Пей с мен!

  • 23 997
  • 583
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 17 546
Ивайло Гюров - не особено известен, да не казвам - хич! Не е ли оперен певец? Определено не е звезда!
С Иво сме съученици. 12 години сме учили заедно и приятели бяхме. Завърши естрадния факултет на Консерваторията, но се справя и с оперни арии горе-долу добре. Това, че не е известен не го прави по-некадърен, но просто никой не го лансира, защото е с твърде обикновен произход. Иначе има данни човека, не го познавам от вчера, а и всичко свързано с музиката правеше с желание от дете. Така че аз съм пристрастна и си го харесвам, щото си имаме много детски спомени и щуротии с него.

# 406
  • Мнения: 1 475
Сутринта по Нова ТВ казаха, че Кали и Софи са намекнали, че искат да си сменят партньорите и тази вечер ще стане ясно!! Simple Smile

# 407
  • Мнения: 184
Ако съм чула добре, на разбора миналата седмица Маестрото препоръча тези смени също.
Сякаш и Орхан Мурад беше в размисъл, отклони въпроса в понеделник.

# 408
  • Мнения: 4 111
Ивайло Гюров ми е фаворит, за мен нямат слаба песен с Яница до този момент. Известен си е човека, но не е толкова лансиран като поп-фолк дивите.
За концерта от понеделник - възитена съм от Наско и Ива! Маргарита Хранова и Севинч, също и Десислава и Мелинда също се справиха отлично!

# 409
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Прекрасни дуети. Браво!
Все още нямам изявен фаворит. Много харесвам Тони Димитрова и Анджело.
Но много добри са всички.
Не мисля, че има нужда от смяна на партньора...

# 410
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На мен пък страшно ми харесва как пее Ивайло Гюров. Дуета им е много добър.

# 411
  • Мнения: 2 185
Ще има смени днес  Peace . Пристигат всички участници, които не са били избрани в началото

# 412
  • Мнения: 11 747
Балу, аз съм далеч от идеята, че не може да пее човекът! Напротив!
Цитата, който си дала е от преди началото на шоуто и там се коментираше що за звезди са 'звездите'. Та аз казах, че той не е звезда - просто е много слабо популярен, непознат е и за млади, и за стари. На мен лично ми е познат от преди 4 години от телевизия Планета - дуета му с Нелина, както и няколко самостоятелни песни, които имат и видеореализация. Въртят ги изключително рядко, вече - изобщо! Дори върлите фенове на Планета не го знаят кой е!

# 413
  • Мнения: 184
Сигурно на човек му трябва железен музикален слух и слухова памет, за да успее да избере своя човек само от тези кастинги, без реална възможност да попее пробно с него. Още повече, че и тук се минава през различни стилове, а те показаха на кастинга по две парчета.

Видяхте ли това?

Дивна от “Пей с мен” не иска Миро
Дивна, фаворитката на зрителите, които се кефят на "Пей с мен" по Нова, вече се чувства като истинска звезда. Малката красавица две поредни седмици задържа първото място след гласуването с есемеси и започна да си позволява капризи. Освен че има специални претенции към гримьорите и стилистите, Дивна се уговаря и с операторите как да я снимат. Актуалната глезотия на гласовитото момиче е свързана с дуетния й партньор Миро. Малката не харесвала как пее бившата половинка от "Каризма". Момичето няколко пъти му отправяло забележки, а той не се справял с изискванията й. Разногласията при разучаването на песните станали причина Дивна да пожелае да сменят Миро. "Вече не го искам. Трябваше да ме сложат с Тони Димитрова. Тя ми е любима и си мечтаех да пея с нея". Засега родителите на девойчето не съумяват да се разберат с режисьорите. Техният аргумент е, че Миро е безкрайно компрометиран и не искат дъщеря му да се свързва с неговия образ.

http://standartnews.com/bg/article.php?d=2008-04-02&article=227733

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 11:50 от auerhahn

# 414
  • Мнения: 4 841

Ееее, не, това направо не може да е истина  #Crazy

Това е един от основните ми доводи защо не приемам децата от рано да стават звезди... То голям човек не може да устои на изкушението да се самозабрави, какво ли остава за дете... Винаги се сещам за Дрю Баримор и Маколи Кълкин - партита, алкохол, наркотици, ранни (неуспешни) бракове... Странно какво ли са очаквали рподителите ПРЕДИ шоуто, та да имат претенции сега  Thinking
Ако е истина тази статия, нямам думи просто...

# 415
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ами миро без Дивна пак ще си е миро и ще издава хит след хит а пък Дивна ще си залезе от небосклона след шоуто и е под въпрос дали някога пак ще чуем за нея.

Pina, на тебе може и да не ти е познат Ивайло Гюров от друго освен от дуета с Нелина, но той си е известен певец, спечелил един куп награди.
Аз лично за първи път го видях в ролята на Юда в мюзикъла "Исус Христос Суперзвезда" и бях възхитена. А песента му с Нелина не съм чувала и не желая да я чувам.

# 416
  • Мнения: 11 747
Жади, песента му с Нелина е кавър на италианска песен в стил 'Сан Ремо' така, че.. Grinning

Както писах, на мен ми е познат, но на хората около мен - никак! От това съдя и съм сигурна, че не е познат масово в страната, иначе разбира се, че все някой го знае!

# 417
  • Мнения: 17 546
Жади, песента му с Нелина е кавър на италианска песен в стил 'Сан Ремо' така, че.. Grinning

Както писах, на мен ми е познат, но на хората около мен - никак! От това съдя и съм сигурна, че не е познат масово в страната, иначе разбира се, че все някой го знае!
Песента им е Разкошна http://www.vbox7.com/play:6593f11f   ( http://www.youtube.com/watch?v=3IyYqJyc-zk  оригинала ) и е още едно доказателство за  това, че Иво има чудесен глас! Той изпя същата песен с Яница. Да, и аз казах, че не го тиражират поради това, че няма кой да му даде едно рамо, както в повечето случаи става така и то преди всичко с некадърници. Дано това е отправна точка за възход на кариерата му. Човека се отдаде на семейството си  и на двете си деца и не е напирал здраво за позиции. Пееше вечер в доста големи столични заведения и дълго време пя в "Дали". Сега не знам къде се изявява. Последно се видяхме преди няколко месеца на сбирка с приятели, но там той не говори за професионалните си ангажименти. Просто много му се радвам и го оценявам, защото просто който си може си го може!
pina, нямам никакви претенции към мнението на никой за никого, просто твоето мненеие (от началото на темата) беше кратко, ясно и конкретно, затова го ползвах.

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 13:08 от Балу

# 418
  • Мнения: 4 435
Аз съм на мнение,че Кали,Софи и Орхан трябва да си сменят партньорите обезателно.

# 419
  • Мнения: 17 546
А това е една уникална, за мен, песен "Лале ли си, зюмбюл ли си" в изпълнение на Иво Гюров (не гледайте клипа, той е случаен).  http://www.vbox7.com/play:318a4a1b

Общи условия

Активация на акаунт