Имам нужда от помощ при избора на лятна количка!

  • 2 409
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 734
Да в ибей са на доста добри цени!И аз там съм ги виждала на голяма далавера.
Вит няма никакви положения на гръбчето,нито на краката.Определено е за голямо бебе,което изобщо не спи навън.Ако твоето не спи,става.Освен това е доста отворена,съвсем лятна е.

# 16
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Благодаря за мненията
Може би ще вземем Пег Перегото все пак:)
Дано не са го купили,докато се наканим:)

# 17
  • Мнения: 322
Peg Perego модел "Ариа" е много добра лятна количка само 5кг аз съм много доволна от нея Peace.
Миналата година си я купих от магазин"Пакостник" за 333лв с 2 годишна гарнация.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 856
От една седмица съм с Пег Перего Ариа Класико, 5,8кг, супер е, много лека, маневрена. Според мен най-лекия вариант на лятна количка, след бъгитата. Ние също сме едрички, но тази е добре.

# 19
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
аз харесах X Lite
нея мисля да взема

# 20
  • Мнения: 25
Buggster!  Много широка, лека, удобно се сгъва...супер е

# 21
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
ама Бъгстъра няма легнало или полулегнало положение

# 22
  • София
  • Мнения: 2 734
Има,най-легналото е почти хоризонтално,150 градуса е.Иначе от Пер перего Х лайт и Ария аз също съм определено за Х-лайт! Peace

# 23
  • Мнения: 4 428
Да, Бъгстъра има и полулегнало положение  Peace Регулира се с цип.
А някой виждал ли е новия Бъгстър на ТФК СЛ? Какви са разликите с нормалния Бъгстър  Rolling Eyes И, ако някой знае как са новите положения за крачетата - колко са и как се регулират  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 322
Аз бих препоръчала Прима на Чиполино.

# 25
  • Мнения: 561
Ох, подлудих се с тези колички  Crazy . Днес си закупих Buggster S, със степенка и амортисьори, дъждобран и допълнително колело, т. е. те са две допълнителни вместо едното предно, за по-стабилно. Има нов внос в Piggy`s house, ще има и ранички за Buggster-а, нямам търпение да я изпробвам!!!

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 22:04 от kalinuccia

# 26
  • Мнения: 4 428
Ох, подлудих се с тези колички  Crazy . Днес си закупих Buggster S, със степенка и амортисьори, дъждобран и допълнително колело, т. е. те са две допълнителни вместо едното предно, за по стабилно. Има нов внос в Piggy`s house, ще има и ранички за Buggster-а, нямам търпение да я изпробвам!!!

Честито, да си я ползвате със здраве  Grinning И аз съм се загледала точно по този вариант- модел С + двойни предни колела  Peace
Искама да те питам нещо за степенката за крачетата. Как се регулира? Казаха ми, че била свърхана с положението на гръбчето - като е легнало и степенката е вдигната. И става ли хоризонтална степенката или пак има лек наклон надолу?
Ще пуснеш ли малко снимки да я разгледаме с двете колела  Grinning

# 27
  • Мнения: 561
мерси!!! Ще пусна снимки Simple Smile като я сглобя, утре се пренасяме в нов дом и там ще я сглобявам. Степенката се прибира само, иначе си стои хоризонтално неподвижна, не е регулируема. Гръбчето назад се отпуска с цип, не е свързано по никакъв начин със степенката.
Ето ти линк, където можеш да видиш и степенката и колелата.
http://www.buggy.de/english/buggsters.php
additional footrest е степенката
double turning wheel, това са колелата, добре се виждат

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 22:40 от kalinuccia

# 28
  • Мнения: 93
Хареса ми на Бебе Конфорт количката ВИТ.Знае ли някой,къде може да се намери във Варна?

Виж в магазин Рошко(в подлеза на стадион Варна).

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 458
А аз от Арията не съм доволна счупи се три пъти за една година при условие,че я карам по гладки и асфалтирани улици,багажника също се скъса.Не бих си купила повторно количка на Пег Перего.На едн априятелка също и се строши Арията.

Общи условия

Активация на акаунт