Гледате ли Лили Иванова по БиТиВи?

  • 3 389
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ей , за българина няма пречки да завижда!! Уморихте талантите на България! Ама то за злобата и завистта на българите почивен ден няма!! Ако Ви се впрегне цялата тази деградивна енергия за оплюване, със сигурност АЕЦ не ни трябва!!!
Една талантлива певица имаме и дайте да я омаскарим!!!Ту-у-у-у, чак ми е жал за Вас момичета!!!
Наистина   посредствеността си е порок!!!Важи за всички!И не знам какво ви пречи жената!!Все още препълва залите с почитатели/дай Боже всекиму/! Песните й са смислени и се запомнят!Бих искала на нейната възраст да имам нейната визия и енергия!! Peace

 Peace  Peace  Peace

Ходих преди месец да я гледам, пя в пиано-бар Б29. Пя и танцува 3 часа без НИКАКВА почивка и абсолютно НА ЖИВО. Бях на сантиметри от нея и съм 1000% убедена, че не е имало плейбек!!! Освен това беше недоволна от звука на пианото и на няколко пъти спираше да пее по средата на песената и даваше наставления как да го нагласят. А това, което чете са текстове или по-скоро ги поглежда пеейки. Вероятно се притеснява да не сбърка, но на мен не ми пречи, че чете. На тия години й е позволено  Peace
За мен е невероятна   bouquet

# 16
  • Мнения: 3 826
в пиано бар , да , там пее на живо , но все пак колко е голям един пиано бар ?

аз говоря за всичките й концерти , или като открива разни супери и други такива изпълнения  , там винаги  е на плейбек

майка ми също  вярва , че пее на живо ,  даже й ходи на концертите , които пак са не са истински изпълнения , както и да е ..нямам нищо против Л.Иванова .....

# 17
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
в пиано бар , да , там пее на живо , но все пак колко е голям един пиано бар ?

аз говоря за всичките й концерти , или като открива разни супери и други такива изпълнения  , там винаги  е на плейбек

майка ми също  вярва , че пее на живо ,  даже й ходи на концертите , които пак са не са истински изпълнения , както и да е ..нямам нищо против Л.Иванова .....


Да, явно има значение къде пее и пред колко хора. Добре, че в пиано-бара пее на живо - невероятно звучене има, особено като се има предвид размерите на бара, както казваш. Така излиза, че по-добрит вариант да я гледаш и слушаш е в пиано-бар отколкото на концерт!  Grinning

# 18
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
На мен баба Лили хич не ми харесва! Като я видя някъде по ТВ веднага сменям канала. Мисля, че и  е време да преустанови кариерата си. Не искам да засягам феновете и. Това си е мое лично мнение

И като смениш канала с Азис или Планета  newsm78 страшно се кефиш вероятно????

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
dianivo, ти да не си адвокат на Лилито? Защо толкова се впрягаш? Не ми харесва и на мен, т.е. не харесвам по принцип Бг музиката, най-вече естрадата и фолка. За мен двата типа музика са еднакво неслушаеми.

# 20
  • Мнения: 14 490
Ей , за българина няма пречки да завижда!! Уморихте талантите на България! Ама то за злобата и завистта на българите почивен ден няма!! Ако Ви се впрегне цялата тази деградивна енергия за оплюване, със сигурност АЕЦ не ни трябва!!!
Една талантлива певица имаме и дайте да я омаскарим!!!Ту-у-у-у, чак ми е жал за Вас момичета!!!
Наистина   посредствеността си е порок!!!Важи за всички!И не знам какво ви пречи жената!!Все още препълва залите с почитатели/дай Боже всекиму/! Песните й са смислени и се запомнят!Бих искала на нейната възраст да имам нейната визия и енергия!! Peace

е ти пък си взела много баира. лили иванова е публична личност, най-голямата естрадна звезда на българия, естествено е да бъде коментирана.
освен това откъде от моите мнения например заключи, че ми пречи, че и завиждам или нещо подобно?? полечка с прибързаните изводи.
аз лично съм израснала с нейните песни, вкъщи беше пълно с нейни албуми (както предполагам почти всеки български дом), харесваха ми песните й, но позволи ми да смятам, че вече нито гласът й е като едно време, за визията да не говорим. и това, че е слаба и с направена коса на почти 70 години хич не ми я издига в очите. за мен тя изглежда много зле - карикатурна е, защото се прави на 30 -годишна, а няма как да излъжеш природата с 40 години Peace

# 21
  • Мнения: 122
Гледах концерта и мога да кажа, че Лили не пя на плейбек.(Занимавам се с музика и имам набито око за тези неща). Що се отнася до 90% от поп-фолк изпълнителите мога да кажа, че техните участия в по-голямата си степен минават на абсолютен плейбек. Така са и някои от поп изпълнителите, няма да споменавам имена. Лили Иванова може да излезе на плейбек тогава, когато предаването е само телевизионно и няма необходимата техника, която да позволи добро звукоизвличане. Твърденията, че е спряла да пее на живо от години са абсолютно погрешни.

# 22
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

  Поддържам те изцяло ,Нали мъжете не плачат! Три дена преди концерта в НДК тя си идва в Кубрат,пя със същите музиканти и ефекти /е,без армейците/.Направи 3часов концерт и с отговорност мога да кажа,че си пя жената абсолютно на живо!Не е логично пред толкова много хора в София да пее на плейбек!
Колкото до фигурата й - тя винаги е била много слаба,дори в млади години!А на жизнеността й може само да се завижда! Дай Боже на всяка жена да запази такава жизненост на тези години!Или поне част от нея!Скоро някъде из жълтите вестници срещнах нейна снимка - танцуваща по сцената,а до нея една възрастна жена с бастун.Отдолу имаше надпис:" Връстниците на Лили ходят с бастуни,а тя подскача на сцената!" Не можах да разбера дали й завиждаха,или злобееха!
 Аз цял живот съм й била фен,но това е разбираемо - все пак ми е съгражданка!!!

# 23
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Гледах концерта и мога да кажа, че Лили не пя на плейбек.(Занимавам се с музика и имам набито око за тези неща). Що се отнася до 90% от поп-фолк изпълнителите мога да кажа, че техните участия в по-голямата си степен минават на абсолютен плейбек. Така са и някои от поп изпълнителите, няма да споменавам имена. Лили Иванова може да излезе на плейбек тогава, когато предаването е само телевизионно и няма необходимата техника, която да позволи добро звукоизвличане. Твърденията, че е спряла да пее на живо от години са абсолютно погрешни.

 newsm10

# 24
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
, но позволи ми да смятам, че вече нито гласът й е като едно време, за визията да не говорим. и това, че е слаба и с направена коса на почти 70 години хич не ми я издига в очите. за мен тя изглежда много зле - карикатурна е, защото се прави на 30 -годишна, а няма как да излъжеш природата с 40 години Peace
[/quote]


А някоя 30-годишна дебела певица без глас и ненаправена коса, каквито има доста, как ти изглежда?
 Възрастта  не е порок , нито недостатък за таланта! Ама никой не приема различните!Някои си мислят, че като си на 70г. трябва да седнеш в къщи и да гледаш сапунки или да дрункаш внучета!  Толерантността към различните ни е чужда, ама какво да правим....то е до възпитание!!! Peace

# 25
  • Мнения: 14 490
като ми кажеш коя дебела 30-годишна певица с ненаправена коса имаш предвид тогава ще ти кажа кое как ми изглежда

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 213
Райна Кабаиванска за мен изглежда перфектно! Сигурно е на толкова години, не прилича на "баба, гледаща внучета по цял ден" (макар че това защо да означава, че не изглежда добре, не разбрах), стройна, слаба, семпла и мноого красива! Не мога да си я представя да ходи с коланче "Sexy girl".  Peace

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Райна Кабаиванска за мен изглежда перфектно! Сигурно е на толкова години, не прилича на "баба, гледаща внучета по цял ден" (макар че това защо да означава, че не изглежда добре, не разбрах), стройна, слаба, семпла и мноого красива! Не мога да си я представя да ходи с коланче "Sexy girl".  Peace

Тя наистина остарява като катедрала, както се казва, за разлика от Лили, която се прави на девойка. Вече леко на Майкъл Джексън ми прилича.

# 28
  • Мнения: 1 878
dianivo, ти да не си адвокат на Лилито? Защо толкова се впрягаш? Не ми харесва и на мен, т.е. не харесвам по принцип Бг музиката, най-вече естрадата и фолка. За мен двата типа музика са еднакво неслушаеми.

 Peace

Това, че не я харесвам в никакъв случай не ме причислява автоматически към редиците на чалгаджиите. Едното няма нищо общо с другото.

И още нещо: нека да си има фенове жената, няма нищо лошо, баба ми също много я харесва. Но защо и е да се прави на това, което не е- на младо девойче. Не и отива. Една жена като остарява, не означава, че трябва да се занемари и да не се поддържа, напротив, но при нея е вече преувеличено

Райна Кабаиванска за мен изглежда перфектно! Сигурно е на толкова години, не прилича на "баба, гледаща внучета по цял ден" (макар че това защо да означава, че не изглежда добре, не разбрах), стройна, слаба, семпла и мноого красива! Не мога да си я представя да ходи с коланче "Sexy girl".  Peace

Тя наистина остарява като катедрала, както се казва, за разлика от Лили, която се прави на девойка. Вече леко на Майкъл Джексън ми прилича.

# 29
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Сравненията между Кабаиванска и Лили Иванова са абсолютно неуместни, защото едната е оперна Прима, а другата поп.И двете живеят на различни картофени пояси!И двете имат различна публика!!А може би Лили Иванова трябва на концертите си да излиза с дълга поличка и шамийка, за да е в тон с възрастта си и с желанията на околните! Е, трудно ще угоди на всички!!! Аз може да не съм на нейната възраст и на възрастта на вашите баби, но я харесвам!! Има стил, излъчване, енергия и най-вече- ГЛАС!!!!Не искам повече да влизам в излишни спорове! Колкото хора, толкова и мнения! Времето ще отсее и покаже кои са талантливите!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт