моля за малко помощ - синът ми не може да пребори един грип

  • 2 024
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 506
bendji, смъкнах я, макар и с нежелание - два часа пищя, че го боли гърло (този път) и накрая му дадох нурофен. Ще видя като отмине действието му какво е положението. Междувременно ходихме при хомеопатката - не се вижда нищо страшно според нея - нито ухото му е кой знае колко възпалено, нито гърлото => би трябвало болките, които изпитва да са поносими, но уви - не са... Дишането е чисто, даде някаква реакция като го "удари" по бъбрека, но не е тревожна според нея. Даде му лекарство и каза, че се надява да не го боли повече, надявам се да е така... Дано най-сетне да тръгнат нещата към подобрение.

# 16
  • Мнения: 61
Силно се надявам вече да сте по-добре!  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 655
даде някаква реакция като го "удари" по бъбрека, но не е тревожна според нея.
При грипни състояния синът ми все се оплакваше от болки в кръстчето и след подобен 'удар' по бъбрека от страна на дежурния лекар открихме проблема. Моят съвет е да направите ехограф на бъбреците за всеки случай. Ако искаш може да ми пишеш на лични за подробности.
Бързо оздравяване!

# 18
  • Мнения: 3 506
Няма особена промяна при нас. Около 3 часа сутрин е ОК и изглежда малко по-жизнен, и след това всичко отначало. Боли ме ухото, боли ме гърлото, боли ме бузата, боли ме езика, лошо ми е. Има леко зачервено гърло, леко възпалено ухо и леко грубо дишане - според хомеопатката никакви физиологични причини за такива нетърпими болки или за температурата, която вдига.

Svetla1, при вас имаше ли някакви други намеци за проблем? Така ми се искаше да мине всичко, без да го водя по много доктори. Но се чувствам все по-безсилна  Sad

# 19
  • Мнения: 1 655
Svetla1, при вас имаше ли някакви други намеци за проблем? Така ми се искаше да мине всичко, без да го водя по много доктори. Но се чувствам все по-безсилна  Sad
Друг път оплаквал ли се е от болки в областта на бъбреците? Поддържането на необяснимо висока температура може да е от бъбреците. Една стерилна урина и ехография ще дадат отговор. Ще ти пиша на лични как се развиха при нас нещата.

# 20
  • Мнения: 3 506
Не, не се оплаквал от болки там, но сега се сещам, че няколко пъти се оплаква в последните месеци, че му пари като пишка. Аз ги отдавах на разни проблеми с плуването (той ходи на плуване и нещо не се разбират с треньорите).

# 21
  • Мнения: 3 506
Искам да се похваля, че Ники вече е добре. Възстанови си напълно тонуса, обяви на всеослушание, че днес вече нищо не го боли (макар че се оплака в последствие един-два пъти от ушенце, но явно отшумява), поставил се е сам на плодова (най-вече динена) диета и си наваксва пропуснатото в лежане време. На мен остава да реша дали след известно време да му повторя кръвната картина, която се оказа, че е доста лоша, и евентуално да му проверя бъбреците и слуха. Доколкото се познавам, най-вероятно няма да се наканя...

Много благодаря на всички, които ми изпращаха положителна енергия и съвети, тук и на лични Hug

За съжаление обаче пълно щастие няма Crazy Сестра му, която понесе доста тежко цялото внимание, насочено към него, от тази вечер е с висока температура и силни болки в ухото...

# 22
  • Мнения: 2 761
Браво на Ники!А ти как си?Стискам палци 6терка ти да се справи бързо.Ама нали е жена не се съмнявам в това. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 506
Аз ли? На линия Simple Smile Остана ми кашлица и прегракнал глас, но с това се живее Simple Smile А щерката наистина засега изглежда по-борбено настроена от него... ама айде да не се хваля, че днес така - тъкмо си помислих колко е хубаво, че се размина, и айде пак... А толкова ме беше изморило това тежко боледуване на Ники, че много еретични мисли ме бяха налегнали - колко им е хубаво на хорицата, дето си водят децата на доктор, тръгват си с една рецепта, ако не стане - с втора и т.н., все с някоя става...

# 24
  • Мнения: 2 761
Не знам дали ползва6 сребърна вода.

http://verbena-m.com/index.php?item_id=22

Тук има цяла тема,пускала и там разни материали:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153633.0;all

Общи условия

Активация на акаунт