Баба Марта ту се смее, ту пък плаче, както януарското юначе!

  • 15 954
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68
Олеле колко много са ни пораснал бебоците и какви са сладички и усмихнати и сърдити пу-пу
Тъкмо идвам от албума и ми е много готино
Вале- вие с невенска да не се сватосвате нещо- рано ви е ми се струва  Grinning Ама много са сладки и двамата пу-пу
mond 78- противно на всички теории Ивка ми прилича на баща си, а каква ми е сладичка усмихната пу-пу
Айде махам се, че оплюх цялата тема много са сладички всичките бебчовци Laughing пу-пу

P.S. Сашето е в категория най-наддало бебе- роден 3662, изписан 3450 на 1 месец и 5 дни 5500, т.е. 2050 Laughing

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 19:12 от kokonka

# 46
  • Мнения: 367
Микки ех че съм завеяна,аз съм ilusion@mail.bg  Mr. GreenБебката е Виктория  Heart Eyes
Сори  Hug
Днес бяхме на консултаци,сложиха ни ваксина,много плакахме.Иначе сме 4700/56 см(+600гр. и 2 см за 15 дни)
Грудка и нашата ваксинка стана така преди седмица и гнойта сама падна.Било нормално каза педи.
Зимна приказка и вие ли имате проблем с пъпа???Нашият днес го залепиха,дано всичко е наред. Praynig

# 47
  • Мнения: 256
Vania_84, Зимна приказка - нашата докторка каза, че лепенките за пъп само залъгват майката, че правят нещо, всъщност така единствено не го виждате пъпчето. Каза, че това се дължи на нездравата все още коремна мускулатура и минава от самосебе си. Аз обаче за всеки случай я заплаших, че в България ще го залепя, като си дойда май месец.

# 48
  • Мнения: 1 325
Нямам търпение да видя колажите на Мики LaughingЛека и безколикова вечер от мен Grinning

# 49
  • Мнения: 197
Iramira, нещото, което действа безотказно на мен и Бояна е фреш от киви и ябълки, на гладно, сутрин към 6.30-7 ч.  Laughing

Момичета, по колко време спят бебоците ви през деня, че моята рядко будува и почвам да се чудя дали не я надрусвам с Бейбиноса??? newsm78 Щото от Бейби Кучоло това дете изобщо не отлепи 2 дена, докато загрея какво става. Embarassed

# 50
  • Мнения: 851
Мамчета да ви питам: когато сте родили преди термин, вторият болничен си е за 42 дни и третият е изравнителен или вторият е изравнителен  newsm78 Че аз родих един ден преди термин и последният болничен ми го издадоха за 49 дни. Притеснявам се да не ми го върнат от НОИ
На вас как ви ги написаха?
lady_ivy: нашият бебок спинка по 1-2 часа между храненията - различно. Понякога повече, понякога по-малко. Но определено спи по-малко в сравнение с преди. Сега се заглежда, гука и се кокори  Laughing  А ако излезем навън спи през цялото време.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 688
Деси на мен педиатърката ми изравни разликата в дните,тоест третия.

# 52
  • Мнения: 6 274
Микки ех че съм завеяна,аз съм ilusion@mail.bg 
Казах аз , че Ваня е ilusionPeace
 А за болничния - третият е изравнителен .  Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 56
дЕСИТ- КАКТО СА ТИ ПИСАЛИ третия е изравнителен- трябва да е за 48 дни и са ти добавили още един ден - 49. Не се притеснявай- всичко е наред Simple Smile

Микки- аз понеже не успявам всичко да прочета, пак не съм разбрала нещо Embarassed  къде и какво трябва да пратя. Само усмихнати ли бебета последно беше ,защото ние сме много сериозни - не мога да я хвана въобще да се смее. Ако трябва да плачим имам колкото искате снимки. #2gunfire



# 54
  • Мнения: 11
Третият болничен е изравнителен. Днес и аз си вземах моя, родих 5 дни преди термина и новият болничен ми е за 52 дни.
Днес питах педиатърката за Пентаксима, кога трябва да го извадя от хладилника и тя ми отговори, че трябвало да го извадя и да тръгна за кабинета и и ако имало нужда щели сме да го стоплим в ръка преди да го бием, а от аптеката ме посъветваха да го извадя 2-3 часа предварително.

# 55
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Vania_84   bouquet  bouquet  bouquet
Вече се поуспокоих. А дали мога да го къпя при това положение?
В смисъл да не се намокри местенцето там?

# 56
  • Троян
  • Мнения: 141
Аз се записвам чак сега,поистървах и предната темичка,че ходихме на гости на баба и дядо (моите родители).
Бяхме при док заради обривчето по братлето и лицето и ми казаха че може да е от прегряване.Каза да давам на Маги едно сиропче и вит.С във водичката за 3-4 дни,но нямаше никакъв ефект.Пъпчиците си седят и сега пак трябва да вървим,но нещо нямам много доверие на докторката Naughty И пъпчето на малката нещо ми се струва по-испъкнало,дали не е херния,незнам колко навън е нормално да седи newsm78
А и таткото и майка му постоянно ме натискат да давам сок от ябълки на бебка,аз още устоявам,но незнам до кога.
Иначе сме добре папкаме и вече е доста по-спокойна.Сега ще попрегледам какво сте писали.Лека вечер!!!

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 11:22 от albenapd

# 57
  • Мнения: 51
lady ivy, и ние пием Бейбинос, пък не мигваме цял ден, тъй че не е от това.
Мариян спи по половин час между яденетата, през другото време се кокори.
Само на разходките спи през цялотот време и когато трябва да излизаме някъде под час също заспива безпаметно. Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 367
Грудка Калудкова щом е залепен може и лепенката стои докато си падне самичка,така каза педи

# 59
  • София
  • Мнения: 1 546
Ехоо.... Laughing тук сме. Simple Smile
Ама нямам време момичета. Моя ми разказа играта с колики ли, с какво ли не знам но се носим нон стоп почти. През деня не спи, вечер се скъсва от рев...направо. Crazy Crazy Crazy Crazy
Клои, какво е това много акане .... нищо не знаеш ти  Shocked ние акаме  преди всяко хранене!!!
И момичета, я кажете нормално ли е да ака на вода?!?! Много са му воднисти изпражненията... и като настане момента едно гърчене, един рев настава. ooooh! Whistling
И ние с това цуцкане на пръстите сме страшно звучни. И той плюе бибата. Хич не я иска и като ревне вечер в чудо се виждам. Нощем поне спим но още си ставаме на 3 часа да си се храним. Confused
Хайде, той спи и аз отивам да си лягам, че направо.
Липсвате ми. Hug

Общи условия

Активация на акаунт