пазарувате ли козметика online

  • 2 480
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 961
Не. Точно пък козметика предпочитам да купувам на място и веднага.
Peace

# 16
  • Мнения: 2 829
онлайн пазарувам
от ягодката
доста по-изгодни цени и добро качество

# 17
  • Мнения: 686
Да, пазарувам от скоро. Всичко, което съм получила е ОК и ми харесва.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 839
Да, правя го с удоволствие.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,пазарувам си  Simple Smile

# 20
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
пазарувам само от магазини....
предпо4итам да поговоря с консултантите, да пробвам и съответно да купя..... или не ...   в он лайн магазините не винаги разполагат вси4ки серии и продукти, които може6 да намери6 на 6танда на дадена марка.....
освен това козметиката от магазин тук, подлежи на връ6тане , ако пази6 касовата бележка и  не е разпе4атана....,

# 21
  • Мнения: X
Не, обичам да се разхождам Flutter

# 22
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Основно така! Оn-line де!

# 23
  • Мнения: 2 386
Да, но само козметика и парфюми и то повечето пъти след като съм ги тествала.
Дрехи, обувки, неща за бита- не. Обичам шопинг-а. bowuu

Заглавието е ужасно, оправи го.. Laughing

# 24
  • Мнения: 87
ИЗВИНЯВАЙТЕ БРЕ ХОРА-ONLINE-ИСКАХ ДА НАПИША,КЪДЕ МИ Е УМА.... Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 425
Да,пазарувам от ягодка.

# 26
# 27
  • Мнения: X
Рядко, засега един парфюм от мегашоп и няколко неща от ларедут, не мисля да се пристрастявам. От време на време може да си купя нещо онлайн, но предпочитам да разгледам, пробвам и тн. по магазините. Странни са ми хората, които пазаруват основно онлайн или поръчват някой парфюм от тази прословута ягода, само защото е намален, без да знаят как мирише.  Peace

# 28
  • Мнения: X
Козметика до сега не съм пазарувала онлайн, но пък много други неща. Обаче въпреки че поръчките ми чрез интернет са много, те са били направени само и единствено, тогава, когато в магазините нещо не съм намерила, или пък го има но е в дръг град примерно и нямам физическата възможност да ида на място да го видя.
П.С. Оставала и съм и разочарована, което в един реален магазин неможе да се случи, понеже виждам стоката.

# 29
  • на село
  • Мнения: 1 028
Голяма част от парфюмите си ги купувам от интернет магазините, защото нещата които ме интересуват, обикновенно ги няма в обикновените парфюмерии, или са на безумни цени.

Общи условия

Активация на акаунт