Стара Загора 47 - Халосала ни е трайно една пролетна умора... Целогодишно...

  • 19 259
  • 268
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 78
Здравейте! Не съм се похвалила... ама то толкова проблемчета изскачаха все, че не смеех... имаме си вече апартамент и скоро тримцата ще се пренасяме там. Надявам се  Crazy

  bouquet

# 196
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Честито, Тинитита!
Много се радвам за вас!

# 197
  • Мнения: 6 243
Честито!!! Само хубави неща да ви се случват на новото място!

# 198
  • Мнения: 3 926
Ейй, браво и честито!!!
А дай Боже всекиму Wink Ние си чакаме финансовата инжекция... Като дойде ще се чуе.
Ама много се радвам за вас - да си го напълните с обич и още поне две дупета за целуване Hug Hug Hug

# 199
  • Мнения: 280
Асе,винаги се радвам на начина ти на изразяване.

Тинитита,честито!Къде решихте последно да е гнезденцето ви?

Не знам дали някой днес се е заглеждал,но времето е супер ясно.До сега така добре не съм виждала комините на ТЕЦ-овете.Все едно са на един хвърлей място.Ама как пушааат...

И нещичко да споделя-вчера беше един много специален ден за мен.Точно на Благовещение преди четири години разбрахме,че ще ставаме родители.За първи път.Цял ден ми беше едно такова...носталгично...И се чудех дали всеки отрязък от 4 години ще ни е толкова наситен с емоции и промени.

Преди 2-3-4 години в залата на Шесто(под Кукления театър) играеха бадминтон вечер.Ама как беше регламентиран достъпът и дали още играят,не знам.

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Все още се играе в залата на Шесто...
Ама там играят само майстори и не знам каква им е настройката към новодошли...

# 201
  • Мнения: 6 243
Все още се играе в залата на Шесто...
Ама там играят само майстори и не знам каква им е настройката към новодошли...
Митю Питоня е Баш майстор.

# 202
  • Мнения: 78
Тинитита,честито!Къде решихте последно да е гнезденцето ви?

Зад ОМВ /на Чучурите/ има наредени 4 монолитни блокчета. Ние сме в третото. Точно до яслата  Mr. Green

 Hug Благодаря за честитките!

# 203
  • Мнения: 0
Все още се играе в залата на Шесто...
Ама там играят само майстори и не знам каква им е настройката към новодошли...
Митю Питоня е Баш майстор.

Хапке, ако искаш, можеш да ме пробваш.
Играл съм малко на времето, но не мога да кача, че съм майстор. Питах от името на колеги от Франция.

# 204
  • Мнения: 6 243
С риск да те разочаровам, но ... не ми обръщай внимание. На легло съм от събота, а на антибиотик - от понеделник. Подозирам, че пиша само глупости. но ако държиш, мога да ти пиша глупости и на лични. Mr. Green

Но не ме карай да ти ги говоря, защото глас нямам никакъв. Само шепна. За радост на всички вкъщи.

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да ве, как можах да забравя, че ПитонЯ е башЪТ, тюх... doh

Тинитита, пожелавам ви да превърнете новото си жилище в дом...!



П.С. Митя, Франсоа може и да не успеем да го уредим, ама ти ако имаш желание можем да те включим в нашата "трупа"... Още малко като се стопли и ходим да играем бадминтон сутрин от 5:45 до 6:30 горе на Аязмото... Имаме тупалки и мрежа...

# 206
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Зад ОМВ /на Чучурите/ има наредени 4 монолитни блокчета. Ние сме в третото. Точно до яслата 
   
Ха , ние сме били комшийки  - нашия блок е 47 (на върха на стълбичките )  ....ще се радвам да се виждаме по градинките  Laughing

# 207
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Елфе, какво правиш? Къде се губиш? Забравих ти физиономията вече. Мини някой ден да те черпя едно кафе в новия си офис.

И да ви похваля новия турски ресторант в града ни - Ескейп. Митя ме заведе тази вечер да го пробваме.
Оказа се, че турската кухня ми е почти по вкуса (с леки изключения). Поръчахме сума ти неща, кое от кое с по-странни имена и почти ги изядохме.
Но най-много ми хареса отношението на персонала и на собственика. Всъщност собственика го играеше щатен обяснител през цялото време, защото аз с моите консервативни вкусови рецептори не мога да си позволя да поръчам нещо заради турското му име, без да зная поне съставките му.
Почерпиха ни някакъв специален турски хляб (забравих му името), изпечен на пещ, който се сервира с масло и сирене.М-м-м...
А накрая същия господин ни преречи пътя на вратата и каза, че няма да ни пусне, докато не опитаме от техния велик турски Сютляж, който разбира се е подарък от заведението.
Само, че и двамата с Митя вече се чувствахме като преяли овце пред тучна поляна и се наложи да му скършим хатъра на човека с отказ.

Та така, препоръчвам да го пробвате и вие, а може и да отидем заедно някоя вечер.

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 21:50 от Jade

# 208
  • Мнения: 6 243
каде е това?

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Съвсем до вас. Escape - плувния басейн, срещу Загорка.

Общи условия

Активация на акаунт