Пролетен Фотошоп - 51

  • 37 035
  • 582
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 270
Еми-това си е реклама и никой не може да те задължи да я гледаш Joy.Законите са други и никой от така наречените дизайнери не ги спазва
Гледах ги рускините ,как си правят картинките.Вземат отнякъде картинката ,очертават я с пен тула заливат я с дадения цвят-малко сенки тук таме и готово-ВЕЧЕ Е АВТОРСКА-,че даже и подписа си слагат.Да вървят да се прескачат

# 541
  • София
  • Мнения: 2 079
...
 newsm10

Някой тряя `го светне тоя дизайнер че ние говорим и пишем на български, не на руски.

Абсолютно невежество! За тях всичко що е с други букви от тяхните е на руски.

# 542
  • Мнения: 2 270
поне размърдаха темичката ни

# 543
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Абе, момичета, какво толкова се вживяхте? Какво сега, ще ни обесят ли? Станало, станало, повече да не се случва.  Peace

Еми, аз затова, а и поради други неща съм заключила албума си  в Мултипли. Съгласна съм да се описват елементите, но само от платените китове.  Peace

Относно картичките, Дам, ако четеш, недей изкарва на хартия моята картичка със зайците, че снимката дори незнам на кого е, пък той ако си я познае и вземе да си купи картичката.... хахахаха,  Laughing  Да взема да си напиша ника "Млечко" долу вдясно ли  newsm78, че и той да разбере на кого е "произведение" останалата част от нея  hahaha

# 544
  • Варна
  • Мнения: 1 618
поне размърдаха темичката ни

И аз това си мислех Grinning

А и друго се сетих тия дни, Млечко, Ели ние с тези близалки като сме я подкарали Laughing Laughing

# 545
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
поне размърдаха темичката ни
И аз това си мислех Grinning
Абе, не мислите ли, че трябва да го поздравим някак си тоз човек  newsm78 hahaha Нещо като почетен член на темата да го направим  Thinking Laughing

Румка, Елито да си е спокойна, че снимката си е нейна, ами ние с теб какво ще  правим, че не взехме името на фотографа, който ни снима  Rolling Eyes Може да се появи от някъде и да ни обвини  в пиратство  hahaha

# 546
  • София
  • Мнения: 4 032


А и друго се сетих тия дни, Млечко, Ели ние с тези близалки като сме я подкарали Laughing Laughing

 Joy

# 547
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте момичета  Hug Изчетох част, друга не съм дочела  Blush , но ще наваксам....
Аз изневиделица започнах работа - не на договор, а на парче към фирма занимаваща се с коли - т.е. тяхната реклама   bowuu  Laughing  Mr. Green Стискайте палци  Peace
По темата за изказалият се дизайнер....и аз все казвах да не се пускат директни линкове, но ....Дано се отзове уведоменият модератор и да изтрие постовете с тези линкове  Hug , че ще е кофти целия форум да бъде сложен като "сайт за пиратство"  Confused
Румка, пиши дали някой се е отзовал, ако не ще се обадя на Мамма  Hug Peace
Много красиви неща правите и ми липсвате  Hug
Не е толкова забавно когато ползваш ФШ за работа  Joy  Laughing
Лека вечер ви желая и весела събота и неделя   bouquet

# 548
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
здравейте момичета,петя ми каза и аз видях и прочетох какво се е случило за което съжалявам но да си призная  Embarassed не знаех това за директните линкове иначе нямаше така да пускам нещата  Blush кофти ми стана да си кажа честно  Confused дано бързо да отреагират модераторите за да не излезе "име" на сайта
ако искат тези които разбират много добре инглиша могат да преведат основните неща които да се спазват,за да не се получават подобни ситуации,може и в началото на темата да се напишат дори  Thinking

# 549
  • Мнения: 1 182
Момичета, привет и от мен.Нямам никакво време ,само погледнах какви красоти сте направили.Харесах си много неща в темата.Липсвате ми много.Често по време на работа си мисля за вас.Ето и от мен нещичко.Направих тази рамка на две чаши бира Embarassed  Tired

# 550
  • София
  • Мнения: 2 170
Lati , шшш ти пък ся , от две чаши бира ли се притесни.... Mr. Green

# 551
# 552
  • Мнения: 2 270
Дам-защо трябва да се трият всички линкове без препратки.Много от нещата ,които аз съм пускала са точно така,но те са си мои/аз съм ги правила/Знам,че има и други такива.Карменчето,Биляна,Лулу,Весика.....Сигурно има и други.Модератора това не го знае newsm78.Нищо чак толкова не е станало.Влязал някакъв -изказал се.Нито го знаем ,какъв е нито нищо.Какви притенции може да има,как ще докаже ,че е правил това или онова.Хората крадът цели компании,има сериозен промишлен шпионаж,това,че ние сме "откраднали "няколко картинки,за да направим рамки на децата си и то от някой,който по никакъв начин -ДОКУМЕНТАЛНО-не е и не може да докаже правата си.Виж,ако нещата са за продажба,тогава може да се обади моралната страна на въпроса,че предоставяш за продан нещо ,което не си го правил ти ,а го обявяваш за свое/въпреки,че всеки добавя или изменя по нещо-така,че и тук нещата не са точни/
Сега видях,че от библиотеката са изтрити и моите неща Laughing

Петя-отново страхотна рамка и муцунка
Лати-интересна е,само малките пеперудки са толкова малки,че изглеждат като точки/особено за недовиждащите като мен/

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 09:02 от ani69

# 553
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Петя, просто красота  bouquet

Лати, на две бирички още се справяш, пробвай на повечко да видим какво ще излезе Mr. Green

# 554
  • Мнения: 6 039
ееееххх, зачетох се и аз, рядко ми остава време да чета изобщо в темите. Стана ми интересно. Подкремям Ани, че май прекалено се вживяват въпросните дизайнери. Те трябва да са ви благодарни, че реализирате елементите им по такъв пекрасен начин. Имат да дишат прахта на 99% от вас. Mr. Green
Темата е пълна с красиви произведения, малко бавно върви, но пък качествено.
petia47, божествена рамка, както и всичките ти рамки, които съм видяла в последно време
да не изреждам всички ....

Общи условия

Активация на акаунт