ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ВТОРИ МОДЕРАТОР НА КРАСИВА МАМА

  • 2 447
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Щим Тединцето има желание, и ние имаме Grinning

# 16
  • Мнения: 1 734
Аз пък предлагам arrows, но дали тя има желание... Rolling Eyes

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Аз съдя по постингите и това до колко мацките са наясно за какво става въпрос: arrows, Valeria, а защо не и DianaZ? но пък е важно и желанието, затова си мисля че и Тединцето е добра идея

# 18
  • София
  • Мнения: 512
Аз предложих да помагам на Ренци поради заетостта й. Моите предложения са : Valeria и kopche

# 19
  • София
  • Мнения: 2 858
Дейна3 предлагам аз
нямям против и Валерия

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз съм за Копче!

# 21
  • Мнения: 6 206
Също да предложа Валерия и Копче, компетентни отсекъде. Grinning

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Момичета много ви благодаря за доверието което ми гласувате, но аз да си кажа от ранко, че нямам никаква възможност да бъда модератор на форума. Ще продължавам да ви помагам с каквото мога за маникюри, декорации и т.н, но много дини ще ми станат под една мишница ако се захвана и с модериране.
Продължавам да подкрепям Тединцето и Копче, а и който има желание и време нека си каже Wink

# 23
  • Мнения: 2 596
Цитат на: Valeria
Момичета много ви благодаря за доверието което ми гласувате, но аз да си кажа от ранко, че нямам никаква възможност да бъда модератор на форума. Ще продължавам да ви помагам с каквото мога за маникюри, декорации и т.н, но много дини ще ми станат под една мишница ако се захвана и с модериране.
Продължавам да подкрепям Тединцето и Копче, а и който има желание и време нека си каже Wink

Ех, Валерия, ти си много подходяща, но ти си знаеш...

# 24
  • Мнения: 1 277
И аз съм за Копче и Тединцето.

# 25
  • Мнения: 3 562
Тединцето  newsm26

# 26
  • Мнения: 4 068
Аз харесвам всичките предолжения, които сте дали.

Значи засега, като имам предвид, че Валерия се отказва, остават следните предложения:

Копче
Тединцето
ДеянаЗ
Ароус

Моля тези от предложените, които са съгласни да ги включа в анкетата да ми пишат на лични, за да знам.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 483
За втори път ми се прави такова предложение!
Благодаря ви много за доверието, момичета! Simple Smile
Смятам този път да учствам в анкетата. Thinking  Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
много голямо желание имам да съм модевратор на този форум, обче имам 20 изпита Embarassed . Така е ...който е купонясвал, сега си бере плодовете. Просто много имам за учене

# 29

Общи условия

Активация на акаунт