това предаване.

# 282
  • Мнения: 11 747
Ох, постничко е, да!  Blush  А на мен така ми се иска да потръгне, да се развихри.... Не знам, нещо явно много е употребен тоя екип, не им се получава.
МИ изпростява и изолигофренява, това пък верно на Златния Орфей бие, както някой каза, някъде тука... Няма нещо посредата. Тъй както беше МИ миналата година беше ок!

# 283
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Oооох, тоя звук нещо не им се получава.
Ехо ли има, микрофония ли се получава - не знам, обаче беше зле.
Само Дарт Вейдър с гъдулката ме накара да се смея Wink
Иначе като сверих резултатите - пак не сме познали, ама хич  Mr. Green

# 284
  • София
  • Мнения: 431
И на мен отначало ми приличаше на Златния Орфей, обаче нещо започна да ми харесва и то доста. Някак си струи положителна енергия и много настроение, нещо, което не може да се каже за конкурентното му предаване МИ.

Общи условия

Активация на акаунт