Съвет за избор на козметика за бременни.

  • 14 449
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Масло на Икаров против стрии-първата бременност се спасих така!Сега пак се мажа  с него и го редувам с това на Кокона и майка.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
С първата бременност ползвах Silvert  много добро кремче за стрии, нямам нито една. Сега с втората не можах да го намеря ползвах на Мустела и от него съм доволна  Peace

# 17
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
ползвам Мустела и съм много доволна Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Според мен ако кожата е предразположена към появата на стрии и най-скъпата козметика не може да й помогне. Козметиката е за това, да облекчава неприятните усещания като сухота, сърбеж и др. През цялата си бременност използвах лосиона с алое на Джонсън и нямам стрии по корема, но ми се появиха по гърдите и дупето. Както са ти казали и други мами - строго индивидуално е Peace

# 19
  • Мнения: 814
И аз съм доволна от Мустела, но при всеки е различно. Моя приятелка също ползваше Мустела, а има стрии колкото искаш

# 20
  • Мнения: 6 713
Имам олио на Бюбхен, както и едно олио на Рок - доволна съм, не оставят мазни следи.  Peace 

От бременността обаче кожата ми стана суперчувствителна, и се мажа доста рядко, така че да видим накрая какви ще са резултатите Thinking

# 21
  • Мнения: 4 406
ползвам само крем на Дева против стрии, и през двете бременности. нямам стрии, но не мога да твърдя, че е благодарение на крема- всичко е до кожа.
за лице продължавам с години да ползвам Гарние

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Дали ще се появят стрии зависи от еластичността на кожата Peace Но и аз се мажа  Blush С крема на Кокона и майка и съм доволна. Знам, че не трябва да се ползва стягаща козметика, защото кожата върви в обратна посока и това може да спомогне за нацепване. За лице ползвам Clinians  Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 74
И аз в момента ползвам Мустела и засега съм доволна и дано така да остане, но доколкото знам е индивидуално. Важното е кожата да се хидратира. Успех

# 24
  • София
  • Мнения: 211
И аз съм за Мустела! И крема Мама Дона на Чико също е хубав. Но наистина най-важното е да си постоянна в мазането ,за да може кожата да е постоянно хидратирана.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 101
Аз ползвах Мустела и съм страшно доволна.

# 26
# 27
  • Мнения: 4 335
Вси4ко е до кожата,не е ли еласти4на с каквото и да се мажеш ефект няма и аз сьм жив пример.Ползвах Мустела,олио на Джонсьн
Дева и нищо... Cry

# 28
  • Мнения: 434
До последния ден, че и след това се мажех с Виши и бебешко олио на Джонсън и бях много доволна докато не взлезнах в деветия месец. Де що имаше кожа всичко се нацепи #Cussing out с изключение на гърдите, които межех по-рядко. Те се нацепиха докато кърмих. Но все пак съм на мнение, че е по-добре човек да се маже и да хидратира, защото си представям какъв щеше да е ефекта ако не бях се мазала въобще.

# 29
  • Мнения: 492
Ползвах на Чико крема против стрии. Определено съм доволна. Иначе за лице си ползвах същия крем както преди да забременея. Peace

Общи условия

Активация на акаунт