Пролетен Фотошоп - 51

  • 37 052
  • 582
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 884
Снимката наистина е много лоша, не съм я правила с моя апарат, който според мен хич не е лош...  Mr. Green

Като се има впредвид че е снимана в дискотека и е пипана, това е най-доброто което може да се направи.
 Laughing

Ааа мъжа на Дяволина отдавна е признат!  Hug  Mr. Green She не сме те забравили, радвам се че се появи!


Да, да - и това е вярно ...  Joy   bouquet  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 1 941
Дяволице, и аз се загледах по мъжа ти. По - рано и по мъжа на Петя се загледах  Joy Joy Ужаст, ще се развеждам ...

# 62
  • Мнения: 2 271
Дяволице, и аз се загледах по мъжа ти. По - рано и по мъжа на Петя се загледах  Joy Joy Ужаст, ще се развеждам ...
Кога успя да го видиш бре! Аз не съм го виждала 24 часа,а ти!Ни тъ е срам!Аааа,ще те обаждам на мечока! Mr. GreenСамо да се прибера утре.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 242
Прекрасни рамки... Дамаянти, Лати, SheDevil,  IvelinaAtanasova, Фрау Зазин - чудесни са  Grinning
KaРмeНчеТо, а твоята особено много ми допада... Точно по мой вкус, а жабчето седи невероятно сладко  Grinning Интересно ми е как ли ще изглежда с цветна снимка...
Аз опитах да направя нещо с три снимки, но се оказа доста по-трудно, отколкото с една  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 22:32 от Лекси

# 64
  • Мнения: 1 182



Утре ще разглеждам по-подробно рамките ,но видях много сладки рамчици Hug

# 65
  • Мнения: 1 941
Дяволице, и аз се загледах по мъжа ти. По - рано и по мъжа на Петя се загледах  Joy Joy Ужаст, ще се развеждам ...
Кога успя да го видиш бре! Аз не съм го виждала 24 часа,а ти!Ни тъ е срам!Аааа,ще те обаждам на мечока! Mr. GreenСамо да се прибера утре.
Ама той сега сам ли е в къщи  Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 715
Lati невероятно стихче! Така миличко ми стана!  Hug Hug Hug Сама ли го написа? Много е красиво!  Peace Hug

И в тази връзка момичета, бих искала да ви помоля нещо... Наближава рождения ни ден и смятам и тази година поканите да са подобаващи  Hug И понеже знам, че има доста добри поетеси тук, бих искала да ви помоля /тъй като не съм по тази част  Confused / да ми измислите пак някакво стихче, подходящо за поканите... Миналата година ни измислихте двечки, ако не се лъжа едното беше на Дамаянти , другото за съжаление не си спомням коя мама ни го писа, но пак от тук беше... дано ме извини, че съм и забравила ника  Embarassed за което им благодаря още веднъж!   bouquet Бяха нещо от сорта

" Аз съм Мартинка
от твоята дружинка
ще празнувам ден рожден
моля те бъди със мен
Свирки и балони има вече
ще си взема аз и мойто мече
Даже ако искаш ти
някоя играчка донеси.
Тортата ще е голяма
по поръчката на мама.
Ще горят свещички три
ти ще бъдеш там, нали?
Хайде чакам те със нетърпение
на моето увеселение..."
   
Това беше за детските покани... Simple Smile

и другото /за възрастните/

"Мартина днес ви кани
на своя ден рожден.
На парти със балони
и с торта разкрасен!
Усмивка си вземи,
доброто настроение
и проста с мен бъди
на туй увеселение"


Страхотни бяха и поканите обраха всички овации - всички ме питаха стихчетата кой ги е писал  Hug Тази година ми се ще пак нещо подобно, но разликата е че ставаме на 4 Simple Smile Много ще съм ви благодарна ако пак ми помогнете...  Rolling Eyes  bouquet

# 67
  • Мнения: 179
Здравейте на всички Simple Smile
Прекрасни рамки,нама да ви изброявам, да не пропусна някой  Wink
Отдавна не бях правила рамки,но сега за 8 март направих 3 и моля да ми помогнете коя да избера за подарък на бабите.
                     
   
Lati,много хубаво стихче  Hug би ли го написала в темата,че така не се чете най-долния ред. И ако може да го напиша отзад на картичките  Praynig

# 68
  • София
  • Мнения: 6 743
Иве, чудесна е рамката  Hug Малкия как си разучава обувките  Joy

Тед, на първия колаж бих махнала едната снимка , а другата бих увеличила  Hug На втория може да изрежеш глухарчетата и тях да сложиш в ръцете на хлапет.Както и да изрежеш гъбките в нов слой и да им сложиш сянка като на дететнцето, за да стане малко по-реалистично  Hug

Лекси, според мен добре е станало  Hug

Кош, Петя, SheDevil гледам въртите тук едни мъже  Joy Mr. Green

Лати, чудесен подарък, а стихчето е един път!И аз бих искала да го ползвам - твое ли е? Blush

Милена000, първата и последната много ми харесват  Hug Браво!

Мимс, за мен е чест и удоволствие  bowuu  Laughing
Та-дааам:

На четири години ставам
и приятелите призовавам
на страхотно приключение
за рожден-денско увеселение!

Усмивка в джоба си сложи,
в очите да блестят звезди!
И бързай!Да не закъсняваш!
С Мартин(к)а  да се забавляваш!


Лек и спорен ден момичета   bouquet
Аз съм в къщи с малкия, че беше с темепература  Confused и ще се появя пак по някое време  Hug



# 69
  • Мнения: 1 182
Стихчето не е мое.Сина ми го знае от градината.Ето го:

Мила мамо ,аз не знам,
що ли мога да ти дам
нямам нищичко,
дори не набрах цветя в зори
имам само тез очи,
грейнали като звезди
мила мамо ,вече знам
тях аз мога да ти дам
Имам малко сърчице скрито в моето телце
мила мамо, вече знам
него мога да ти дам!

# 70
  • София
  • Мнения: 6 743
Лати, благодаря ти!!!  Hug

Ето моята осмомартенска за бабите  Hug

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Брей какви красоти, браво бе жени! Вие не спите май,то за всичко това се изисква време. Възхитена съм направо от някои. Лекси и ти доста си задобряла,последно време.
Аз сега само ви гледам. На гости съм на сестра ми, а тя няма фотошоп. Мислих да й го инсталирам,ала хайде и тук да не засядам пред компа  Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 2 384
Да ви похваля всички - таз тема е с НЕВЕРОЯТНИ рамки!!!   bouquet  А ще изкоментирам само последните:
Дамаянти, milena000, Lati, бабите ще са направо във възторг  Grinning
Дамаянти, цветната е СУПЕР!!!
Лекси, чудесно си се справила с трите снимки, много хубаво е станало и предната рамка е чудесна Hug
ted_, на първата са прекалено малки снимките, да ги увеличиш.  Автората поукраси с някакви цветенца около детенцето.
IvelinaAtanasova, кой скоро ще има рожден ден ...  Wink Пак не мога да ти видя албума  newsm78
Румка, чакаме снимки и рамки от гостито при систър.
От мен една, с която повече не ми се занимава, каквато станала, такава ...



Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 11:39 от Vesika

# 73
  • Мнения: 1 182
Веси- оправи надписчето discover мисля че е.Рамката е много сладка.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Вес, не само е станала, ами е супер станала  Laughing
Дам, и тази, и предишната с цайсите, са много готини!
Лати, много ми харесва картичката, страхотна е!
Милена, третата ми е фаворит, само бих дала малко по-надолу лилавата панделка.
Лекси, много е добра тази, но определено рамкиране на една снимка стои винаги по-добре  Peace
Кармен, дай малко контраст на снимката или пък пробвай с цветна. Рамката е супер.
Иве, имаме същите обувки, но в друг цвят. Може да ги видиш ето тук  Laughing

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 12:02 от mle4ko

Общи условия

Активация на акаунт