Бременност и солариум

  • 4 000
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
Все няколко месеца можеш да се въздържиш, предполагам.

Мда, не е толкова дълго времето.

от кои разкрасителни процедури трябва да се лишиме? би ли конкретизирала?
и не ми казвай,че не може да се постригваш и боядисваш, щото това са глупости!

Сауна и химически пилинги на лицето, например. За това се сещам без кой знае колко да умувам.

# 16
  • Мнения: 363
Все няколко месеца можеш да се въздържиш, предполагам.

Мда, не е толкова дълго времето.

от кои разкрасителни процедури трябва да се лишиме? би ли конкретизирала?
и не ми казвай,че не може да се постригваш и боядисваш, щото това са глупости!

Сауна и химически пилинги на лицето, например. За това се сещам без кой знае колко да уму
вам.

аз така или иначе не мога да ходя на сауна, защото се задушавам от горещината.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
.....
от кои разкрасителни процедури трябва да се лишиме? би ли конкретизирала?
и не ми казвай,че не може да се постригваш и боядисваш, щото това са глупости!
Да, можеш да се подстригваш и боядисваш, но ако получаваш контракции не можеш да ходиш на кола маска и да ползваш епилатор. Освен това не се препоръчва парна баня, а дарсонвал никоя читава козметичка няма да се съгласи да ти прави. Общо взето, според моята козметичка по време на бременност само масажи и щадящи маски за лицето се препоръчват от козметичните процедури.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
И аз знам че не е хубаво да се ходи на солариум,както и да се правят рентгенови снимки Naughty,заради облъчването.Всъщност не само че не е хубаво,ами направо си е забраненно  newsm34
М,дааа! Flutter

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз съм чувала че не е препоръчително  Naughty

# 20
  • Мнения: 4 406
даже е забранително!  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз ходех често и веднага щом разбрах,че съм бременна спрях!

# 22
  • Враца
  • Мнения: 173
И аз съм голям фен на солариумите, но в момента в който забременях и докато кърмех не си и помислях да стъпвам там  Peace Знам как се чувстваш и знам също че искаш някой да каже МОЖЕ за да отидеш, но недей, потърпи - за добре е  Peace

# 23
  • Мнения: 1 029
Не бих ходила на солариум, докато съм бременна. Това все пак си е някакъв вид облъчване...  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 11 315


Сауна и химически пилинги на лицето, например. За това се сещам без кой знае колко да умувам.
За сауната въобще не съм съгласна!
Трета бременност карам и не излизам от сауната. Не съм забелязала с нещо да ми е навредила, дори ми помагаше в моментите на гадене в първите месеци.
Ако не си ходил на сауна, а тепърва искаш да пробваш по време на бременност - тогава може да има риск, но за хора свикнали на такива процедури е просто глупваво да се забранява.

# 25
  • Мнения: 223
За сауната въобще не съм съгласна!
Трета бременност карам и не излизам от сауната. Не съм забелязала с нещо да ми е навредила, дори ми помагаше в моментите на гадене в първите месеци.
Ако не си ходил на сауна, а тепърва искаш да пробваш по време на бременност - тогава може да има риск, но за хора свикнали на такива процедури е просто глупваво да се забранява.

Изобщо не забранявам на никого. Кожите и бебетата са си ваши, правете каквото искате Laughing

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не Naughty

# 27
  • Мнения: 1 322
В никакъв случай.

# 28
  • Мнения: 4 335
Аз ходих редовно на солариум,в момента в който разбрах,4е сьм бременна престанах Naughty

# 29

Общи условия

Активация на акаунт