Пей с мен!

  • 23 967
  • 583
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X
Аз съм на мнение,че Кали,Софи и Орхан трябва да си сменят партньорите обезателно.
Аз също-а пък ако има начин и Павел и Даниел да сменят техните половинки/Каролина и Камелия  имам предвид/......... Mr. Green

# 421
  • Мнения: 2 185
Аз съм на мнение,че Кали,Софи и Орхан трябва да си сменят партньорите обезателно.
Аз пък съм на мнение, че партньорът на Софи-то трябва да я смени нея  Thinking

# 422
  • Мнения: 4 111
Аз съм на мнение,че Кали,Софи и Орхан трябва да си сменят партньорите обезателно.
Аз пък съм на мнение, че партньорът на Софи-то трябва да я смени нея  Thinking

Да, тяхната песен ми хареса до момента, в който се включи тя.  Tired

# 423
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хич не ми харесва Дивна... бърза да живее... не прилична на 10-сет годишна (ако не бъркам). Което означава, че гласчето й е още детско и не може да е дуетно с глас на зрял мъж(?).
Как са на 1-во място, се чудя?

# 424
  • Мнения: 11 747
Ами заради Миро, той си има много фенки сред тийнеджърките, които гласуват

# 425
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Е в крайна сметка май вестниците пак излъгаха народа. Дивна отрича да е истина това във вестника и изглежда се разбира добре с Миро.
Опс Кали си сменя партньора.

# 426
  • Мнения: 603
Кали и Софи ще са с нови партньори. Дано да им потръгне - имат добри гласове и двете

# 427
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Опс :–)
Нови партньори, нови емоции Wink
Мисля, че Кали трябваше да го вземе този мен още в началото. Той е професионaлен шоу"мен", ще си паснат май Simple Smile
За Софка -  #Crazy чудя се . Аз не я харесвам, но момичето пее. Ще видим.

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 09:14 от Ян Бибиян

# 428
  • Мнения: 1 009
Иво и Яница бяха страхотни на третия концерт, заслужават първото място. А Камито горката нещо не и се получава

# 429
  • Мнения: 184
За съжаление съм забравила представянето на двамата аматьори, избрани снощи. Ще ги видим в понеделник.
Светльо много добре се държа с Венета:)
Някой може ли да разясни малко повече за озвучаването? Не става ли така- от един монитор чуваш клавирни, от друг- бас и т.н., настройки на микрофона ли се правят?
Софи ми е симпатична с откровеността си:)
Много се радвам, че вече се получава предаването.

# 430
  • София
  • Мнения: 11 120
Хич не ми харесва Дивна... бърза да живее... не прилична на 10-сет годишна (ако не бъркам). Което означава, че гласчето й е още детско и не може да е дуетно с глас на зрял мъж(?).
Как са на 1-во място, се чудя?

Тони го каза, хората се умиляват  Wink

# 431
  • Мнения: 472
Да, и аз казах, че не го тиражират поради това, че няма кой да му даде едно рамо, както в повечето случаи става така и то преди всичко с некадърници. Дано това е отправна точка за възход на кариерата му. Човека се отдаде на семейството си  и на двете си деца и не е напирал здраво за позиции. Пееше вечер в доста големи столични заведения и дълго време пя в "Дали". Сега не знам къде се изявява.
Изявява се предимно зад граница и на частни купони. Има човек, който му дава доста сериозно рамо и то от няколко години. Не съм аз  Joy, но познавам лично и Иво и продуцентът му. За таланта му няма да говоря. Той е безспорен  Wink

# 432
  • Мнения: 17 546
Изявява се предимно зад граница и на частни купони. Има човек, който му дава доста сериозно рамо и то от няколко години. Не съм аз  Joy, но познавам лично и Иво и продуцентът му. За таланта му няма да говоря. Той е безспорен  Wink
Да, беше в LA при наша обща приятелка няколко пъти. Това е чудесно! Peace Не знам кой е човека, който го продуцира, но заслужава подкрепата му, защото има глас за разлика от доста набедени за звезди.

# 433
  • Мнения: 472
Да, беше в LA при наша обща приятелка няколко пъти. Това е чудесно! Peace Не знам кой е човека, който го продуцира, но заслужава подкрепата му, защото има глас за разлика от доста набедени за звезди.
И не само там  Wink
Продуцентът му е страхотен човек. Повярва в него и в таланта му, а той наистина го заслужава. От както на мода дойдоха разни едрогърди, дългокраки и пр., на таланта рядко се дава шанс, за съжаление.

# 434
  • София
  • Мнения: 6 302
Абе хора, само мен ли ме "впечатли" снощния тоалет на Софи?!?... Просто нямам думи

Общи условия

Активация на акаунт