СЕКЦИО-КЪДЕ ТОЧНО Е РАЗРЕЗА

  • 7 695
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Цитат на: стела чернец
ЗДРАВЕЙТЕ,
правят отдолу , точно където започват космите....

Точно там!

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Първоначално изглежда, че шевът е по-високо, но с времето /за около 1 г/ се спуска съвсем надолу.
А когато се събудиш почти нищо не боли, по-скоро си замаян, гадити се леко и ти е много студено от кръвозагубата.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 037
и моят белег е ниско долу и съвсем леко се забелязва моето секцио не беше планово но имаше една жена на която операцията и беше надлъжно но неиното бебе беше 5 и нещо кг.и затова. на мен ми донесоха децата на четвъртия ден а млякото ми така и не тръгна но не заради секциото Успех и леко раждане

# 18
  • Мнения: 1 541
мам4ета, моята операция беше преди около 2 седмици и сега мястото на опрецията  - отгоре корема ми седи някаски подут, все едно ми виси корема и където е белега е навътре - ох не знам дали ме разбрахте .... станно изглежда - корема си ми виси отгоре където трябва да си е  Grinning , ма на мястото на белега е странно 4е също ми е подуто като 4е ли.....При вас така ли беше??? Ще спадне ли това нещо????
Ина4е и шпри мен си е ниско долу на края на окосмената 4аст...

# 19
  • Мнения: 40
Цитат на: Naneto
мам4ета, моята операция беше преди около 2 седмици и сега мястото на опрецията  - отгоре корема ми седи някаски подут, все едно ми виси корема и където е белега е навътре - ох не знам дали ме разбрахте .... станно изглежда - корема си ми виси отгоре където трябва да си е  Grinning , ма на мястото на белега е странно 4е също ми е подуто като 4е ли.....При вас така ли беше??? Ще спадне ли това нещо????Ина4е и шпри мен си е ниско долу на края на окосмената 4аст...

Ами така е винаги. Ще се оправи- корема ти има още да се прибира.

# 20
  • Мнения: X
Naneto и моя корем си виси над белега, все едно е подпрян  Close Това е страничен ефект от секциото, какво да правиш Cry

# 21
  • Мнения: 1 427
Цитат на: Naneto
мам4ета, моята операция беше преди около 2 седмици и сега мястото на опрецията  - отгоре корема ми седи някаски подут, все едно ми виси корема и където е белега е навътре - ох не знам дали ме разбрахте .... станно изглежда - корема си ми виси отгоре където трябва да си е  Grinning , ма на мястото на белега е странно 4е също ми е подуто като 4е ли.....При вас така ли беше??? Ще спадне ли това нещо????
Ина4е и шпри мен си е ниско долу на края на окосмената 4аст...
  И при мен е така.Дори ръбовете на едно място леко се разминават,но ми казаха че ще се оправи

# 22
  • Мнения: 1 541
стига бе, не ми казвайте 4е така ще остане  #Shocked  #Shocked  #Shocked  #Shocked .... ама то е ужасно грозно и толкова виси 4е се вижда през по тънък панталон примерно, 4е има подутина....да не говорим за бански... Не се ли посвива с времето поне... Ина4е и моя шев е крив колкото си иска.... ама това ще го преживея - все пак само половинката ще го вижда , ама т'ва дето виси ..... #Puppy dog

# 23
  • Мнения: 959
оправя се...ама след няколко години

# 24
  • Мнения: 1 541
Айде - корема го преживях - той си зависи от мен дали ще го стегна пак, но това нещо ако наистина е като наследство от операцията .... Twisted Evil ... Ох, май го приемам твърде траги4но, няма да му се връзвам ....  #Puppy dog

# 25
  • Мнения: 781
Цитат на: Рая
Какво събуждане, ти мислиш да спиш ли?
Белега не е голям и е под нивото на космите. Аз се мазах с контрактубекс, но още ми е червен и сърби ужасно (едното секцио ми е преди 4, а другото- преди 1,5 год).

Мисля, че те сърби по-скоро от контратубекса-поне при мен беше така Thinking когато спрях да се мажа и сърбежът спря, гинеколога ми каза, че на някои това мазило не им понася Neutral Face

# 26
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Naneto
стига бе, не ми казвайте 4е така ще остане  #Shocked  #Shocked  #Shocked  #Shocked

Чакай де. Още 2 седмици са минали и искаш да ти се прибере корема. Моят още е като реване Mr. Green .....за съжаление. Ще се събере...

# 27
  • Мнения: 5 790
Моят белег е в средата на триъгълника, доктора ми го направи с електронож и после ме залепиха. Вече е колкото конец и почти не си личи. А са минали само 5 месеца и половина. Успех, не се страхувай от белега.

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И при мен белега вече едва си личи. Все едно съм била със стегнати плитки бикини и ми е станало червено. А за оперцията аз бях със спинална упойка. През цялото време съ в съзнание и все се намира някой да си говори с теб за да те развлича. Усещането е много странно - не си чувстваш краката - все едно изобщо ги няма. На мен страшно ми се искаше да си ги кръстосам - направо лудост. След това като излизах от упоиката цялата треперех и ми тракаха  ужасно зъбите. Обаче това е по-добрия вариант. На съседното легло в реанимацията лежеше една мама след пълна упойка - едва се съвзе. Операцията й беше преди моята а я пусна след мен. Освен това от тръбата няколко дни кашляше и не можеше да говори добре а пък след операция е много неприятно да кашляш.
Успех и леко раждане. Ако имаш избор поискай месна упойка.

# 29
  • Мнения: 669
А колко време протича самата операция (раждането)? И не може ли да се прави нещо, за да се прибере по-бързо корема? Чувала съм за някакви торбички с пясък, които ти слагат на корема, но това май се отнася за нормално раждане, а при секциото дали се прави нещо подобно? И в крайна сметка след какъв период от време вече ти е прибран корема. Защото имах позната, която я бях видяла около 40 дни след раждането и корема й беше като в 5-6 месец, направо ужасно. Но каквото и да е ще го търпиме, няма как.................

Общи условия

Активация на акаунт